Reklama

Svatba u Holubů - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andulkaaa123
Nováček 10 příspěvků 22.08.18 20:53
Svatba u Holubů - zkušenosti

Ahoj holky,
zvažuji svatbu v hotelu U Holubů - strašně se mi líbí prostředí (chceme venkovní obřad) a slyšela jsem, že i vnitřek je nádherný. Našla jsem v diskuzích dost info o tomto hotelu, ale všechny jsou několik let (i deset let) staré :?
Zajímá mě hlavně, jestli se dá vejít do nějaké rozumné částky. Přišla mi nabídka ubytování, jídla, atd., to je v pohodě, ale mám strach, jak s pitím? Asi si zaplatím korkovné a donesu alkohol svůj, ale když jsem slyšela, že za vodu chtějí 90 Kč, tak mám strach, abychom za pití nedali víc, jak za celou svatbu.
A taky se teda trošku děsím p. Barneta, jak na něj všechny nadáváte emoticon
Budu moc ráda, pokud se se mnou podělíte o tom, kolik jste platili za pití a vůbec, jak to celé probíhalo…
Mockrát děkuji :hug:

Reklama

Reakce:

mamoch
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 22.08.18 21:40

Tak hotelů U Holubu je v ČR více, chtělo by to upřesnit, kde to je, pokud chceš poradit…

Andulkaaa123
Nováček 10 příspěvků 23.08.18 08:37

Myslím hotel U holubů v Beskydech :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >