Svatba v těhotenství nebo až po porodu?

671
18.4.17 14:29

Svatba v těhotenství nebo až po porodu

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat, zda je podle Vás lepší svatba v těhotenství nebo až po porodu? Vždy jsem si říkala, že bych se chtěla vdávat před těhotenstvím, to jsem ale nestihla. Jaké máte zkušenosti vy? Pít nepotřebuji, ale chci si svatbu užít a trošku se bojím toho, že kdybych se vdávala až po porodu, tak někdo stále bude hlídat malé a taky si to neužijí pořádně. Jaké máte tedy prosím vy zkušenosti a co by jste mi poradili? Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

22498
18.4.17 14:32

@Dady20 Za mě těhotná. Já to tam měla - vlastně i cíleně. Dítě pro mě byla priorita, svatba jen formalita. I když veliká :D A neměla jsem naštěstí žádný problémy.
Pak s miminem si to nedovedu představit. Děcka jsem dlouho kojila, často v noci. Ale jsou i hodné a spavé děti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3375
18.4.17 14:32

Já bych byla spíš proto před, po porodu jsem moc nestíhala a rozčilují mě televizní moderátorky, které všude hlásají, jak mají hodné děti, vrácí se do práce a stihli přečíst spoustu knih :cert: tohle je jen bledá závist, už ty rozhovory nebudu číst :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
671
18.4.17 14:35

@Aries6 @Elishka1 :D já si to právě myslím, že pak to nebude nic extra, protože jsem v listopadu byla na svatbě, kde nevěsta měla ročního chlapečka a druhýho tříletýho a pořád je někdo musel hlídat, ať už sama nevěsta nebo její maminka s babičkou. Tak děkuji :) chlap by byl rači až po porodu, ale dnes se mu teda pokusím znovu vysvětlit, že takto to bude fakt lepší :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14388
18.4.17 14:37

Před. Budeš mít na to čas, klid a potom si odpočineš, vybehas si doklady,… S dítětem budeš mít jiné starosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1883
18.4.17 14:38

Já otehotnela, když jsme uz byli v přípravách svatby a něco málo měli i zařízené. Raději jsme ji zrušili a posunuli o rok. Na moje přání :) bála jsem se, ze mi bude během svatby zle a jsem nakonec ráda, ze jsme ji přesunuli. Vycházelo to na nějaký 7. měsíc těhotenství. Okolo 6 měsíce jsem byla na plese a asi 3× jsem tam omdlela :zed: nemohla jsem déle stát na nohách. Teď je to rok od původního termínu a za 2 měsíce se bereme :palec: jsem ráda, že tam děti budou s nami. Alespoň nebude nuda :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18994
18.4.17 14:40

@Dady20 Ono v porovnání se svatbou za netěhotna je jak svatba s břichem tak s dítětem ta „horší varianta“. Ale to dítě se blbě synchronizuje a i z praktického hlediska (kvůli matrice, stejnému příjmení, odečtům z daní, vyběhávání občanky apod.) mi přijde lepší ta varianta svatby s břichem než s malým dítětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
419
18.4.17 14:41

@Dady20 urcite v tehotenstvi. Vdavala jsem se v 7 mesici. A pohoda vydrzela jsem do posledni chvile. Tancila hrala hry litala kolem hostu. Ted s deckem bych to nedala. Je to nespavec trpi na koliky takze jidelni dieta a celkem umrcenec. I kdyz budes mit hodne dite tak bud ho budes kojit nebo chystat flasku s UM nebo ho nekdo musi hlidat a tak si svatby moc neuzije. Urcite svatba v tehotenstvi. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
671
18.4.17 14:42

@Svistice já vím no, vždy jsem říkala, že se chci vdávat netěhotná, ale prostě se stalo a teď teda řeším, která z těchto horších variant bude ta lepší :) nepotřebuji velkou svatbu, chci jen aby tam byla rodina a pár kamarádů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
18.4.17 14:42

Měla jsem svatbu v těhotenství, 5.měsíc. a jsem ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
2029
18.4.17 14:44

My tedy měli svatbu a pak až těhotenství, ale kdybych se měla rozhodnout v této situaci, chtěla bych dítě přivést na svět již jako vdaná a ani si to s miminem moc nedovedu představit, aby tak vyšlo zrovna kojení na dobu obřadu nebo oběda, odbíhat kojit ve svatebních šatech, přebalovat… myslím, že s dítětem budou jiné starosti, než svatební radovánky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
18.4.17 14:45

Za mě rozhodně v těhotenství, vdávala jsem se v 21. týdnu, už mi nebylo špatně a ještě mě bříško tak moc neomezovalo a děťátko bylo spokojené v bříšku až do čtyř do rána

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
18.4.17 14:45

@Dady20
Spíše v těhotenství, ale doporučila bych to stihnout ideálně tak do 20tt. :)
Po porodu jedině třeba až po roce, a to ještě jen jestli máš někoho dobrého na celodenní hlídání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5836
18.4.17 14:46

Já jsem pro v těhotenství. Pokud ti neni zle, tak určitě..
Já jsem až po, nebylo to nehorší dalo se to, ale bylo ro pořád takové jakože dítě na prvním místě.. I doma, když byla příprava, tak jsme nemohla v klidu sedět, ale pořád nakrmit a utišit, pokud to babičce nešlo.. atd.
Malý už teda nebylo miminko, ale batole, ale i tak pořád něco.. Naštěstí byl hodnější tak se to dalo, ale třeba mít dítě jak sestřenka, která 9 měsíců si pomalu sama nesedla tak nevím. Myslím to tak, že malá jenom chtěla na rukách u ní, přodá a kdekovli, kdykoliv plakala a jen tak, bez nějaké vleké příčiny, prostě mrzout..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4779
18.4.17 14:47

Urcite bych se vzala radeji s bricehm nebo to posunula tak o dva roky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama