Svatební hostina České Budějovice a okolí

22.7.15 09:06

Svatební hostina - České Budějovice a okolí

Ahoj všechny,

na příští rok v červnu 2016 plánujeme s přítelem svatbu, a tak začínám sbírat různé tipy.:D V tuto chvíli řešíme, kde bychom měli svatební hostinu. Svatbu budeme mít s největší pravděpodobností na zámku Hluboká nad Vltavou a poté se někam přesuneme na svatební hostinu a další radovánky. Máme zkušenosti ze svatební hostiny v RKC Nové Dvory (Kněžínek), kde to měli kamarádi a určitě je to výborná volba, byli jsme spokojeni. Ale přeci jen nám připadá, že už to tam má každý a je to takové okoukané, tak hledáme ještě další tipy. Ještě jsme také slyšeli o Statku 3 v Žabovřeskách, ale zde nemáme osobní zkušenosti. Naše požadavky jsou takové, že bychom nejraději také něco více v soukromí, ne klasickou restauraci či hospodu. Nejlépe nějaký statek s možností ubytování (ubytování využijeme pro sebe a svědky). Bude nás tak okolo 40 lidí. Tak Vás všechny prosím o další tipy, ať máme z čeho vybírat!:) Díky moc, Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2240
22.7.15 09:56

Co byste říkali hotelu Zvon na náměstí? V prvním patře nad lokálem měl svatební hostinu poručík Pihrt a nemoh si to vynachválit.

Pardon, nemohl jsem si pomoct :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
22.7.15 10:41

@verca215 svatbu - statni hrad nove hrady zamecka zahrada a nebo Trcino udoli uzasne fotky okoli a vodopadu a hostinu v Zumberku tam kde se to tocily pohádky u te tvrze a vody :andel:

• Citovat
  • Upravit
5.9.15 19:26

Svatební hostina

Ahojky všichni,

nevíte někdo o restauraci či příjemném prostředí (objektu), kde by se dala udělat svatební hostina, která by vyšla za pěkný penízky? Chtěli bychom poobědvat (vlastní jídlo námi domluvené či v objektu) a večer, aby byla možnost si opéci vlastní prase, tak aby nám to objekt umožnil. Aby byl objekt 25 km od ČB maximálně a případně zde mohli i návštěvníci přespat(stan, penzion, chata, srub)?

Kdybyste o něčem věděli, dejte vědět. Budu moc ráda za každou dobrou radu :mavam:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
5.9.15 20:06
@qaqinka píše:
Ahojky všichni,

nevíte někdo o restauraci či příjemném prostředí (objektu), kde by se dala udělat svatební hostina, která by vyšla za pěkný penízky? Chtěli bychom poobědvat (vlastní jídlo námi domluvené či v objektu) a večer, aby byla možnost si opéci vlastní prase, tak aby nám to objekt umožnil. Aby byl objekt 25 km od ČB maximálně a případně zde mohli i návštěvníci přespat(stan, penzion, chata, srub)?

Kdybyste o něčem věděli, dejte vědět. Budu moc ráda za každou dobrou radu :mavam:.

http://www.knezinek.cz/ ;)

• Citovat
  • Upravit
6.9.15 21:56

Díky JayLee

Zdravím JayLee, no v Kněžínku jsem na jedné svatbě byla a nebylo to úplně zlé. Prostředí pěkné, až na to, že na svatbě vše pomotali, menu mělo být jiné než si manželé objednali, stoly měly být také jinak ozdobené, obsluha byla v pohodě. Akorát se tam bojím té ceny za pronájem a vlastního „čuníka“ nám tam opéci asi nedovolí.

Ale každopádně jsem nad tím přemýšlela, ale bojím se ceny :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.9.15 10:28

Ahojky,

vidím, že se diskuse rozvětvila o další téma, ale to nevadí, alespoň to tady není mrtvé. :lol:

gaginka
Kněžínek je moc hezký, byla jsem tam právě už na dvou svatbách a líbilo se mi tam. Jen bych řekla, že bude cenově samozřejmě trochu vyšší než např. vesnické hospody či statky. Obsluha, jídlo a prostředí jsou na jedničku. Jediné, proč hledám místo na hostinu jinde je to, že už jsme tam byli právě na dvou svatbách. Ale jak to tak vidím, možná tam skončíme i my. Co se týká vlastního čuníka, myslím, že Vám to neumožní, právě že i oni mají možnost, že ti udělají prase atd. a tam samozřejmě musíš počítat s vyšší cenou. Ale zrovna jsem ho kvůli tomu poptala, tak až mi napíšou případný rozpočet, můžu ti dát vědět. Jinak mě moc nenapadá kam, není špatný Hostinec na Ostrově v Plavě. Tak myslím budou ceny hezké, také udělají čuníka dost si to tam lidi chválí. Mě se tam malinko nelíbí takový myslivecký styl hospody, všude parohy atd. Tak se koukni na jejich stránky. Jinak poptat takové ty vesnické hospody.

Jinak co se týká mých poznatků. Mě se strašně líbil Statek č. 3. Bohužel mě zklamali, protože chtějí zaplatit kompletní ubytování za 14 lůžek, i když je neobsadíš. Takže tam jsem to zavrhla, nepřijde mi to příliš solidní. Na Mlýnskou stodolu mám zase špatné reference od kamarádky ohledně zvláštního počítání. Ještě mě napadl Hostinec U Kropáčků v Rožnově, tam jsem jen teď ale našla negativní recenzi ze svatby ohledně nepříjemné a sprosté obsluhy. Je ale možné, že to byl ojedinělý případ. Další hostince poptávám, jinak mám Kněžínek v záloze. Kdyby jste někdo měl tip na něco, určitě to sem dejte. Pro mě jsou důležité kladné reference ohledně spokojenosti ze svatby. Tak předem díky Vám všem.

Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4209
7.9.15 10:54

Má sestra měla svatbu v Zábořské hospodě. (Záboří 15). Z Budějc 25km. Ve všem vyjdou vstříc, ochotní. Ale žádnej luxus. Určitě by svoje prase dovolili.
Hostina : https://foursquare.com/…a0b024ba2cdc
Ubytování (nemám zkušenost, my jeli domů) http://www.penzionnastatku.cz/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama