Reklama

Svatba - Zlatá Praha restaurant

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

-Luciš-
Stálice 91 příspěvků 26.08.18 12:16
Svatba - Zlatá Praha restaurant

Ahoj holky!

Chtěla jsem se zeptat, jestli jste některá neměla svatbu na tomto místě. Zajímal by mě rozpočet, pronájem atd., jelikož na webu nejsou ceny.

Děkuji moc, hezký den!! :mavam:

Reklama

Reakce:

TMana
Kecalka 437 příspěvků 26.08.18 12:24

A telefon nefunguje.

alimdar
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 26.08.18 12:28

@-Luciš- Myslíš v IHC? Svatbu jsem tam neměla, ale pracovala jsem tam, teda v hotelu na jiném odd. Ideální je kontaktovat F&B Managera a domluvit se primo s ním. Býval to pan Vlk, ale už tam pár let mepracuju, tak se to mohlo změnit. Každopádně na recepci Ti poradí, na koho se obrátit. Jinak, co se kvality služeb a servisu týče, bývala to špička, ale dnes už je konkurence veliká. Vyhled na noční Prahu je ovšem úchvatný. Párkrát jsem tam byla na večeři a vzdy super spokojenost.

-Luciš-
Stálice 91 příspěvků 26.08.18 22:11

@TMana Funguje, ale dnes tam manager není, jelikož je neděle… A já jsem příliš nedočkavá, tak jsem zkusila sondovat :)
@alimdar IHC, to si nejsem jistá, ale asi ano… Mám na mysli www.zlatapraharestaurant.cz
Děkuji za info, uvidíme co nám řeknou.. :)

alimdar
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 27.08.18 05:55

@-Luciš- myslim hotel Intercontinental. Určitě dej pak vědět

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama