Svatba - venkovní večerní obřad

948
23.5.16 14:04

Svatba - venkovní VEČERNÍ obřad

Zdravím plánujeme svatbu a potřebuji trochu poradit. Mám vymyšlený obřad při západu slunce, pod stromem ozdobeným lucerničkami, světýlky, všude svíčky, prostě taková romantika. Já jednoduché „vílové“ šaty, místo kytice věnec na hlavě…plán byl takový, že se takhle vezmeme v malém kruhu těch nejbližších, přespíme v tom objektu, kde se to bude konat a druhý den bude mega párty pro všechny známé, kamarády…

Jenže se začínám setkávat s názorem, že je to divné, mít to na dva dny. Že ti co přijedou až druhý den, tak budou oslavovat vlastně něco co neviděli. Tak hledám ještě víc nezaujatých názorů…je to opravdu tak blbý nápad? Druhý den by si tam mohli děti pohrát, v tom objektu je bazén, hřiště,… mohla to být taková neformální oslava…

Poradí mi někdo i jak to skloubit časově? V 20:00 by byl obřad…tak v kolik by se měli sjíždět svatebčané…

Popřípadě…měl někdo takovou večerní svatbu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
23.5.16 14:08

Je to vaše věc, tak jak se vám to líbí si to taky udělejte :nevim:
Mě spíš napadlo, jestli bude matrikářka a oddávající odvařenej z večerního obřadu.

Mně osobně se tyhle svatby nelíbí, byla jsem na několika, kdy byl obřad den před oslavou a prostě mi to přijde divné. Ale třeba mému muži se to tak líbí :nevim: naštěstí mu to bylo vcelku fuk, tak to nechal na mně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19184
23.5.16 14:09

@Sammy88 Mě se to teda nelíbí, já bych nechtěla přijet slavit den po svatbě :nevim: Ale udělejte si to jak chcete, vy svoje příbuzné a kamarády znáte nejlíp, tak víte jak na to budou reagovat… A na kdy tu svatbu plánujete?? Že píšeš ve 20:00 při západu slunce?? To tak někdy konec září, ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
23.5.16 14:11
@Kikuška90 píše:
@Sammy88 Mě se to teda nelíbí, já bych nechtěla přijet slavit den po svatbě :nevim: Ale udělejte si to jak chcete, vy svoje příbuzné a kamarády znáte nejlíp, tak víte jak na to budou reagovat… A na kdy tu svatbu plánujete?? Že píšeš ve 20:00 při západu slunce?? To tak někdy konec září, ne? :think:

To mě taky zarazilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59280
23.5.16 14:11

@Sammy88 pokud to tak chceš, tak to tak udělej.. já bych do toho nešla z jiných důvodů :think: pokud by to bylo např v létě, tak máš obřad tak v 11 a to už spousta lidí odpadá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3268
23.5.16 14:12

Mně to přijde jako super nápad. Pokud vám dvěma - partnerovi a vám -nevadí, že to budete mít pouze v úzkém kruhu ten obřad, tak bych to vůbec neřešila. To, že jsou všichni na obřadu je pouze tradice a záleží, jak jste konvenční,..Jak jsem psala, mě to přijde jako super nápad. A těch pár, které vyberete, že budou na obřadu přítomni - já bych si třeba vybrala rodiče a babičku a svoji nej kamarádku. Babička by to totiž stoprocentně nepřežila, kdyby u toho nemohla být:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
948
23.5.16 14:21

@radkka @Kikuška90 Holky díky za názory. Ano tak září. Vloni bylo ještě teplo. Já fakt nevím, jsem ztracená…

@sediza jste s přítelem trochu stydlíni, tak tohle je taková možnost, jak to udělat aby se vlk nažral a koza zůstala celá :D

@martina.se no jo všichni by byli ještě před obřadem ještě pod stolem :D :D toho se trochu bojím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59280
23.5.16 14:23

@Sammy88 @Sammy88 :mrgreen: však právě, no :think: ale Ty je znáš nejlépe, třeba to bude v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
23.5.16 14:24

@Sammy88 Je jedno, co se komu líbí, je to váš den, tak si ho udělejte tak, abyste si to užili hlavně vy ;) Ať se svatba vydaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2070
23.5.16 14:27

Bude to pekny, jdi do toho a na kazdyho se vybodni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
948
23.5.16 14:29

@martina.se no právě že je znám :D :D @radkka díííky :)

Tak on by mohl být příjezd svatebčanů kolem 17:00, drobný občerstvení, osvěžení, děti by si mohli pohrát na hřišti, nějaká zábava, hudba, pak by jsme se šli strojit do šatů a kolem 20.00 ten obřad. (snad se nenalejou tak rychle :D :D ) A pak prostě grilování a zábava jako na normální svatbě. S tím, že by jsme na ten obřad pozvali víc lidí…mohlo by se tam přespat kdo by chtěl. A druhý den by tam zůstal kdo by chtěl a jelo by se dál…je tam bazén…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
948
23.5.16 14:30

@tini je to trochu netradiční, ale bude to mít svoje kouzlo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
23.5.16 14:31
@Sammy88 píše:
@martina.se no právě že je znám :D :D @radkka díííky :)Tak on by mohl být příjezd svatebčanů kolem 17:00, drobný občerstvení, osvěžení, děti by si mohli pohrát na hřišti, nějaká zábava, hudba, pak by jsme se šli strojit do šatů a kolem 20.00 ten obřad. (snad se nenalejou tak rychle :D :D ) A pak prostě grilování a zábava jako na normální svatbě. S tím, že by jsme na ten obřad pozvali víc lidí…mohlo by se tam přespat kdo by chtěl. A druhý den by tam zůstal kdo by chtěl a jelo by se dál…je tam bazén…

To by šlo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19184
23.5.16 14:32
@Sammy88 píše:
@martina.se no právě že je znám :D :D @radkka díííky :)Tak on by mohl být příjezd svatebčanů kolem 17:00, drobný občerstvení, osvěžení, děti by si mohli pohrát na hřišti, nějaká zábava, hudba, pak by jsme se šli strojit do šatů a kolem 20.00 ten obřad. (snad se nenalejou tak rychle :D :D ) A pak prostě grilování a zábava jako na normální svatbě. S tím, že by jsme na ten obřad pozvali víc lidí…mohlo by se tam přespat kdo by chtěl. A druhý den by tam zůstal kdo by chtěl a jelo by se dál…je tam bazén…

Takhle se mi to líbí třeba mnohem víc. Teda pokud by jste pozvali všechny s kterými to chcete oslavit. Předpokládám, že je to nějaké speciální místo a pokud je tam možnost ubytování proč ne :) Takhle druhá verze mi příjde mnohem lepší. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
948
23.5.16 14:36

@radkka @Kikuška90 tak supéééér! :) Že bych to nakonec nějak zvládla uspořádat :D :D svatba měla být totiž dneska, přesně před rokem jsem byla požádána a přes veškerý dohadování to nějak vyšumělo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama