Svatební šaty pro malou nevěstu

21
27.5.21 16:33

Svatební šaty pro malou nevěstu

Ahoj,
začínám být zoufalá z výběru svatebních šatů. Byla jsem už ve 4 salonech a nikde nemají na mou výšku a postavu opravdu nic, co by se mi líbilo.

Nemáte někdo tip, kde najdu při výšce 160cm a velikosti 34 nějaké pěkné jednoduché elegantní šaty? Představuju si nejlépe splývavé čisté šaty bez ozdob nebo jen opravdu nějaké vkusné decentní zdobení. Pro představu přidávám fotky.

Dojedu si pro ně kamkoliv, nechci si kupovat, ale zatím to vidím jako jedinou možnost s ohledem na tu výšku. Nikde mi je prostě nechtějí tak moc zkrátit. Což na jednu stranu chápu, ale to se prostě vdávají jen vysoké holky? :D Budu moc vděčná za radu. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5679
27.5.21 16:37

Tak záleží na salonu. Já mela velikost svatebních šatů 32-34, měřím 158 cm. Řekli mi, které mohou zkrátit hotovo. Jinak si nechej ušít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
27.5.21 16:40

Kamarádka to řešila taky. Nakonec si musela nechat ušít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22467
27.5.21 16:40

Nech si zkrátit, taky sem trpaslík a přímo mi řekli, že na délku koukat nemám, to se upraví :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4171
27.5.21 16:44

Zkus si projít i bazárky, třeba na beremese, tam bývá slušný výběr, já mám taky odtamtud (nejsem menšího vzrůstu, ale nabízí tam šaty nevěsty všech rozměrů ;) ). Domluvíš se, zajedeš si vyzkoušet a uvidíš. Třeba bys našla i někde v blízkosti svého bydliště, pokud jsi z většího města, je to samozřejmě v tomhle jednodušší, těch nabídek bude víc.

edit.: Jo, čtu, že si je nechceš kupovat - ale pokud je to z důvodu ceny, tak z druhé ruky vyjdou v naprosté většině případů levněji, než půjčovné (a navíc je můžeš prodat dál).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
27.5.21 17:00

Moc děkuji za odpovědi. Teď když jsem byla naposledy v salonu, který se prezentuje jako největší na Moravě, přinesla mi paní asi tak 8 šatů, které už měli zkrácené, že můžeme vybírat z těchto. Žádné nebyly ani v nejmenším podobné mému výběru, nelíbily se mi a neseděly. Celkově nikde neměli nic takového. Všude našité květinky, průhledné, bohatá sukně…

@Trojlístek
Mam úplně to stejné, měřím 159cm a zkoušela jsem saty 32-34. Můžu se zeptat, kde jsi byla a nebyl problém zkrátit jakékoliv?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
27.5.21 17:03

Ještě dotaz. Opravdu máš tak luxusní postavu na takové šaty? Pokud jsi malá, tak volis šaty, které na malé nevěstě nemají sanci vyniknout, takže je vlastně i chápu, že do něčeho takového nechtějí stříhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
27.5.21 17:05

@Vis018 to víš, ze byl problém, ukázali co zkrátit lze, z toho jsem si vybrala. A odkud jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
27.5.21 17:10

@Trojlístek
Já si nemůžu pomoct, ale mi se jiné prostě nelíbí. Všechny ty šíleně obrovské tylové sukně, výšivky, perličky, motýlci, síťka… nenašla jsem zatím nic jiného co by se mi líbilo. A postavu mám si myslím pěknou. Vím, že v takových šatech jde vidět vše. Říkám, už začínám být zoufalá. Přijde mi, že všude je to stejné a nic se mi na mě nelíbí.

A hlavně ve všech těch nabíraných šatech si přijdu jako bonbon. Myslela jsem, že tohle by mi trochu pomohlo i s tou výškou.

Máš radu jaký střih tedy zvolit? Ráda si nechám poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
27.5.21 17:24

@Vis018 Šaty jsou to krásné, ale zkoušela si už ten střih? Tohle jsou šaty na vysoké postavy. Sama mám 161cm, jsem štíhlá, a po zkušenostech si myslím, že bys měla volit šaty bez vlečky a necourat je po zemi. Bude tě to zkracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6375
27.5.21 17:27
@Trojlístek píše:
Ještě dotaz. Opravdu máš tak luxusní postavu na takové šaty? Pokud jsi malá, tak volis šaty, které na malé nevěstě nemají sanci vyniknout, takže je vlastně i chápu, že do něčeho takového nechtějí stříhat.

Proč by nevynikly, pokud má dobrou postavu, tak by to slo. Me připadá, že malým ženám právě sluší víc úzké šaty, nez nabirane velké sukně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2406
27.5.21 18:08

Ty první a třetí jsou boží 🤩 🤩 🤩

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
27.5.21 18:14

Toto jsou šaty spíš na vyšší perfektní postavu. To nemluvím o tom, že v tomto střihu se pomalu ani nehneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
27.5.21 18:58

@Vis018 však ano, já chápu, taky jsem to nechtěla. A odkud tedy jsi? Jinak nemá smysl salon zmiňovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
480
27.5.21 19:02

Šaty jsou to krásné, ale myslím, že tyto z tvého výběru se fakt hodí na vysoké a hubené holky.
Docela i chápu, že se jim to nechce až tolik zkracovat :think: O jiném typu/střihu jsi neuvažovala? Nech si třeba poradit v nějakém dobrém profi salónu, třeba budeš příjemně překvapená. Držím palce, ať ty své pravé šatky najdeš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat