Svatby a otázka soukromá na Prymulu

22.9.20 17:28

Svatby a otázka soukromá na Prymulu

Ahoj holky :D. Mám s přítelem svatbu na 10.10 a já se ptala na mesengeru Pana Prymuli jestli budou moct svatby být jen ty malé se svědky. Že přítel je cizinec a že nám dlouho trvalo než vyřídili jsme všechny papíry atd. A že nechceme svatbu přesouvat protože papíry mají jen nějakou dobu platnost a nechceme zas se jen půl roku zdržovat znova zařizováním papíru atd. Nejdřiv se zeptám je na tom něco divného nebo něco nejasného na mé otázce? Pak vám napíšu co mi odepsal protože todle nepochopím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
251
22.9.20 17:31

Trochu bych na tom vyjadřování zapracovala. Pokud to bylo napsané stejným stylem, nedivím se, že nerozuměl co po něm chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19140
22.9.20 17:31

No je to za 20 dni, tedy otazka hodna kristalove koule. Pred 20 dny zacala skola, v tu dobu byla situace uplne jina, kdo vi jak to bude za dalsich 20 dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19140
22.9.20 17:34

A podle vyjadrovani ani ty nebudes ceska, vid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9738
22.9.20 17:43

@Anetka 1235 Fakt si myslíš že ti odpoví? A i kdyby ano, tak jak má vědět, co bude za 20 dní? Ten ani neví co bylo včera :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1895
22.9.20 17:44

Tak to by mě zajímala ta odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5597
22.9.20 17:46

@Anetka 1235, jestli jsi to napsala takto, tak nikdo nepochopí, na co jsi se ptala.
Navíc máš stejnou diskusi, ale jako anonymní. ;)

@Anonymní píše:
Ahoj holky :D. Mám s přítelem svatbu na 10.10 a já se ptala na mesengeru Pana Prymuli jestli budou moct svatby být jen ty malé se svědky. Že přítel je cizinec a že nám dlouho trvalo než vyřídili jsme všechny papíry atd. A že nechceme svatbu přesouvat protože papíry mají jen nějakou dobu platnost a nechceme zas se jen půl roku zdržovat znova zařizováním papíru atd. Nejdřiv se zeptám je na tom něco divného nebo něco nejasného na mé otázce? Pak vám napíšu co mi odepsal protože todle nepochopím

Edit chyby, na kterou jsem byla těžce upozorněna.  :)

Příspěvek upraven 22.09.20 v 17:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11727
22.9.20 17:49
@Hořec píše:
@Anetka 1235, jestli jsi to napsala takto, tak nikdo nepochopí, na co jsi se ptala.
Navíc máž stejnou diskusi, ale jako anonymní. ;)

No ty ses taky nepředvedl/a zrovna nejlíp - viz „máž“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4348
22.9.20 17:49

Ten má jiné starosti než si s tebou vypisovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28685
22.9.20 17:50

@Anetka 1235 Já bych ti na jeho místě řekla, že situace na frontě se mění každou s hodinou :mrgreen:

ne vážně, jak má vědět, co bude za měsíc? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.20 17:50

No odpověděl ale on to špatně pochopil asi nevím jak na to přišel. Odepsal takže vy se tu přiznáváte že chcete svatbu kvůli občanství? :roll: :lol:.To nechám ověřit na ministerstvu zahraničí :D :potlesk: :D. Určitě pracuje na smlouvu že? :roll: :lol:. Říkám ne my chceme svatbu v termínu protože sme dlouho vyřizovali ty papíry a že mají platnost několik měsíců a že nechceme třeba o půl roku posouvat svatbu a třeba dalších puk roku čekat na papíry z velvyslanectví atd.Tak ověřit si to může nám to nevadí přítel tu má všechno v pořádku je tu už hodně let a kdyby byl nějaky problém tak by nám ani ty papíry nevidali a že jich nebylo málo. Ale jen mě to naštvalo sem si říkala pane bože proč sem mu vůbec psala no nic ale jak mi může todle říct takovou kravinu. A i kdyby to bylo kvůli tomu když už o tom mluvil tak na tom není nic trestného a nemusím se nikomu zpovídat proč se bereme atd. A to by posoudil daný úřad jestli mu dají občanství a hlavně to se dává až po 2 letech manželství. Mi se opravdu kvůli tomu neberem :). Myslíte že to bude ověřovat? A nebo že vůbec najde jeho jméno přes ze mě? Atd je to možné? Nechci aby zbytečně se to nějak pozdrželo což ale nemůže snad se stát jen tak že něco špatně pochopil a vše má přítel v pořádku a všechno máme zařízený jsem si naletěla no zbytečně :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
4348
22.9.20 17:52
@Prof. Farnsworth píše:
No ty ses taky nepředvedl/a zrovna nejlíp - viz „máž“ :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: no zrovna včera někdo v fb skupině napsal: do Prahi. Podle jména paní není cizinka. Někteří lidi by neměli veřejně nikam psát :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.20 17:52

Ježiš kdo má takové řeči tak zbytečná ztráta času slušně jsem se vás zeptala. Vím že to nemůže vědět úplně na jisto jen bych chtěla mít svatbu za sebou moc se na ni těšíme asi jako spousta jiných lidí no.Ale tudle odpověď jsem fakt nečekala nechápu to no

• Citovat
  • Nahlásit
5597
22.9.20 17:55

@Prof. Farnsworth, njn, překlep. A ani jsem si to nepřečetla. :oops: Stane se jednou za 20 let. :P :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5632
22.9.20 17:56

@Anetka 1235 ptal jsem se do te duplicitni diskuze, kam jsi mu to psala? Hadam na nejaky FB ministerstva zdravotnictvi, ne?

Bud si jista, ze ti neodpovidal pan plukovnik, ale nejaky cicmunda ktery ho spravuje. Jako odpoved nic moc, spis si z tebe dotycny vystrelil, na druhou stranu fiktivni snatky cizincu, mimo EU, aby ziskali evropsky pas jsou velmi caste. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama