Svatební oznámení přes fb?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 17:36
Svatební oznámení přes fb?

Ahoj, tak spíše orientačně - jsem nejspíš stará škola - ale obdržely jste někdy svatební oznámení formou události na fb? Stylem, pokud chcete pomoci, přineste jídlo, lavice a stan?
Jako je to každého věc, ale přijde mi to, já nevím, trochu odfláknuté? Podotýkám, je každého věc, jakou si udělá svatbu - spíš mě zajímá, zda se s tím někdy někdo setkal?
Díky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
stankaSR
Kecalka 494 příspěvků 11.06.19 17:39

Moja kamoška chcela svatbu formou grilovačky, ona je tak trochu lesana, tak u nej by som to aj chápala. Ale aj tak mala nakoniec úplne tradičnú svadbu.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 11.06.19 17:42

Oznámení sice ne, ale formou e-mailu a události jsme řešili vše ostatní. A jen tak podotýkám, že po tom co mě málem polili, když mi madam na poště řekla cenu za hromadné podání, bych si tu pozvánku rozmyslela taky :mrgreen:

Uživatel je onlineBa-stet
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 11.06.19 17:44

Já i muž jsme taky staré školy a i když každý FB máme, nezvykli jsme si na něj. Takže kdo nás někde chce, píše nám extra. Ale na na svatbě, kam měl každý přinést něco malého k jídlu a podobně, jsem byla a bylo to velmi hezké a pohodové odpoledne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 17:45

Jakoby já to beru, ale my jsme všichni z okolí 20ti km - jedno město, přijde mi to prostě takové, nevím, zvláštní, fb také právě moc nepoužívám.

Kriss Tina
Extra třída :D 10659 příspěvků 11.06.19 17:47

Já jsem asi stará škola, ale svatbu budem mít za rok, přes 100 hostů a nenapadlo by mě jim posílat pozvánky přes fb (spousta hostů ho ani nemá a přijde mi to odflaknute). :nevim: komu mužem to oznámení dáme osobně a ostatním poštou, to už nás nezruinuje :lol:

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 11.06.19 17:57

Vzhledem k tomu že takové sociální sítě fakt nemusim, tak určitě ne :lol:

Janasas
Kelišová 5552 příspěvků 11.06.19 18:01

Tak s tímto teda ne, spíš bychi i přemýšldela, jelsti to neni vtip :mrgreen:
Ještě bych pochopila, kdyby tam někdo udělal někaé pěkné okénko s oznámením, že zve lidi na nějakou svatebni akci, ty co chce, ale spíš kamarády, určitě ne rodinu.. A určitě bych nepsala, aby něco nosili

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 1 inzerát 11.06.19 18:32

My to posílali mailem, FB událost jsem zvažovala, ale pak se mi s tím nechtělo dělat, tak jsme jenom poslali mail a nazdar.

Xmichaelah
Kecalka 274 příspěvků 11.06.19 19:15

Tak koho jsme chteli pozvat, tomu jsme to rekli osobne, oznameni budeme rpzvazet s kolacky, a vytvorila jsem udalost na FB ( kvuli doprave, ubytovani, vegetarianum a pod )…

Ginella
Kecalka 292 příspěvků 11.06.19 19:36

Chápu, že někdo takovou svatbu chce mít. Věřím, že to musí být i hezké, že se na tom vlastně všichni podílí a vymýšlí. Nicméně svatební oznámení formou události na fb mi připadá opravdu dost zvláštní, ale je to každého věc. Já se s tím osobně nesetkala. Připadá mi to takové neosobní.

Šarlota4
Extra třída :D 11320 příspěvků 11.06.19 19:40

Nesetkala - zatim. Ja platila za rozeslani oznameni 1.000kc jeste za starych cen :D masakr. Takze bych se tomu u low cost svateb vubec nedivila.

Mary Ann
Nováček 9 příspěvků 11.06.19 22:35

Nikdy jsem se s tím já osobně nesetkala, ale my jsme tehdy rozváželi oznámení fakt po celé republice, spojili jsme to aspoň s tím, že jsme si s našimi přáteli mohli zároveň popovídat. Já nevím, ale přes FB mi to prostě přijde neosobní a odfláklý.

AnastazieB
Echt Kelišová 8708 příspěvků 11.06.19 23:25

Nesetkala jsem se s tím, ale bylo by mi to úplně jedno. Stejně jako oznámení emailem - připadá mi to praktičtější, levnější, ekologičtější… Než přeslazené oznámení s růžičkami a holubičkami (čest výjimkám), které se stejně přečte a hodí do koše.
I na FB se určitě dá s oznámením trochu pohrát, ale samozřejmě je to trochu nepraktické, vzhledem k tomu, že každá babička, tetička… FB nemá. Těm se to ale dá oznámit i jinak.

Pokud někdo plánuje svatbu třeba jen s přáteli, nebo všechny ty babičky a tetičky nemá, tak proč ne.

Michelle_M
Závislačka 2660 příspěvků 11.06.19 23:49

Nesetkala jsem se s tím. U nás se celkem hojně dodržuje ta tradice rozvozu koláčků a osobního pozvání. Ale určitě máme zase jiné divné zvyky, u kterých by si jiní řekli „než takto, tak to radši nic“ :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama