Svatebni dar, když jdu jen na obřad

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.5.22 17:19

Svatebni dar, když jdu jen na obřad

Za pár týdnů mám jít na svatbu kamarádce. Na střední jsme kamarádily hodně, ale tam to víceméně skončilo a za posledních deset let jsme se viděly možná pětkrát. Ženicha jsem taky neviděla… Pozvána jsem jen na obřad. Otázka zní - očekává se nějaký dar? Zatím jsem byla vždy zvaná i na hostinu, tam je to jasné. Tohle je ale takové podivné, spíš tak „aby se neřeklo“ mi to připadá. Stačí že strávím dvě hodiny cestou tam a dvě zpátky kvůli patnáctiminutovému ano beru, nebo se očekává i naditá obálka? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18.5.22 17:25

Já vím že se tady na mě asi někteří sesypou ale pokud by mě pozvali jen na obřad a ne na hostinu tak bych asi na dárek prdla. Na mě to právě taky působí takovým tím dojmem no tak ji tedy pozveme aby se neřeklo ale to mi právě připadá trapnější než kdyby tě nepozvali vůbec. Prostě nemám ráda tyhle polovičatý věci. Buď někoho na svatbě chci nebo ne. Jen můj názor, netvrdím že jediný správný :oops:

Příspěvek upraven 18.05.22 v 17:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
18.5.22 17:25

Jestli něco očekává ona, to težko říct, já bych nedala dle tvého popisu vůbe nic. Vlastně bych tam asi ani nejela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5267
18.5.22 17:26

Dej pranicko a nějakou čokoládu k tomu nebo tak :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.22 17:28

@kulíšek_s_bambulí presne :D zabrat celý den taháním tam a zpět kvůli fakt patnácti minutám, potřást rukou a tak čau, já už teda jdu :D kdyby to aspoň měli v místě bydliště normálně, ale oni to musí mít přes půl republiky :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3896

Z Tveho popisu chapu, ze to maji asi na urade nebo na zamku, proto tech 15 minut? Bud nic nebo flaska rozumne kvalitniho vina a nashle, eventualne vubec nejezdit, souhlas s prispevky vyse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
@Mariane.B píše:
Jestli něco očekává ona, to težko říct, já bych nedala dle tvého popisu vůbe nic. Vlastně bych tam asi ani nejela.

Jo taky bych asi přemýšlela zda vubec pojedu :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1043
18.5.22 17:31

Takovou dálku bych kvůli obřadu nejela. Když už, dala bych jen přání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
@Anonymní píše:
@kulíšek_s_bambulí presne :D zabrat celý den taháním tam a zpět kvůli fakt patnácti minutám, potřást rukou a tak čau, já už teda jdu :D kdyby to aspoň měli v místě bydliště normálně, ale oni to musí mít přes půl republiky :lol:

Holka já bych se svojí povahou na to asi prdla :mrgreen: jako kor ve vedru bych raději vzala mrňouse a šla k rybníku než se někam hrcat, udělat Kašpárka a pak říct tak teda čau, mějte se :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
731

Já si to nějak neumím představit, že bych někoho pozvala na obřad a zároveň mu dala najevo, že na hostinu už ne? Tak to bych poslala gratulaci a to je vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1150

Asi bych dala jen nějaké přání k sňatku, ze slušnosti. Ale dar bych nekupovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Asi sem fakt cynik :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1584
18.5.22 17:34

Pokud tam nechceš chodit, nechoď, myslím, že tě nikdo postrádat nebude ;)
Jinak k dotazu, dala bych určitě alespoň přáníčko v hezké obálce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55775
18.5.22 17:35

4h na cestě kvůli obřadu? to pozvání asi bylo jen ze slušnosti. Já bych vůbec nikam nejela. ještě pak čekat na spoj :jazyk: Já bych jen poslala gratulaci a vyřešeno ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9324
18.5.22 17:35

Ani bych nešla. Nevidím k tomu důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu