Svatba v okolí Kolína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 22.11.17 10:34
Svatba v okolí Kolína

Ahoj,
začátkem léta se s přítelem budeme brát, zatím nic moc neřeším, ale kvůli termínu je nutné co nejdřív vybrat místo, a to je kámen úrazu. Prosím poraďte!
Ideální místo by měla být nějaká zahrada/sad, s budovou, kde by byla velká místnost na hostinu a pár pokojů pro přespání. Ale přespání by případně šlo vyřešit i jinak…
Díky za jakékoliv tipy a nápady!

Reklama

Reakce:

geileenka
Extra třída :D 11067 příspěvků 22.11.17 10:50

V okolí Kolína mě napadá Vigvam Němčice, Motel u Jezera v Oseku, Villa Romantica přímo v Kolíně.

geileenka
Extra třída :D 11067 příspěvků 22.11.17 10:50

Taky se dělají svatby asi i na Kačině.

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 22.11.17 11:20

@geileenka Děkuji za tipy. Villa Romantica je ve městě, raději bych něco víc v přírodě. A catering si zajistíme vlastní, vlastně bych to celkem nerada dělala v nějaké „restauraci“, jde mi spíš o areál. Na Kačině to znám, to je skvělý nápad!

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 22.11.17 11:24

@geileenka Koukám, že na Kačině se dělají jen svatební obřady, my bychom ale spíš chtěli, jestli se to podaří vymyslet, obřad, hostinu i večerní zábavu na jednom místě. Jednou jsem byla na svatbě, kde se dost přejíždělo, a byla to celkem komplikace…

geileenka
Extra třída :D 11067 příspěvků 22.11.17 11:36

@kočkodlak Mrkni na ten Motel u Jezera v Oseku. Vlastní catering tedy nevím, to vám tam spíše udělají oni, ale lze si tam třeba dovést vlastní dezerty nebo se domluvit jen na část. Ale je tam krásný venkovní areál, hned vedle jezero, obřad tam určitě někde vymyslet půjde a ubytování mají také.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9186 příspěvků 22.11.17 11:52

Co zámek Hostacov? Je to půl hodiny autem od Kolína a je tam krásně. Svatby dělají často

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama