Svatba v červenci 2020

Anonymní
17.4.20 08:38

Svatba v červenci 2020

Ahoj, máme naplánovanou svatbu 4.7., pozváno cca 80 lidí. Co myslíte? Klapne to v této době s koronavirem? Četla jsem, že od června by se mělo začít povolovat. Nebo jí máme raději přesunout?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4440
17.4.20 08:42

Přesunula bych. Podle mě, rozvolní, ale asi tak 10 či 30 lidi. Myslím, že 80 ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4172
17.4.20 08:44

Ahoj, ale zatím jen do 50 lidí. Spíš si myslím, že to je zatím jak na houpačce. Co platí dnes, zítra nemusí. Zatím nikdo neví, jak to tady bude vypadat, až bude otevřeno a povoleno kde co. Otázka je, kolik čeho máte již zaplaceno, zda případné zálohy by vám vrátili. Známá má v srpnu, taky 80 lidí a chtěli odložit zatím na neurčito, jenže jim nechtějí vrátit zálohu, která je celkem dost vysoká. Max. posunout na daný termín. Jenže otázka na který.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 08:52

No říkají 50 v červnu, takže možná že od července se to řešit nebude. Ale ještě přemýšlím, co roušky, myslíte, že se budou ještě nosit?

• Citovat
  • Nahlásit
4172
17.4.20 09:11
@Anonymní píše:
No říkají 50 v červnu, takže možná že od července se to řešit nebude. Ale ještě přemýšlím, co roušky, myslíte, že se budou ještě nosit?

ale to nevíš. dnes nevíš, co bude zítra. Moc nevěřím, že v červenci tady budeme happy a každej si bude co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1307
17.4.20 09:15

Ja bych se v téhle situaci nevdavala, i kdybych to měla posunout o rok například.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1634
17.4.20 09:36

Sestra taky posouvá červencovou svatbu, mají 100 lidi. Ale tancovat v rouškach musí byt mazec, jsem rada ze to posunuli.
Myslim ze rousky se budou nosit dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.20 15:56

Ahoj my měli mít termit 6.6 a posunuli na 17.7 tak doufam, že to vyjde. Ona to není sranda vše skloubit. Jestli zas budou zákazy tak se vezmeme a oslava se odloží. Máme cca 30 lidí

• Citovat
  • Nahlásit
29.4.20 17:54
@Anonymní píše:
Ahoj, máme naplánovanou svatbu 4.7., pozváno cca 80 lidí. Co myslíte? Klapne to v této době s koronavirem? Četla jsem, že od června by se mělo začít povolovat. Nebo jí máme raději přesunout?
Pokud se bude situace vyvíjet dobře mají být akce povoleny do 200 lidi. Pokud se zacniu
@Anonymní píše:

My máme sctabu 18.7 cca 60 lidi i obsluha, kapela a tak dále.. Nerusime a určitě to klapne. Pokud se začnne hrát fotbal, který se má hrát v květnu tak tam musí být kapacita minimálně 150 lidi. Nic nerušte. A navíc v létě má být situace úplně jiná. Akce povoleny do 200 lidi. A svatby se do společenských ani do žádných jiných akcích nezahrňuji L. Od léta by to mělo být jako rodinná akce s neomezeným počtem lidí. Pokud se povolí kina, bazény tak svatby jsou jasné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat