Svatební šaty pro baculky - poradíte?

19.1.20 15:46

svatební šaty pro baculky - poradíte?

Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o radu - kde bych mohla sehnat nějaké vážně hezké šaty pro baculky? Obešla jsem několik půjčoven, ale vždy z napěchovaných 5 řad štendrů se svatebkama mají jen 3 pro baculky. A jsou fakt v šíleným stavu jako kdybychom se my měly vdávat jen v pytli nebo co
moc díky za tipy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4307
19.1.20 15:52

Nechala jsem si je ušít - za 8000 Kč. Pak jsem je po svatbě za čtyři prodala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26540
19.1.20 16:05
@CaroliAnna píše:
Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o radu - kde bych mohla sehnat nějaké vážně hezké šaty pro baculky? Obešla jsem několik půjčoven, ale vždy z napěchovaných 5 řad štendrů se svatebkama mají jen 3 pro baculky. A jsou fakt v šíleným stavu jako kdybychom se my měly vdávat jen v pytli nebo co
moc díky za tipy

Záleží čemu říkáš „baculka“? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6253
19.1.20 16:14

@Bábrdl to sem se zrovna chtěla zeptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28857
19.1.20 16:17

Já jsem zase „dlouhá“. Ani bys netušila, v kolika salonech nemají šaty pro trošku delší nevěsty. A do toho nemám velikost S ani M. Nebo třeba 42. Nevím, co je baculka, já se za ni nepovažovala, přesto na sebe sehnat šaty byl nadlidský výkon :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2229
19.1.20 16:20

Každý dobrý salon má hodně šatů až do vel. 44/46.. pak už to holt je horší.. obecně sluší korzet a širší sukně.. pokud jsou tlusté paže, tak zakrýt bolerkem… já se vdávala při 74kg/166cm, paže OK, takže klasické korzetovky a bylo to fakt krásné :srdce: vel. jsem tehdy měla asi 42/44..
pokud myslíš váhu třeba nad 100kg, pak speciální salon… do vlastních bych neinvestovala, prodáš s velkou ztrátou a nikam už je neunosíš (pokud se teda nehodláš vdávat třeba ve vínovém či modrém, což jsem mmch. viděla i u baculek a super)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26540
19.1.20 16:32
@berry4 píše:
Já jsem zase „dlouhá“. Ani bys netušila, v kolika salonech nemají šaty pro trošku delší nevěsty. A do toho nemám velikost S ani M. Nebo třeba 42. Nevím, co je baculka, já se za ni nepovažovala, přesto na sebe sehnat šaty byl nadlidský výkon :nevim:

Já si ještě pamatuju doby, kdy se označení baculka používalo pro ženskou, která byla prostě baculatá, oplácaná… Takže zhruba ty velikosti 42/44.

Jenže teď se za baculku označují i ženské 100kg+ :nevim:

Proto se těžko radí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3163
19.1.20 16:32

Jestli myslis baculka nad sto kilo, tak bych si nad nejakymi korzety a slehackovymi suknemi nechala zajit chut, to nemuze dopadnout dobre.. Moje kamaradka, ktera ma nad 100, si nechala usit krasne, rozevlate, lehke letni saty nad kolena a moc ji to sluselo.. I s 30 kily nadvahy.. A muze si je klidně jeste vzit i jindy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
19.1.20 16:38

Doporucila bych Adinu, dle meho nazoru nejvetsi vyber, i ve vetsich velikostech :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28857

@Bábrdl velikost 42 mám já :lol:

Příspěvek upraven 19.01.20 v 16:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6253

@Lucy75 děláš si srandu? Byla si krásná nevěsta. A určitě teda ne baculka. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26540
19.1.20 16:40
@berry4 píše:
@Bábrdl velikost 42 mám já :lol:

Tak ono záleží i na tý vejšce. :mrgreen: Když jsi hodně vysoká, je to i při 42 normální postava.

Ale dřív se fakt jako baculka brala prostě ženská, co je „baculatá“, ne vyloženě tlustá. Dobře, od velikosti 44 :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2229
19.1.20 16:41

@Pajka89 paji, v zásadě souhlasím, ale mrkni sama, že i bílé šaty jdou - záleží na STŘIHU, materiálu… ta jednička je třeba za mne brutus, ale dvojka s rukávkem super… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2229
19.1.20 16:44

@karkarka děkujii, ale mé bmi tehdy bylo skoro 27, nadváha solidní :mrgreen: časem jsem to dopracovala až na obezitu 3.stupně, ale už jsem naštěstí zase (skoro) „jen“ v nadváze… každému typu postaví sedí trochu něco jiného, já teda zapracovala i na solárku, aby se ta kila „vsákla“ :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 16:45

@Lucy75 To jsi ty? Tak to smekam, jsi moc hezka a rozhodne ne baculka, spis proste klasicky slovanska postava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama