Reklama

Svatba v říjnu - rady pro mladou nevěstu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

coudy17
Stálice 82 příspěvků 03.01.18 17:14
Svatba v říjnu rady mlade nevěstě

Ahoj s partnerem máme již vybraný termín svatby v půlce října místo máme zařízené s tím že nám obřad připraví venku nebo uvnitř zámečku podle počasí ale u mě nastává zmatek stoprocentně bílé dlouhé šaty s ramínky a nízké lodičky do 5cm ale teď jaké punčochy co s vlasy co přes ramena šperky a tak budeme spíše uvnitř ale já jsem zimouřivec typy a fotky prosím prosím je mi 19 měřím 158cm takže škvrně blond dlouhé vlasy dopasu děkuji

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19048 příspěvků 03.01.18 17:19

Běž spíš na web beremese.cz tam budou podobně smýšlející diskutérky.
První řeš šaty, od toho se pak odvíjí zbytek.

Mainada
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 03.01.18 17:24

Ahoj, my jsme meli svatbu na zacatku rijna. Mela jsem taky dlouhe saty na raminka - na to bolerko s 3/4 rukavy. Obrad jsme meli venku a to jsem mela na sobe bily kozisek do pasu. Den pred svatbou bylo 10 stupnu, v den svatby bylo mnohem tepleji, ale kozisek se hodil. Vlasy jsem mela do drdolu a jemnou bižu-nausnice nahrdelnik. :)

coudy17
Stálice 82 příspěvků 03.01.18 17:27

@Mainada děkuji ????

warita
Echt Kelišová 7675 příspěvků 03.01.18 17:29
@coudy17 píše:
Ahoj s partnerem máme již vybraný termín svatby v půlce října místo máme zařízené s tím že nám obřad připraví venku nebo uvnitř zámečku podle počasí ale u mě nastává zmatek stoprocentně bílé dlouhé šaty s ramínky a nízké lodičky do 5cm ale teď jaké punčochy co s vlasy co přes ramena šperky a tak budeme spíše uvnitř ale já jsem zimouřivec typy a fotky prosím prosím je mi 19 měřím 158cm takže škvrně blond dlouhé vlasy dopasu děkuji

pokud mas tak dlouhe vlasy, doporucuju nejany uces, kde vyniknou. Napr.

coudy17
Stálice 82 příspěvků 03.01.18 17:31

@warita to mě také napadlo a možná bych zakombinovala třeba umělé lístečky nebo něco takového aby to šlo k podzimu děkuji ????

warita
Echt Kelišová 7675 příspěvků 03.01.18 17:42
@coudy17 píše:
@warita to mě také napadlo a možná bych zakombinovala třeba umělé lístečky nebo něco takového aby to šlo k podzimu děkuji ????

to je dobry napad.

vertunka
Závislačka 4618 příspěvků 03.01.18 17:47

Ja mela svatbu v breznu a mela jsem pres ruce takovy plysovy kabatek. Byl super a i to dobre vypadalo na fotkach.

coudy17
Stálice 82 příspěvků 03.01.18 17:49

@vertunka nemáte nahodou fotku pro inspiraci? Prosím

Veerr
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 03.01.18 18:05

@coudy17 také doporučuji web beremese.cz - je super, já tam sháněla inspiraci a funguje tam případně třeba i bazárek na různé dekorace, typy na účesy, šaty, hudbu, výzdobu, atd… ;)

malytlustyhroch
Kecalka 480 příspěvků 03.01.18 19:36

Deštníky, můj typ je, zaříďte si včas hezký velký deštník nebo dva.

coudy17
Stálice 82 příspěvků 03.01.18 19:42

@malytlustyhroch ty jsou na cestě na zakázku dělané máme jeden obr a pak menší pro hosty ????

malytlustyhroch
Kecalka 480 příspěvků 03.01.18 21:15
@coudy17 píše:
@malytlustyhroch ty jsou na cestě na zakázku dělané máme jeden obr a pak menší pro hosty ????
:palec:

Krosty1
Nováček 1 příspěvek 29.01.18 14:53

Rada poradím když budete chtít

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký je už doma a vypadá mnohem lépe. Uzdravuje se?

Kvůli nemoci se musel vzdát natáčení seriálu Krejzovi i Receptáře prima... číst dále >

Aneta Krejčíková zveřejnila kojící fotku, aby prodala odsávačky na mléko!

Kojení na sociálních sítích je hitem posledních let, neúnavně ho propagují... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >