Svatba u Holubů - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andulkaaa123
Nováček 10 příspěvků 22.08.18 20:53
Svatba u Holubů - zkušenosti

Ahoj holky,
zvažuji svatbu v hotelu U Holubů - strašně se mi líbí prostředí (chceme venkovní obřad) a slyšela jsem, že i vnitřek je nádherný. Našla jsem v diskuzích dost info o tomto hotelu, ale všechny jsou několik let (i deset let) staré :?
Zajímá mě hlavně, jestli se dá vejít do nějaké rozumné částky. Přišla mi nabídka ubytování, jídla, atd., to je v pohodě, ale mám strach, jak s pitím? Asi si zaplatím korkovné a donesu alkohol svůj, ale když jsem slyšela, že za vodu chtějí 90 Kč, tak mám strach, abychom za pití nedali víc, jak za celou svatbu.
A taky se teda trošku děsím p. Barneta, jak na něj všechny nadáváte emoticon
Budu moc ráda, pokud se se mnou podělíte o tom, kolik jste platili za pití a vůbec, jak to celé probíhalo…
Mockrát děkuji :hug:

Reakce:
mamoch
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 22.08.18 21:40

Tak hotelů U Holubu je v ČR více, chtělo by to upřesnit, kde to je, pokud chceš poradit…

Andulkaaa123
Nováček 10 příspěvků 23.08.18 08:37

Myslím hotel U holubů v Beskydech :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >