Svatba v těhotenství, ale netradiční třeba v balónu ;)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adri.no
Nováček 6 příspěvků 14.05.19 11:05
svatba v těhotenství, ale netradiční třeba v balónu ;)

Ahoj holky potřebovala bych poradit ohledně svatby. Měla být původně na zámku i s místním opitim atd ale naše snažení o mimi bylo nečekaně rychle takže jsem ve druhém trimestru a celkově si to chci víc užít ak nás napadlo oddat se v balónu ale firma má v podmínkách že neberou těhotné tak mám otázku na nějaký tomu podobný nápad jako svatba v balónu netradiční ale pro těhotné ????????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lampicka11
Závislačka 3648 příspěvků 1 inzerát 14.05.19 11:13

Já bych do toho nešla :nevim:

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 11258 příspěvků 14.05.19 11:24

Proč z toho dělat takový tyjátr? Najděte hezkou obřadní síň, hlavně dobrý oběd a hotovo. S pupkem asi na skály nebo pod vodu nepolezeš.

fia80
Závislačka 3150 příspěvků 14.05.19 11:39
unuděná
Kelišová 7348 příspěvků 14.05.19 11:51

Já to nějak nechápu, proč nezůstanete u původního plánu? Ono upřímně s pupkem těsně před porodem si to stejně dvakrát neužiješ. Osobně bych se vzala dle plánu, nebo svatbu odložila a pak si třeba řekla ano při seskoku padákem, pokud chcete adroš. To mimčo bych do toho netahala :mavam:

Adri.no
Nováček 6 příspěvků 14.05.19 12:01

Praveze, kvůli vycházkám nechci svatební den trávit stylem hrr odjezd na zámek hrr na fotky a šup ať to stihneme domů atd…hlavně nás oba láká něco velmi netradičního takového rázu a bohužel jediná ověřená firma prostě i v prvním týdnu těhotenství do balónu nevezme což chapu…proto hledáme jinou alternativu…

unuděná
Kelišová 7348 příspěvků 14.05.19 12:30
@Adri.no píše:
Praveze, kvůli vycházkám nechci svatební den trávit stylem hrr odjezd na zámek hrr na fotky a šup ať to stihneme domů atd…hlavně nás oba láká něco velmi netradičního takového rázu a bohužel jediná ověřená firma prostě i v prvním týdnu těhotenství do balónu nevezme což chapu…proto hledáme jinou alternativu…

Takže ještě k tomu jsi na rizikáči? To je fakt parádní nápad brát se v balónu :palec: :roll: :zed:

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 11258 příspěvků 14.05.19 13:35
@unuděná píše:
Takže ještě k tomu jsi na rizikáči? To je fakt parádní nápad brát se v balónu :palec: :roll: :zed:

Asi jí nic moc nebude, když vymýšlí takové pic. oviny :roll: možná by v práci přišla na jiné myšlenky.

unuděná
Kelišová 7348 příspěvků 14.05.19 14:08

Vždyť místo nebo způsob svatby nijak neovlivní to, že to budeš mít hrrr na obřad a hrrr domů na konec vycházky, ne? Možná to bude ještě horší s ohledem na čas :nevim:

NeferetNefertari
Kecalka 275 příspěvků 14.05.19 14:16

Jestli mate baracek ci nekdo z rodiny, tak bych svatbu (alespon oslavu) udelala tam a na PN bych nahlasila na par dni prislusnou adresu (pripadne nejakeho hotylku ale tam nevim jestli to jde, vim jen ze pri PN se nesmi vyjet do zahranici). Predpokladam, ze na adrese na zahrade sedet clovek muze klidne cely den a jen ten obrad udelejte nekde v klidu tak abyste ho krasne stihli v dobe vychazek :) Urcite bych v tehotnestvi neriskovala zasny padak, balon apod.

Adri.no
Nováček 6 příspěvků 14.05.19 19:24

@unuděná nejsem na rizikovém, ale u nás v práci dělat s chemií a rakovinotvornými kyselinami opravdu dobrý nápad není takže buďto na vlastní riziko zůstat v práci nebo jít na neschopenku jiná možnost není

Adri.no
Nováček 6 příspěvků 14.05.19 19:25

@terien jsem poprvé od svých 20 ti let kdy pracuji na neschopence, kdo mě zná ví, že jsou to pro mě muka…

Adri.no
Nováček 6 příspěvků 14.05.19 19:30

@NeferetNefertari praveze rodinné vztahy nám nikde na zahradě neumožni svatbu, a hlavně nám nejde dá se říci o adrenalin, ale spíš jako o netradičnosti :lol: tady na zámku byl plán od rána do druhého rána s jízdou na koních, se psy atd prostě celkové dost neklasická tak jelikož je jasné, že čím déle svatba bude, budu si to sice chtít uzit, ale taky to mít co nejdříve za sebou ;)

unuděná
Kelišová 7348 příspěvků 14.05.19 20:09
@Adri.no píše:
@unuděná nejsem na rizikovém, ale u nás v práci dělat s chemií a rakovinotvornými kyselinami opravdu dobrý nápad není takže buďto na vlastní riziko zůstat v práci nebo jít na neschopenku jiná možnost není

Opet dalsi nevzdelana? Pokud pracujes na pozici nevhodne pro tehotne, pak ti zamestnavatel MUSI zaridit bud presun na pozici vhodnou, nebo stoprocentni nahradu platu ;) Jen ti to samozrejme.sam nerekne, protoze to pro nej neni vyhodne ;)

Hele a dokud jsi tehotna nebyla, tak vam o netradicnost neslo? Zaridili jste si „normalni svatbu“,ale ted mas pocit, ze ti ujizdi vlak, co? Tenhle vlak uz vam ujel, s tim se smir. A snaz se chovat jako dospela zena v ocekavani ;)

Adri.no
Nováček 6 příspěvků 14.05.19 20:29

@unuděná prave u nás to chodí jdi na neschopenku nebo vyhazov…bohužel už loni a pár let před tím o to kolegyně usilovali a jedna z tich dvou se soudila a výsledek žádný, protp já jsem ráda za těhotenství přirozeně a takhle rychle, když vidím většinu kolegyni snazici se x let a pak skončili na umělém…máme smlouvy tak, že nám nic jiného nezbývá…například kamarádka dělá sestřičku na infekčním a má úplně stejnou situaci…no každopádně už původní plán byl netradiční, ale ten byl mnohem riskantnější pro těhotné než nějaký prtavy let balónem :D :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama