Svatba v říjnu - rady pro mladou nevěstu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
coudy17
Stálice 89 příspěvků 03.01.18 17:14
Svatba v říjnu rady mlade nevěstě

Ahoj s partnerem máme již vybraný termín svatby v půlce října místo máme zařízené s tím že nám obřad připraví venku nebo uvnitř zámečku podle počasí ale u mě nastává zmatek stoprocentně bílé dlouhé šaty s ramínky a nízké lodičky do 5cm ale teď jaké punčochy co s vlasy co přes ramena šperky a tak budeme spíše uvnitř ale já jsem zimouřivec typy a fotky prosím prosím je mi 19 měřím 158cm takže škvrně blond dlouhé vlasy dopasu děkuji

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19460 příspěvků 03.01.18 17:19

Běž spíš na web beremese.cz tam budou podobně smýšlející diskutérky.
První řeš šaty, od toho se pak odvíjí zbytek.

Mainada
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 03.01.18 17:24

Ahoj, my jsme meli svatbu na zacatku rijna. Mela jsem taky dlouhe saty na raminka - na to bolerko s 3/4 rukavy. Obrad jsme meli venku a to jsem mela na sobe bily kozisek do pasu. Den pred svatbou bylo 10 stupnu, v den svatby bylo mnohem tepleji, ale kozisek se hodil. Vlasy jsem mela do drdolu a jemnou bižu-nausnice nahrdelnik. :)

coudy17
Stálice 89 příspěvků 03.01.18 17:27

@Mainada děkuji ????

Uživatel je onlinewarita
Echt Kelišová 8484 příspěvků 03.01.18 17:29
@coudy17 píše:
Ahoj s partnerem máme již vybraný termín svatby v půlce října místo máme zařízené s tím že nám obřad připraví venku nebo uvnitř zámečku podle počasí ale u mě nastává zmatek stoprocentně bílé dlouhé šaty s ramínky a nízké lodičky do 5cm ale teď jaké punčochy co s vlasy co přes ramena šperky a tak budeme spíše uvnitř ale já jsem zimouřivec typy a fotky prosím prosím je mi 19 měřím 158cm takže škvrně blond dlouhé vlasy dopasu děkuji

pokud mas tak dlouhe vlasy, doporucuju nejany uces, kde vyniknou. Napr.

coudy17
Stálice 89 příspěvků 03.01.18 17:31

@warita to mě také napadlo a možná bych zakombinovala třeba umělé lístečky nebo něco takového aby to šlo k podzimu děkuji ????

Uživatel je onlinewarita
Echt Kelišová 8484 příspěvků 03.01.18 17:42
@coudy17 píše:
@warita to mě také napadlo a možná bych zakombinovala třeba umělé lístečky nebo něco takového aby to šlo k podzimu děkuji ????

to je dobry napad.

vertunka
Závislačka 4734 příspěvků 03.01.18 17:47

Ja mela svatbu v breznu a mela jsem pres ruce takovy plysovy kabatek. Byl super a i to dobre vypadalo na fotkach.

coudy17
Stálice 89 příspěvků 03.01.18 17:49

@vertunka nemáte nahodou fotku pro inspiraci? Prosím

Veerr
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 03.01.18 18:05

@coudy17 také doporučuji web beremese.cz - je super, já tam sháněla inspiraci a funguje tam případně třeba i bazárek na různé dekorace, typy na účesy, šaty, hudbu, výzdobu, atd… ;)

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 03.01.18 19:36

Deštníky, můj typ je, zaříďte si včas hezký velký deštník nebo dva.

coudy17
Stálice 89 příspěvků 03.01.18 19:42

@malytlustyhroch ty jsou na cestě na zakázku dělané máme jeden obr a pak menší pro hosty ????

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 03.01.18 21:15
@coudy17 píše:
@malytlustyhroch ty jsou na cestě na zakázku dělané máme jeden obr a pak menší pro hosty ????
:palec:
Krosty1
Nováček 1 příspěvek 29.01.18 14:53

Rada poradím když budete chtít

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >