Svatební šaty při malé svatbě čtyř lidí

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 18:54
Svatební šaty při malé svatbě 4 lidí

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat když je malá svatba (nevěsta, ženich a 2 svědci),svatba je na radnici a není hostina asi není blbý když nevěsta takhle při malé svatbě má bíle svatební šaty?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
EvaG
Extra třída :D 10806 příspěvků 07.10.14 18:56

Podle mě bílé bych dala, ale nějaké decentní, ne vyloženě princeznovské. ;)

Alkelita
Kecalka 320 příspěvků 07.10.14 18:57

Určitě to není blbé.. Záleží, co se ti líbí..
Asi bych třeba nevolila nějaké hodně „šlehačkové“, klidně bych si vzala nějaké po kolena, ale bílé budou super :-)
Odkud jsi (tak přibližně) a proč malou svatbu?

Slečna Ferka
Extra třída :D 10269 příspěvků 07.10.14 18:59

Já bych to využila ke koupi třeba bílého kostýmku. Nebo dvoudílných šatů, které půjdou kombinovat - společenská dlouhá sukně plus top, který půjde obléct i ke kalhotům nebo jiné sukni. Šaty „šlehačkový dort“ podle mě vhodné nejsou.

Nebo bych to řešila jako moje kamarádka: vdávala se v malých modrých, které stály víc než půjčení luxusních ze salonu - šlo o model od renomované návrhářky, kvalitní provedení, na řadu let má kvalitní reprezentativní model do společnosti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 19:02

@Alkelita

Já se budu vdávat poprvé, s přítelem jsme teďka 12let, nevím jak by na mě vypadali šaty po kolena když jsem silnější postavy, nejsem chudá ani tlustá prostě jsem mezi tím. Jsem z Olomouckého kraje, malou svatbu chceme z důvodu že nám to takhle stačí, na co dělat velkou svatbu když jsme spolem tak dlouho, na velkou ani nemáme peníze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 19:05

@Slečna Ferka

Kostýmek ani šaty bohužel nenosím, jak jsem silnější tak se mě dřou stehna o sebe a pak mě to palí. Kostýmek s kombinaci s kalhotama bych nevynosila není kam.

Sany80s
Kelišová 6946 příspěvků 07.10.14 19:05

Pokud myslíš cokoli, co se nachází třeba zde:
http://www.svatebni-saty-damborska.cz/…vatebni-saty ,
tak to blbé je.
Zatímco toto:
http://www.verino.cz/…vatebni-saty
by se docela dalo.

evill
Závislačka 3775 příspěvků 07.10.14 19:06

Ja bych v tomto pripade sla v satech decentnich jakekoliv barvy, nebo v kostymku. Takove ty jo echt svatebni bych si nevzala. Ale zalezi na kazdem…

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 10117 příspěvků 07.10.14 19:06

K výběru svatby :potlesk: taky bych si takovou přála. Zvolila bych šaty které unosím i v „civilu“, klasické svatební bych si nebrala.

Alkelita
Kecalka 320 příspěvků 07.10.14 19:08
@Anonymní píše:
@AlkelitaJá se budu vdávat poprvé, s přítelem jsme teďka 12let, nevím jak by na mě vypadali šaty po kolena když jsem silnější postavy, nejsem chudá ani tlustá prostě jsem mezi tím. Jsem z Olomouckého kraje, malou svatbu chceme z důvodu že nám to takhle stačí, na co dělat velkou svatbu když jsme spolem tak dlouho, na velkou ani nemáme peníze.

Jen tak mě to zajímalo a říkala jsem si, že kdybys byla zblízka, jestli bys třeba nechtěla šaty po mě.. Nechávala jsem si je ušít a teď už leží ve skříni…
Ale stejně jsem velikost 36 a ze středočeského kraje..
Moc ti gratuluji ke svatbě a přeji hodně štětí!
Té bílé se určitě neboj, zase ať si to jako nevěsta užiješ :-)

rajada
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 07.10.14 19:08

Měli jsme svatbu taktéž malou, jen 4 dospělí a naše dcera (tenkrát 6 měsíční). Měla jsem bílou kostýmkovou sukni a bílou košili. Vypadalo to skoro jako šaty :) Šaty jsem nechtěla, páč mi to připadalo trapné, před kým bych se tam jako „předváděla“?:)) Ale udělej si to, jak uznáš za vhodné. Pokud chceš šaty, vem si šaty, pokud to chceš decentnější, vem si kostýmek nebo něco takového. Jelikož jste zvolili malou svatbu, předpokládám, že si na zvyky se svatbami spojené zase tolik nepotrpíte :)

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 07.10.14 19:09

A tak to ja bych si klidne vzala klasicke bile saty(ne teda nejak prehnane princeznovske) a pak si i nechala udelat nejake hezke fotky se zenichem :) na pripadny obed se svedky bych se samozrejme prevlekla do neceho mene slavnostniho ;)

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 07.10.14 19:10

Na takovou svatbu můžeš jít klidně v riflích a mikině, když se v tom budeš cítit příjemně ;) Já, na tvém místě bych vzhledem k tomu, že nemáš ráda šaty, zvolila bílé kalhoty + světlou halenku/top/sáčko. Když budeš mít svatební kytku, bude jasné, že jsi nevěsta :kytka:

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 07.10.14 19:11

@Pajule22 Takže by sis kvůli 20ti minutám pořídila a oblíkla šaty, které by sis hned po obřadu převlékla? Na to jsem já asi moc líná :D

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 07.10.14 19:13

@Daduka hele a vis ze asi jo :) nejak me nebere samotna svatba, take bych radsi mela malou jen jak pise zakladatelka a proste mit pak vzpominku krasne fotky, kde nam to slusi…tahle predstava se mi libi.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >