Svatba ve 4 . šaty a kytka?

16.4.17 07:43

Svatba ve 4 šaty a kytka ?

Dobré ránko… prosím o radu..budeme mít svatbu ve 4 ( + děti), nechávali jste si dělat kytku? a co myrta? dávali jste? a kytku pro svědkyni? a jaký názor máte na černo červené šaty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

153
16.4.17 07:47

@fontanakt ahoj, kytku jsme udělat nechali za 1000,ale ceně moc neodpovídala :( myrtu jsme neměli a na cerno-cervene saty proc ne? :) Ja mela tmave modre, a nikdo na me divne nekoukal… jedna se spis o obřad, než svatbu a tam můžeš cokoliv :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4644
16.4.17 07:47

Všechno dobrý až na ty šaty. Kytku pro nevěstu určitě jo, ten zbytek je jedno. Chceš/nechceš. Ale co je podle mě fakt blbý, jsou ty černý šaty. Zvolila bych něco světlého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
16.4.17 08:04

Presne, souhlasim kytka pro nevestu ano. Zbytek je na vas…ale taky bych nesla.do cerveno cerne kombinace. jeate jsem. nevidela v tehle kombinaci opravdu hezke saty, spis to vypada vzdycky tak nejak „lacine“a malo.kdo je na to opravdu typ.Sla bych do. svetlejsich tonu barev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 08:04

Je to na tobě. Pokud budeš zářit v černočervených šatech je to lepší než blednout v bílých. Užijte si krásnou svatbu podle sebe :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 08:06
@kavulenka píše:
Presne, souhlasim kytka pro nevestu ano. Zbytek je na vas…ale taky bych nesla.do cerveno cerne kombinace. jeate jsem. nevidela v tehle kombinaci opravdu hezke saty, spis to vypada vzdycky tak nejak „lacine“a malo.kdo je na to opravdu typ.Sla bych do. svetlejsich tonu barev.

Co? Červená a černá je klasika!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
16.4.17 08:10

My měli svatbu ve čtyřech, měla jsem bílé šaty ale né svatební a neměla jsem kytici, přišlo mi to zbytečné

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.4.17 08:15

Měla jsem malou kytku(3 malé růžičky+zelený),svědkyně jednu růži. Brali jsme se v létě, měla jsem takové lepší letní šaty.
Důležité je, v čem se budeš cítit dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
276
16.4.17 08:15

Taky jsme měli svatbu ve čtyřech + měsíční syn. Měla jsem kalhoty a proužkované žluto červené tričko. Myrta, kytka nebyla. Svatba byla na úřadě a nejsme na velké slávy. Za mě stačí, když tam jde člověk alespoň slušně oblečený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16837
16.4.17 08:38
@mikacka píše:
Taky jsme měli svatbu ve čtyřech + měsíční syn. Měla jsem kalhoty a proužkované žluto červené tričko. Myrta, kytka nebyla. Svatba byla na úřadě a nejsme na velké slávy. Za mě stačí, když tam jde člověk alespoň slušně oblečený.

Tricko pruhovane a kalhoty, jako slusny odev na obrad svatby? No nevim, slusne obleceni na obrad vnímáme asi kazdy jinak. :mrgreen: zakladatelko, kytku jo, ale kup si normalne kytku, nenech si vazat svatebni, usetris a rozdil videt neni. Myrta mi prijde jen na obrad zbytecna, ve 4lidech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 08:48

U nás svatba - my dva a dcera + odsvedciliy nám to úřednice z úřadu. Měla jsem červené šaty a manžel červené tričko.
Dcera taky do červena. Kytka nebyla, myrty už vůbec… Ani prstýnky nebyly… A máme šťastné manželství už 5 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1897
16.4.17 09:09

My máme svatbu za necelé 2 měsíce a kytku máme skoro pro všechny teda :lol: pro nevěstu, ještě jedna pro nevěstu na házení, pro druzicky, svědkyně, maminky, do klop pro ženicha i tatinky, na auto, stoly, záclony,.. vše růže :palec: ale my máme statbu větší, na vašem místě bych si nechala udělat jen tu svatebni, nějakou malou decentní kytku. K satum, ja mám klasicky bíle. Ty černo červené bych sice já nechtěla, ale nevidím na nich nic špatného. Jestli se vám líbí, jděte do nich ;) je to přece vaše svatba, váš den. Vůbec bych se neohlizela na nějaký zabehly stereotyp bílých šatů :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2607
16.4.17 09:24
@Pipilota Citrónie píše:
Co? Červená a černá je klasika!

Jj, na jinej obřad ale :mrgreen:

Hele já bych to nehrotila, kytku když, tak nějakou jednoduchou, obyčejnou, nic honosnýho bych osobně nevolila, myrtha stejně tak. Ale teda u šatů bych se vyhnula černé, nemusí být bílá, ale černá se mi hodí spíš na pohřeb. Ovšem nikdo tě za to z matriky nevyhodí samozřejmě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
16.4.17 09:48

Já si na naší svatbu oblíkla uzkou, pouzdrovou černou sukni dlouhou až po členky, pak jsem měla extravagantní. bilou košili z pravého hedvábí a pak obrovský černý klobouk… a taky svatba ve 4. :) Takže, když muže být černo - bíla kombínace, tak proč ne červeno-černá? Všechno je dovoleno, když je to výtvarne vkusne skombinováno, klidne to teho!
(záleží spíš na strihu a kvalite materiálu a jak to bude celé typově ladit s vámi)

• Citovat
  • Upravit
16.4.17 09:50

@Aenne :palec: zni to zajímavě, to bych si přála vidět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama