Svatba v Brně "vše na jednom místě" - levně, ale pěkně

7.11.19 15:54

Svatba v Brně "vše na jednom místě" - levně, ale pěkně

Ahoj holky, asi je tady podobných diskuzí už víc, ale kvůli aktuálnosti zakládám novou.
S přítelem plánujeme svatbu na příští říjen, ale máme celkem omezený rozpočet. Proto se chci zeptat: máte některá tip na místo v Brně, kde je možné udělat obřad i hostinu dohromady, kam se vejde cca 40 lidí a kde nebudou šílené pálky za pronájem atd.? Potřebujeme, aby se komplet celá svatba vešla do 80 tisíc. Mám již vyhlédnutá nějaká místa, ale všude je pronájem min. 15 tisíc jen za prostor. Nechci mít úplně osekanou svatbu, chci, aby to nějak vypadalo, ale zároveň abych se vešla do rozpočtu. Mám v plánu obřad kolem 14:00, poté přípitek, společná polévka a potom rovnou raut.
Předem děkuji za tipy a pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3316
7.11.19 16:02

Hotel Fontána u přehrady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 16:08

@Lychee13 ty už jsem kontaktovala, ale vůbec právě nereagují. ale děkuji za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3316
7.11.19 16:15

@fazolka2019 Tak tam zkuste zavolat. Kamarádka tam teď vyřizovala svatbu na příští rok a odpovídali okamžitě. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 16:53

@Lychee13 a na kdy tam zařizovala svatbu? jde mi o to, jak to mají teď s volnými termíny. chceme až říjen. a má s tím hotelem nějak víc zkušeností? četla jsem i dost špatných recenzí na svatby tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
7.11.19 17:59

My jsme si pronajali kulturní dům v Bedrichovicich (5min) od Brna. Je to tam veliký a předtím je takový pěkný namesticko s pískem. Měli sme tam slavobranu, na fotkách to vypadá jak kdyby sme měli svatbu na pláži.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3316
7.11.19 19:19

@fazolka2019 V létě na příští léto. Nevím, uz jsem tam na jedné svatbě byla a přišlo mi to v pohodě. Žádnej luxus, ale bylo to hezký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama