Svatba v lese/chatkách - kde? Poraďte prosím.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ronjadceraloupeznika
Kecalka 371 příspěvků 1 inzerát 14.08.19 22:25
Svatba v lese/chatkach - kde? Poradte, prosim.

Ahoj holky, jsem zoufala..vypadlo nam misto na svatbu na pristi rok a nemuzu sehnat neco jineho. Hledam misto pro cca 100 lidi, idealne uprostres prirody. Vyhovuji nam chatky, ale nejake rozumne.., aby tam bylo i rozumne ubytovani pro rodinu a misto kde tancit. Lokalita od Prahy az ke Zlinu. Libi se nam garnataurus.cz a Kaminka u Zlina, ale maji plno uz :(. Uz jsem zoufala :(. Dekuji za rady.

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9896 příspěvků 14.08.19 22:39

Vysoké pole Detřichov, Balda u Jedlové, Baldovec u Blanska, Srnči u Moravské Třebové, Kemp Borová u Poličky, Budislav u Litomyšle - tam jsou hned dva tábory.

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 14.08.19 22:49

Takový areál je v Puste Polomi, ale to už asi bude mimo Vaše preferovane lokality..

Uživatel je onlineHoa Mai
Kelišová 6652 příspěvků 14 inzerátů 14.08.19 23:08

Je to mimo vasi lokalitu, ale v Beskydech je areal Nova Polana - maly hotel plus krasna velka restaurace s dobrym jidlem plus krasne vybavene chatky, uprostred prirody, krasny vyhled do udoli. Nasi kamaradi se tam brali.

Ronjadceraloupeznika
Kecalka 371 příspěvků 1 inzerát 15.08.19 08:30

Dekuju, mrknu na vsechno!! :hug:

damaaja
Nováček 10 příspěvků 16.08.19 21:23

Můj manžel léta vedl rekreační středisko Husárna u Sobědraže v Jižních Čechách… Myslím, že je to přesně to, co hledáte…5 km od civilizace, chatky v lese + zázemí v hlavních budovách…Už jsem tam bohužel 12 let nebyla, ale myslím, že středisko nadále funguje a dle FB tam svatby stále dělají, stejně jako za nás..úplně jsem zamáčkla slzu, když si na ty krásné roky tam v lesích vzpomenu :think:
Stránky teď mají husarna.cz, na FB ale mají aktuálnější info…

Příspěvek upraven 16.08.19 v 21:43

ivašot.
Echt Kelišová 8436 příspěvků 16.08.19 21:27

Mě napadl hotel Beltine forest, ale je to v Ostravici

Váš příspěvek
Reklama