Svatební noviny - ano či ne?

23.5.20 19:40

Svatební noviny - ano či ne

Ahoj holky,

chystáme za 3 měsíce svatbu..přemýšlím čím zabavit svatebčany během odpoledne, kdy se třeba budeme fotit apod…máme vymyšlenou svatební knihu, kde se nám hosté vyfotí a napíšou nějaké přání…nejdříve jsem přemýšlela i nad svatebníma novinama, ale nevím či do toho jít..když jsem se dívala na internetu na jejich obsah, tak mi přišlo, že se tam dávají takové pro mě ne moc záživné věci..měly jste je na svatbách Vy či Vaši známí? Zaujaly Vás? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Katastrofaobecna
23.5.20 19:47

Ee, vybrala jsem místo kde je pálenice a zaplatila hostům degustaci :D

• Nahlásit
  • Citovat
2894
23.5.20 19:52

Ahoj, my jsme je měli. Sami za sebe bychom je asi nedělali, ale můj brácha a jeho přítelkyně se rozhodli udělat nám noviny jako překvapení a zároveň dar pro svatebčany. Tím, že to byla jejich výroba, ilustrace a ušili obsah nám na míru, tak mi nezáživné nepřipadaly, naopak, bylo to vtipné zpestření a hosté se zabavili během našeho focení.

Jinak se u nás během focení degustovalo víno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
988
23.5.20 19:54

Taky jsem pri planovani svatby premyslela, cim lidi zabavit, ale ono to, videno zpetne, nebylo treba. Hoste se zabavi sami. Utece to rychle a porad se neco delo. Meli jsme svatebni noviny a lidem se to docela libilo. Meli jsme tam pribeh seznameni, nejake tematicke vtipy, krizovku a par nasich spolecnych fotek. Delali jsme si to sami. Lide si to odnesli s nejakou tou vysluzkou jako suvenyr na pamatku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
23.5.20 20:03

Setkala jsem se s tím na svatbě. Bylo to fajn, ale spíš jsem to jen zběžně prolistovala, než že bych to nějak zaujatě četla. Já bych do toho nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14302
23.5.20 20:11

Raději zkraťte focení. Na pěkné portréty pár minut na pěkném místě stačí, stejně jsou záživnější spíše momentky (pokud nejste vyloženě modelové). ;) Spíš jim tam připravte zvláštní občerstvení/degustaci, to zabaví víc než noviny. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17122
23.5.20 20:24

Tyhle ptákoviny jsou úplně zbytečný a hlavně trapný. Radši zaplaťte pořádnou kapelu, ať se lidi baví na parketu, jak to má na svatbě být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
23.5.20 20:25

Jo, mi se svatebni noviny libi. Segre je pripravili svedci. Obcas kolegyne donesou do prace ukazat po svatbe noviny. Je to velmi pekne, nekdy i vtipne.
Hezka vzpominka a mila (jak fotky, videa atd.).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
23.5.20 20:26

A deti si je radi a opakovane procitaji. Jak milionkrat hledi do foto knih. Tak i svatebni noviny a knihy pred a po porodu. Vsim radi listuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
23.5.20 21:02

My jsme je nemeli, ale taky jsme se nefotili nijak dlouho, takze behem nasi nepritomnosti se vsichni stihli prostridat u fotokoutku a napsat nam vzkaz do alba… Bylo to tak akorat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3324
23.5.20 22:19
@Helen123456 píše:
Ahoj holky,chystáme za 3 měsíce svatbu..přemýšlím čím zabavit svatebčany během odpoledne, kdy se třeba budeme fotit apod…máme vymyšlenou svatební knihu, kde se nám hosté vyfotí a napíšou nějaké přání…nejdříve jsem přemýšlela i nad svatebníma novinama, ale nevím či do toho jít..když jsem se dívala na internetu na jejich obsah, tak mi přišlo, že se tam dávají takové pro mě ne moc záživné věci..měly jste je na svatbách Vy či Vaši známí? Zaujaly Vás? :mrgreen:

Ta kniha je fajn..kamosi meli a super..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
24.5.20 19:56

Kamarádka svatební noviny měla a i když mi obsah přišel zoufale nevtipnej, v jedný věci se to fakt osvědčilo - časový harmonogram celého dne. Kdy co jak. Co se bude podávat na rautu a co tak zhruba má kdo čekat. Svatebčané pak nejsou zmatení co mají dělat a nekladou zbytečné dotazy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama