Svatba v říjnu a koronavirus

72
23.7.20 13:29

Svatba v říjnu a koronavirus

Čauky ženy, máme svatbu začátkem října, ale každý mě straší ať si nedělám velký naděje, že straší druhou vlnou koronaviru. Máme mít cca 40 lidí a přípravy jsou v plném proudu. Je tu někdo kdo má také tento datum svatby? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4517
23.7.20 13:30

No asi se bojí všichni co mají svatby srpen a dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
23.7.20 13:32

@Cenarius je to v čudu, sem z toho docela špatná protože se nám už kvůli první vlně posunulo bydlení z března až na srpen a teď by měla ještě svatba :disappointed_relieved: :disappointed_relieved: :disappointed_relieved:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.20 13:45

Taky mame mit v rijnu svatbu a nechystam nic. Varianty jsou bud 40 lidi a grilovacka (jedina rezervace by byla 2k na dort, jinak akorat koupit v tydnu pred akci jidlo, na vyzdobu si nepotrpime, takze neresim), nebo cca 10 lidi (jen rodina), nebo jenom se svedky. Zatim se spis priklanim k variantam 10 lidi/svedci, at mame klid a nemusime kvuli pripadnym hloupostem, co si zase nekde na ministerstvech usmysli, nic presouvat. Uvidime. Resit to zacnu tak v druhe polovine srpna a urcite to nebudu hrotit.

• Nahlásit
  • Citovat
72
23.7.20 13:47
@Anonymní píše:
Taky mame mit v rijnu svatbu a nechystam nic. Varianty jsou bud 40 lidi a grilovacka (jedina rezervace by byla 2k na dort, jinak akorat koupit v tydnu pred akci jidlo, na vyzdobu si nepotrpime, takze neresim), nebo cca 10 lidi (jen rodina), nebo jenom se svedky. Zatim se spis priklanim k variantam 10 lidi/svedci, at mame klid a nemusime kvuli pripadnym hloupostem, co si zase nekde na ministerstvech usmysli, nic presouvat. Uvidime. Resit to zacnu tak v druhe polovine srpna a urcite to nebudu hrotit.

My musíme právě v srpnu zaplatit už obřad, tak vůbec nevím no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.20 13:52
@Sarrule píše:
My musíme právě v srpnu zaplatit už obřad, tak vůbec nevím no.

Jako byt to v zari, tak ti reknu, ze by to mohlo byt snad ok. Ale ten rijen uz mi prijde takovy nejisty. Sama jsem nad tim dost uvazovala a nakonec se prave priklanim k te mensi variante. Mne teda nastesti nejde o penize, pac to bude fakt nizkorozpoctove, ale nechce se mi to kamaradum rusit, pripadne posouvat na jiny termin.

• Nahlásit
  • Citovat
72
23.7.20 13:54
@Anonymní píše:
Jako byt to v zari, tak ti reknu, ze by to mohlo byt snad ok. Ale ten rijen uz mi prijde takovy nejisty. Sama jsem nad tim dost uvazovala a nakonec se prave priklanim k te mensi variante. Mne teda nastesti nejde o penize, pac to bude fakt nizkorozpoctove, ale nechce se mi to kamaradum rusit, pripadne posouvat na jiny termin.

Jasně no rozumím. Tak původně jsme se měli brát 8.8 ale to jaksi nevyšlo kvůli příbuzným, takže mám docela vztek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.20 14:00

@Sarrule Tomu rozumim. Me uz ta nejistota taky irituje - clovek pak nevi, jak se ma rozhodnout, a kdyz se rozhodne pro riskantnejsi variantu, tak aby byl tri mesice v nervech :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
72
23.7.20 14:05
@Anonymní píše:
@Sarrule Tomu rozumim. Me uz ta nejistota taky irituje - clovek pak nevi, jak se ma rozhodnout, a kdyz se rozhodne pro riskantnejsi variantu, tak aby byl tri mesice v nervech :roll:

Jak říkám, nám už jednou posunuly bydlení a bojím se že se to posune znovu :disappointed_relieved: :disappointed_relieved: :disappointed_relieved: do toho ještě ta svatba, člověk neví jestli bude nebo nebude, nejhorší je že zákusky, dort, rezervace míst atd to se musí vše zamluvit dopředu což mě štve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30586
23.7.20 14:25

No, vzhledem k tomu, že opatření pro celou republiku mají přijít v pondělí (aspoň Vojtěch a Babiš vyhrožují) a zítra by je měli oznámit, bych neplánovala nic a neposílala zálohy nikam, kde by mě finanční ztráta hodně bolela. Je to prostě fakt, se kterým se musíme všichni smířit. Není teď vhodná doba na velké plánování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2654
23.7.20 14:28

@Sarrule do 50 lidí bych řekla, že nechají, a třeba bude už vakcína :-) no to jsem trošku optimista ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.20 14:37
@Sarrule píše: Čauky ženy, máme svatbu začátkem října, ale každý mě straší ať si nedělám velký naděje, že straší druhou vlnou koronaviru. Máme mít cca 40 lidí a přípravy jsou v plném proudu. Je tu někdo kdo má také tento datum svatby? :think:

Jezis vzdyt je to jen svatba. Pokud ti nejde o romanticky filmovy predstavy a chtíč byt prinzeznou, tak se vemte ted na radnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.20 14:38
@Sarrule píše:
Jasně no rozumím. Tak původně jsme se měli brát 8.8 ale to jaksi nevyšlo kvůli příbuzným, takže mám docela vztek

8.8.? Hadam, ze vam mel hrat Ortel ve 20:08 :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1562
23.7.20 14:52

My máme svatbu za 14 dní a zatím jsem platila jenom obřad, na který bychom šli, i kdyby byly svatby povoleny jenom do 10 lidí, prostě bereme se, to je jasný :) Jinak za hostinu budeme platit až po, dort a květiny platím den před obřadem… Takže kdyby byl nějaký lockdown, vezmeme se v málo lidech a party by byla, až by to šlo. Já bych se vydala takovou cestou, počítat s těmi 40 lidmi, ale mít i plán B :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
23.7.20 16:07

Přidej se na Facebook do skupiny Svatby v ohrožení, tam najdeš plno budoucích nevest

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama