Svatba začátkem května

198
9.8.20 18:10

svatba začátkem května

Ahoj holky,
ráda bych se zeptala zda jste měla některá svatbu začátkem května?

Původně jsme chtěli svatbu v srpnu. Včera jsme na jedné takové byli a přítel myslel, že se z toho horka zblázní. Takže začínám zvažovat květen.
Kamarádka mě zase odrazuje, že nebude vhodné počasí a příroda ještě není dostatečně probuzená. Zkušenosti?

Děkuji za názory :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22193
9.8.20 18:15

@Julipek každý rok je přece úplně jiné počasí, to nikdo dopředu neřekne. Stejně tak v srpnu může být 16 stupňů a lít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4859
9.8.20 18:20

Švagr měl koncem dubna a bylo šílený vedro. Sestra měla začátkem května a byla.„zima“ Já jsem měla v půlce září a bylo pěkně. To ti fakt nikdo předem nezaručí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2787
9.8.20 18:21

My měli minulý rok začátkem května svatbu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50165
9.8.20 18:23

My jsme meli koncem cervence. Nad ranem jsem skoro brecela, kdyz zaclo prset, ze cely den bude smutny, pokazeny, jak budeme venku fotit atd. a ve finale jsme se smazili cely den.
Takze ono predem tezko odhadnout, jak bude. Dve moje spoluzacky mely svatbu v kvetnu a bylo fajn pocasi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
9.8.20 18:37

V kvetnu je casto stejne vedro jako v lete… ja bych chtela svatbu v listopadu nebo breznu, prijde mi fajn udelat si hezky den i treba za nevlidneho pocasi a deste a nemusim se bat, ze bude zrovna nekdo na dovolene. pocasi mi na svatbe prijde nepodstatne. stejne musis mit vzdy variantu i vevnitr. prset muze kdykoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60054
9.8.20 18:48

@Julipek kamarádka měla v květnu, vedro k padnuti, já měla na konci září, 28 st a vedro jak svina :mrgreen: :lol: nikdo ti neřekne, jak bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1670
9.8.20 18:58

Svatba v květnu se odsuzuje kvůli pověře, že pak nevěsta může umřít - to možná platilo dřív, kdy se v květnu zadělalo na mimčo a v zimě nebyla dostupná porodní bába :). My měli svatbu cca v půlce května a neumřela jsem :). Jediné co, tak nám šíleně lilo. Jenže počasí si člověk dopředu neobjedná ani v létě ;). Pokud nechcete svatbu venku (my chtěli),a budete se brát někde uvnitř, tak je asi jedno, kdy to bude?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
9.8.20 21:22

My měli teď 11.6. bylo 15 stupňů a vy den pršelo. To asi dopředu nikdy nevíš, ale já bych příště volila tak půlku září. Květen ne, protože jsem pověrčivá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
10.8.20 09:54

Taky jsem v kvetnu nechtela kvuli povere, ja na to celkem jsem. :D A dobre jsme udelali, ten rok kveten celkem proprsel. Svatba byla na zacatku cervna a to byla idealka - ani moc vedro, ani zima, krasne teplo, akorat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
10.8.20 11:32

Měli jsme letos po půlce května a i přesto, že bylo od rána zataženo a pršelo, to bylo moc fajn. Nebylo horko, ale v šatech nám zima nebyla, na obřad a oběd se udělalo hezky, svítilo sluníčko a odpoledne nám pršelo štěstí. Stačila pergola a párty stan a déšť nás nijak netrápil. Navíc všude všechno bujelo a kvetlo, měli jsme nádherný přírodní kytice z luk okolo a i přes skromnost naší svatby jsme si ji všichni naplno užili, od ohně poslední hosti odcházeli až po půl čtvrtý ráno, takže ani v noci žádná velká zima nebyla.

Pověrčivá nejsem a beztak už jsem byla těhotná, takže já bych se v květnu klidně vdávala znovu. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama