Svatební kytice České Budějovice

20.4.17 17:23

svatebni kytice ceske budejovice

Ahoj vsem, chtela jsem poprosit ty z vas, ktere jste z ČB, o tipy na kvetinarstvi, kde jste porizovaly svatebni kytice a byly jste spokojene.Diky moc! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3746
20.4.17 18:16

@zzzuzzzannna
Květiny Jiřina, naproti Juvelu. Dělali nám tam komplet výzdobu, květiny jak pro mě, tak pro maminky, manželovi do klopy, na dort, mě do vlasů, tak i velkou květinu na stůl.
Velká spokojenost :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2747
20.4.17 18:18

Zkuste beremese, holky tam určitě rozebíraly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.4.17 20:53

@kiwiovka diky moc za tip, vim, o jake kvetinarstvi se jedna.Muzu se jen zeptat jak cenove? Pro predstavu..Je mi jasny, ze zalezi, z ceho se kytice sklada, kolik jich je a tak..diky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.4.17 20:54

@smudlinky podivam se tam..:) diky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
20.4.17 21:10

Já měla z Volar, což už je pro tebe možná trochu z ruky, ale byly nádherné a paní je přesně udělala jak jsem chtěla, s ničím nebyl problém a vycházela vstříc i když na den svatby dělala ještě jednu svatbu a pohřební věnce. Je to květinářství na autobusáku ;) Chtěla jsem paní pochválit někde na netu, ale fb nemají a stránky taky nic moc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.4.17 21:34

@suricatta dekuju moc za tip, ale to uz je opravdu z ruky, ja jsem primo z Budejc, tak bych rada neco odsud..:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3746
21.4.17 08:48

@zzzuzzzannna
Tak to už popravdě nevím, ale mám pocit, že na to množství to nebylo zase tak hrozné. A musím říct, že i kvalita super, protože jsme měli docela dost velké horko a kytky vydrželi i pár dní po svatbě. Třeba ty z auta, moje svatební mi vydržela snad ještě týden ve váze :) Můžu zkusti najít účet, ale neručím za to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.17 13:10

@kiwiovka nene ucet nehledej, to je vpohode..:) diky moc! chtela bych kopretiny, snad budou na konci cervna k dostani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3746
21.4.17 19:18

@zzzuzzzannna
jó, tak to nevím, ale když se domluvíš, třeba ti je seženou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat