Svatba - Zlatá Praha restaurant

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

-Luciš-
Stálice 99 příspěvků 26.08.18 12:16
Svatba - Zlatá Praha restaurant

Ahoj holky!

Chtěla jsem se zeptat, jestli jste některá neměla svatbu na tomto místě. Zajímal by mě rozpočet, pronájem atd., jelikož na webu nejsou ceny.

Děkuji moc, hezký den!! :mavam:

Reakce:

TMana
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 26.08.18 12:24

A telefon nefunguje.

alimdar
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 26.08.18 12:28

@-Luciš- Myslíš v IHC? Svatbu jsem tam neměla, ale pracovala jsem tam, teda v hotelu na jiném odd. Ideální je kontaktovat F&B Managera a domluvit se primo s ním. Býval to pan Vlk, ale už tam pár let mepracuju, tak se to mohlo změnit. Každopádně na recepci Ti poradí, na koho se obrátit. Jinak, co se kvality služeb a servisu týče, bývala to špička, ale dnes už je konkurence veliká. Vyhled na noční Prahu je ovšem úchvatný. Párkrát jsem tam byla na večeři a vzdy super spokojenost.

-Luciš-
Stálice 99 příspěvků 26.08.18 22:11

@TMana Funguje, ale dnes tam manager není, jelikož je neděle… A já jsem příliš nedočkavá, tak jsem zkusila sondovat :)
@alimdar IHC, to si nejsem jistá, ale asi ano… Mám na mysli www.zlatapraharestaurant.cz
Děkuji za info, uvidíme co nám řeknou.. :)

alimdar
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 27.08.18 05:55

@-Luciš- myslim hotel Intercontinental. Určitě dej pak vědět

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >