Svatební řeč k diamantové svatbě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jana.49
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 17.10.14 12:06
svatební řeč k diamantové svatbě

Ahoj, prosím o vzory proslovu oddávajícího k diamantové svatbě. Pokuď Vás něco napadá tak sem s tím :) :).

Reakce:
Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 49279 příspěvků 17.10.14 12:09

„Jste dobrý“ :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 17.10.14 12:13

Fakt diamantová?

Jana.49
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 17.10.14 12:16

Jo jo diamantová, akorát jsem v koncí nedokážu sestavit hezkou řeč. Ano babička s dědou oslaví Diamantovou svatbu

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 17.10.14 12:21

Jo diamantovou, tu my už měli, my měli letos kamennou :mrgreen:
Tedy ne my, tchýně s tchánem :mrgreen: Pohledej něco ke zlaté stvatbě a krapet to pouprav.

Lizzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 12:24

Ty brďo, diamantová svatba 8o :potlesk: ta představa mě děsí a fascinuje zároveň! :-)

Jana.49
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 17.10.14 12:27

To mě taky, my se toho asi ani nedožijeme, ještě jsme se ani nevzali :roll:

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 17.10.14 12:46

Měli jsme nedávno ale byla v kostele, takže krapet jiná než na radnici… Faráž mluvil o jejich životě, co dělali, kolik dětí, vnoučat a přesně den před se jim narodilo první pravnouče… Tak asi bych sepsala něco takovýho a zakomponovala do klasickýho proslovu nebo např. použila vhodný citát..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >