Svatba - požádání o ruku muže

Anonymní
13.7.20 16:41

svatba požádáni o ruku muže

Drahé zeny, muj porad se po 6 letech a dvou h detech nemuze porad rozhoupat… o svatbě se sem tam bavíme, ale o rikurme jeste nepožádal… zacina ni docházet trpelivost ???? rozhodla jsem se tedy ze ho pozadam ja… asi na vánoce… udelala ste to taky nektera? mohu nejake rady? mam mu dat prstynek? nebo mu mam dat do krabičky prstynek pro me? diky za kazdou radu ;) anonymne vkladam kdyby nekdo z pratel ci rodiny na toto tema tady narazil

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6336
13.7.20 16:47

Já bych to nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4880
13.7.20 16:49

Kašli na žádost o ruku, prostě se domluvte že příští rok třeba v červnu se vezměte a konec… Ženský na co pořád čekáte a nebo vymysli že blbosti :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
13.7.20 16:49

Požádat proč ne, je rovnoprávnost :), ale prstýnek bych nedávala ani pro něj, ani pro sebe. Přijde mi to trapné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 16:50
@Anonymní píše:
Drahé zeny, muj porad se po 6 letech a dvou h detech nemuze porad rozhoupat… o svatbě se sem tam bavíme, ale o rikurme jeste nepožádal… zacina ni docházet trpelivost ???? rozhodla jsem se tedy ze ho pozadam ja… asi na vánoce… udelala ste to taky nektera? mohu nejake rady? mam mu dat prstynek? nebo mu mam dat do krabičky prstynek pro me? diky za kazdou radu ;) anonymne vkladam kdyby nekdo z pratel ci rodiny na toto tema tady narazil

Já, přímo nežádala, ale na rovinu jsem přítelovi řekla, že bych si ho jednou chtěla vzít. Nic jsem od toho nečekala. Dala jsem mu čokoládové srdce. A byl to obyčejný den, jen mně došlo, že tady nemusíme být věčně a ani naše babičky..

A on mě požádal později a nečekaně klasicky s prstýnkem.

• Nahlásit
  • Citovat
4285
13.7.20 16:51

Ne, to bych opravdu neudělala. To už se s ním raději domluv, kdy a kde to teda uděláte, když už máš tu potřebu.

Navíc po dvou dětech požádání o ruku tak nějak ztrácí na významu, ne?

Příspěvek upraven 13.07.20 v 16:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 16:52

@Kosopemi ja prave nevim jak to udelat tak aby pochopil ze to myslim fakt vážně ze si z nej nedelam srandu… o svatbe mluvime, chceme to oba, ale on se proste nedokaze rozhoupat

• Nahlásit
  • Citovat
4191
13.7.20 16:52

Jestli to chceš, udělej to hned v nějaké hezké chvilce. Nečekej na vánoce ani na nic jiného. Alespoň budeš vědět jak jste na tom a budeš se podle toho moci zařídit. Nejste malé děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14752
13.7.20 16:53
@Anonymní píše:
@Kosopemi ja prave nevim jak to udelat tak aby pochopil ze to myslim fakt vážně ze si z nej nedelam srandu… o svatbe mluvime, chceme to oba, ale on se proste nedokaze rozhoupat

je to strašně trapný a nepřitažlivý a realita je, že přítel se prostě ženit nechce, jako proč by to dělal :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 16:54

@Ms.Ragdoll proc ztracet na vyznamu? pred detmi sme predelavali barak, byli jine starosti…

• Nahlásit
  • Citovat
3499
13.7.20 16:54

Asi bych si připadala, že ho uháním, nutím nebo tak nějak. Třeba má důvod proč to ještě neudělal. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7008
13.7.20 16:55
@Anonymní píše:

Asi bych mu nedávala prstýnek pro mě. Mohlo by ho to nepříjemné zaskočit, pokazíte si vánoce. Spíš bych se na tom domluvila jak píší výše. Popravdě něco takového slyším poprvé :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
13.7.20 16:58

A neni tak nejak dustojnejsi se rozumne domluvit?
Zadat chlapa o ruku, dokonce mu koupit i prsten pro tebe…tam uz chybi jen prilozit vkladni knizku :mrgreen:, abys ho konecne presvedcila. Prijde mi to ponizujici a trapne a predpokladam, ze normalni chlap bude v rozpacich a bude se stydet. A jak to ty budes prezentovat pred okolim? Pepa je tluchuba, tak jsem si sama koupila prstynek a jeho pozadala o ruku??
To je silena saskarna a stydela bych se. Proste si sednete, otevrete vino a jako dospeli lide se domluvte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6587
13.7.20 16:59

No teda, tohle bych v zivote nedokazala udelat. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
13.7.20 16:59

A proc ho zadat? Po 2 detech se vyprdni na nejake romanticke klekani nakoleno s prstenem a proste stanovte datum, domluvte se na svatbě bez tech kravin kolem. A davat prsten chlapovi to je úplně ulet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama