Svatební kytice versus obyčejná kytice

• Fotoalbum (7)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.7.13 19:41

Svatební kytice versus obyčejná kytice

PŘEDEM SE OMLOUVÁM ZA ANONYMITU, ALE NERADA BYCH ZASE BYLA OBĚTÍ DRBŮ ZVĚDAVÝCH SOUSEDEK. ZA TÝDEN SE VDÁVÁM A POŘÁD ŘEŠÍM SVATEBNÍ KYTICI.
JSEM ZDĚŠENÁ Z CEN SVATEBNÍCH KYTIC.
V ČEM SE TAK LIŠÍ OD BĚŽNĚ VÁZANÝCH?
MĚLA JSTE NĚKTERÁ VÁZANOU KYTICI NE JAKO SVATEBNÍ ZA BĚŽNÉ CENY A NE ZA NĚKOLIK TISÍC KORUN?
PŘEDEM DÍKY :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
parketka
4.7.13 19:45

Já si nechala svázat do kulata chryzantémy stála 500,–Kč

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.13 19:47

@parketka DĚKUJI:-) A MĚLA JSI JI PŘEDEM OBJEDNANOU?

• Citovat
  • Nahlásit
2948
4.7.13 19:47

Dosla jsem do kvetinarstvi, zeptala se narovinu, jestli si uctuji neco navic, kdyz reknu, ze jde o svatebni kytici a ne, takze jsem za tri vazane kytky - ja a matky a mirtu dala dohromady 1600,– kytku jsem mela 5 kal + zelene, matky ruze + frezie a zenich kalu. Odkud jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6265
4.7.13 19:48

Mela jsem svatebni kytici, ale za cenu bezne kytice. To je nejlepsi kombinace :lol:. Ale asi jsem ti tim moc nepomohla. Obesla jsi tech kvetinarstvi vic? Zkus objevit nejake male kvetinarstvi, casto tam drima vazaci talent za rozumnou cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28366
4.7.13 19:49

No tak asi zalezi z ceho chces kytici, jinak myslim, ze cena odpovida.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5352

Já neměla bílé šaty, ale v barvě šampaň a paní v půjčovně mi dala kus závoje v té barvě a já ho zase dala v květinářství a oni to použili na kytku. Nevím tedy kolik si za to řekli, když kytku obstarává ženich, ale snad ne o moc víc, než za normální kytku, když tu hlavní věc, ve které se svatební kytka lišila, jsem jim dodala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7631

Také jsem si nechala vázat a řekla jsem do 500,– Navíc jsem přišla do jediného květinářství u nás ve mestě den předem, měla požadavek do fialova a museli mi ji vázat z toho, co už měli na prodejně… Paní si docela poradila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.13 19:50

@palapa MOC DĚKUJU, TAK TO ASI TAKY UDĚLÁM. JSEM Z PARDUBIC, KYTICI SI BUDU MUSET NECHAT VÁZAT DEN PŘEDEM A PAK MÍT ASI V LEDNICI :)

• Citovat
  • Nahlásit
4466
4.7.13 19:51

Měla jsem několik růžových greber asi za 500,– ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35645
4.7.13 19:51

Vykašli se na drbny a klidně si nech udělat " obyčejně".Bude určitě stejně krásná jako ty svatební.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6265
4.7.13 19:52

Hele ja se te chtela zeptat, jestli nejsi nahodou z Pardubic :lol: :lol:, ze bych ti poradila to moje levne a fakt dobre kvetinarstvi. A pak jsem si rikala, to je ale blbost, to by byla nahoda :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
4.7.13 19:52
@Anonymní píše:
@palapa MOC DĚKUJU, TAK TO ASI TAKY UDĚLÁM. JSEM Z PARDUBIC, KYTICI SI BUDU MUSET NECHAT VÁZAT DEN PŘEDEM A PAK MÍT ASI V LEDNICI :)

Nemas zac. Ja je mela na balkone v kybly. Vdavala jsem se v patek minuly tyden v devet rano, takze jsem je vyzvsdavala ve ctvrtek. Staci obehnout a zeptat se na plnou pusu ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28366
4.7.13 19:53

Vetsinou se objednava driv aby mohli objednat presne kytky ktere chces, pak na sezone a cene prace aranzerky. Nebo si nakup kytky sama a jestli mas sikovnou kamosku tak at to uvaze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
4.7.13 19:54

Takovou jsem mela ja, polozenou na ruce. Fakt krasna!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat