Svatba - Zlatá Praha restaurant

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
-Luciš-
Stálice 100 příspěvků 26.08.18 12:16
Svatba - Zlatá Praha restaurant

Ahoj holky!

Chtěla jsem se zeptat, jestli jste některá neměla svatbu na tomto místě. Zajímal by mě rozpočet, pronájem atd., jelikož na webu nejsou ceny.

Děkuji moc, hezký den!! :mavam:

Reakce:
TMana
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 26.08.18 12:24

A telefon nefunguje.

alimdar
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 26.08.18 12:28

@-Luciš- Myslíš v IHC? Svatbu jsem tam neměla, ale pracovala jsem tam, teda v hotelu na jiném odd. Ideální je kontaktovat F&B Managera a domluvit se primo s ním. Býval to pan Vlk, ale už tam pár let mepracuju, tak se to mohlo změnit. Každopádně na recepci Ti poradí, na koho se obrátit. Jinak, co se kvality služeb a servisu týče, bývala to špička, ale dnes už je konkurence veliká. Vyhled na noční Prahu je ovšem úchvatný. Párkrát jsem tam byla na večeři a vzdy super spokojenost.

-Luciš-
Stálice 100 příspěvků 26.08.18 22:11

@TMana Funguje, ale dnes tam manager není, jelikož je neděle… A já jsem příliš nedočkavá, tak jsem zkusila sondovat :)
@alimdar IHC, to si nejsem jistá, ale asi ano… Mám na mysli www.zlatapraharestaurant.cz
Děkuji za info, uvidíme co nám řeknou.. :)

alimdar
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 27.08.18 05:55

@-Luciš- myslim hotel Intercontinental. Určitě dej pak vědět

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomejeho rodina musela zasáhnout: Za Jirkou se nikdo bez hesla nedostane!

Jiří Pomeje (54) bojuje s rakovinou v Nemocnici Na Pleši, kde se zdá, jako by... číst dále >

Čvančarová kašle na role femme fatale, ty komediální jí sedí mnohem víc

Vyplatilo se počkat! Jitku Čvančarovou (40) léta obsazovali do rolí, v níž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >