Reklama

Svatba - zklamání z toho, co manžel řekl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 23:52
Svatba - zklamání z toho, co manžel řekl

Hezký večer holky, trápí mě jedna věc a ráda bych znala názor i někoho jiného nezúčastněného, zda řeším kraviny, nebo ne… před třemi týdny jsme měli s manželem svatbu, za svědka mi byl bratr, který přišel s přítelkyní, i s manželem si všichni čtyři rozumíme a scházíme se. Každopádně pak večer, když jsme se my čtyři dohromady bavili, manžel řekl mému bráchovi, ať si váží své přítelkyně, že má takovou skvělou krásnou holku. A mě to tedy na mé svatbě přišlo dost nemístné, ještě když to říká přede mnou… říkala jsem mu pak, že mě to mrzí, on se hrozně omlouval, (měl už trošku upito), že mu nedošlo, že je to nevhodné, že stejně já jsem pro něj nejkrásnější atd… vím, že s tím nic neudělám, ale chci se zeptat na váš názor - jsem jen příliš přecitlivělá, nebo by vám tohle také vadilo a mrzelo vás to?
PS: prosím o anonymitu, děkuji za pochopení

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17162 příspěvků 26 inzerátů 08.08.18 23:54

A ty se citis ohrozena proc? Mas pocit, ze si te manzel nevazi?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 23:56

@Svistice Ne, to vůbec.. manžel se kě mně chová krásně. Jen mě prostě mrzelo, že tohle říká o jiné slečně v „náš“ den. A říkám si, zda prostě jen přehnaně nežárlím a nebo to bylo od něj fakt nevhodné

Malaga
Generální žvanilka 24600 příspěvků 08.08.18 23:59

Dle meho jsi přecitlivělá…vzal si tebe a ty žárlíš na svojí skorošvagrovou? Proč? Ty si nemyslíš, že je skvělá a krásná? A čeho si tou výčitkou chtěla dosáhnout? Aby se manžel cítil blbě stejně jako ty? :think:
Jak jsi na tom se sebevědomím?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 00:01

@Malaga Já ji mám moc ráda, je skvělá :palec: Ale prostě mě to na mé svatbě zamrzelo… Ale asi fakt přehnaně žárlím :,(

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 09.08.18 00:02

Asi by mě to chvíli mrzelo ale hodila bych to za hlavu ;)

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 09.08.18 00:02

Chápu te, mne by mrzelo, kdyby mi to neřekl zaroven s tou poochvalou take

Jabadabadu
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 09.08.18 00:09

Je to hrozný. Měla bys ho poslat do oběhu.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 09.08.18 00:18

Máš možnosti :

1. řekl mu to proto, že mu chtěl sdělit, že takové holky jsou nedostatkové zboží
  2. byl pod vlivem vlastních emocí - jako že on zrovna jednu takovou urval pro sebe, tak aby si bratr hlídal to svoje a zajistil si život
  3. pokud jsi cítila něco jako lítost nebo závist, pak si můžeš říci, že si myslí, že si až tak dobře nevybral a není nadšen - ale toto se mi nezdá pravděpodobné - to by se k Tobě nechoval moc dobře i v ostatních dnech, bylo by něco asi cítit
  4. prostě se mu zdá sympatická a bráchovi by ji doporučoval

Pokud zaznamenáš nepřiměřené projevy sympatie nebo nadbíhání, pak asi nejsi na omylu a myslí si na ni. No - to bych řešila razantně, takhle v rodině by to bylo hnusné.

Kornel
Závislačka 3972 příspěvků 09.08.18 00:41

Ahojky, podle me bys to mela hodit za hlavu, urcite to myslel pro bratra hezky, tak nejak vychovne a pestuje si mozna i zaklada na vztahu se svym svagrem- brala bych to spis jako kompliment … fakt bych to neresila a hlavne v tom nehledala nejakou spatnost vuci tobe!!!!! Prece ti neni 11let :kytka:
Jinak gratuluji a preji krasne manzelstvi :hug:

jancabr
Kecalka 323 příspěvků 09.08.18 03:48

Mohl to říct jako přirovnání. Hele, já jsem si právě vzal báječnou krásnou ženskou a ty si taky važ toho, že jsi takovou krásnou a milou ženskou potkal. Je to ten největší poklad na světě. Takhle bych to jako čerstvá nevěsta pochopila u svého manžela já a vůbec by mi to nepřišlo divné. Už to nepitvej a užívej si života se svým mužem

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15376 příspěvků 09.08.18 04:58
@jancabr píše:
Mohl to říct jako přirovnání. Hele, já jsem si právě vzal báječnou krásnou ženskou a ty si taky važ toho, že jsi takovou krásnou a milou ženskou potkal. Je to ten největší poklad na světě. Takhle bych to jako čerstvá nevěsta pochopila u svého manžela já a vůbec by mi to nepřišlo divné. Už to nepitvej a užívej si života se svým mužem

Přesně tak bych to také cítila.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19600 příspěvků 09.08.18 06:19

Mně ještě napadlo,když si rozumíte,že třeba můžou mít nějaké problémy,o kterých nevíš,třeba se něco objevilo v souvislosti s vaší svatbou ( brácha je mladší? jaký má názor na svatbu? nechce se třeba ta jeho už taky vdávat?), A tak manžel když měl upito mu takhle chtěl " promluvit do duše".

Verun83
Echt Kelišová 8688 příspěvků 33 inzerátů 09.08.18 06:24

Uprimne, mas pocit, ze jsi jedina krasna a bajecna zenska pod sluncem? :lol:

Resis blbosti, vzal si te vzal, takze pro nej dost znamenas. Tohle bych vubec neresila.

debra.morgan
Závislačka 3545 příspěvků 09.08.18 06:31

řešíš krávovinu, nejsi jediná nejlepší žena pod sluncem ;) možná kdyby dodal „né, jak já“ to už by za nafučenost stállo…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >