Svatební fotograf 27. 7. 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

krispyna
Kecalka 367 příspěvků 06.04.18 14:11
Svatební fotograf 27.7.2018

Ahoj holky :kytka: Nenašla by se mezi vámi slečna/paní co by mi v pátek 27.7.2018 nafotila svatbu? Mé dvě kamarádky bohužel v létě nemohou a já bych ráda dala šanci někomu sympatickému, kdo by s námi strávil pár hodin. Jedná se o dopolední obřad na Praze 4, fotograf by se s námi najedl, a pak by se rodina přesunula domů a my například do Havlíčkových sadů na focení. Jsme mladý pár, svatba nebude příliš formální. :) Podrobnosti jako přesný čas, cenu si můžeme soukromě napsat nebo se sejít na kafčo. Předem děkuju za ukázku stylu vašeho focení :mavam: Kristýna

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 11067 příspěvků 06.04.18 14:25

Nepomůžu, ovšem nadpis je matoucí.

krispyna
Kecalka 367 příspěvků 06.04.18 14:34

@vokishka Překlepla jsem se, děkuju. Bohužel mi ten hlavní nadpis už editovat nejde :zed:

Ivuska23
Závislačka 4407 příspěvků 11 inzerátů 06.04.18 14:48

Zkus Jana Bobiková, fotí nádherné fotky ale má dlouho dopředu plno. Na jejím webu nebo Facebooku najdeš spousty ukázek fotek. Já osobně mohu jen doporučit.

debra.morgan
Ukecaná baba ;) 2469 příspěvků 06.04.18 15:12

Jsi na špatnem webu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka a jeho skandály neunikly ani zahraničím novinářům, řeší se v Británii

Tomáš Řepka se znovu dostal do britských médií. Tentokrát ale ne kvůli svému... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama