Svatba pro 20-25 osob - Středočeský kraj s ubytováním

696
12.1.20 23:36

Svatba pro 20-25 osob - Středočeský kraj s ubytováním

Ahoj,
nenašla jsem diskuzi, co bych potřebovala a jsem už bezradná v hledání…plánujeme svatbu v květnu ve všední den pro cca 20-25 osob. Podmínkou je, aby vše bylo na jednom místě: obřad, večerní raut, ubytování. Nejlépe někde ve Středočeském kraji, případně na Vysočině. Mate někdo nějaký tip, kde ubytují tento menší počet osob a umožní svatební obřad Vsetíně večerního rautu? A aby to bylo cenově přijatelné? Když už jsem našla něco pěkného, tak chtěli jen za pronájem prostor 30 tisíc. A to mi přijde zbytečné když budu mít svatbu jen pro pár nejbližších. Děkuji moc za tipy :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
12.1.20 23:55

Já bych si pronajala na jednu, dvě noci nějaký velký dům, chatu, vilu se zahradou. Večerní raut si udělala sama. Ale bylo by to bez obsluhy což si myslím ze u rautu stejně nebude potřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
13.1.20 00:03

My meli svatbu v Hotelu Sport v Kralupech. Ja i muj bracha. Je tam i moznost ubytovani, meli jsme raut, cenove docela dobry.. A myslim, ze by se dalo i oddat na miste nebo na mistni radnici, maji tam ted nove hezke prostory..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5405
13.1.20 00:12

Okoř

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1572
13.1.20 01:00

Hotel Kacov

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
13.1.20 06:01
@Anonymní píše:
Já bych si pronajala na jednu, dvě noci nějaký velký dům, chatu, vilu se zahradou. Večerní raut si udělala sama. Ale bylo by to bez obsluhy což si myslím ze u rautu stejně nebude potřeba.

Když to bude bez toho obřadu a dalších věcí, které dokážou zařídit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
13.1.20 06:13

@Jogrr
Děkuji, to vypadá pěkně, napisu jim :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
255
13.1.20 07:53

Jestli máte rádi koně, tak doporučuji Farmu Ptýrov :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
13.1.20 18:28

@yogina
Děkuji, volala jsem tam a letos prý svatby nedělají :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
255
13.1.20 18:51

@Melody26
Aha, to jsem nevěděla :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
454
13.1.20 20:08

Statek Všetice - měli jsme tam obřad, hostinu, raut a spaní, moc krásný místo. Akorát si myslím že hledáte celkem pozdě, většina míst už bude zarezervovaná pro letošek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama