Svatební šaty - půjčovné Prostějov, Olomouc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
destovakapka
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 1 inzerát 08.10.14 19:44
Svatební šaty - půjčovné Prostějov,Olomouc,Přerov

Ahoj, nevíte někdo kolik tak stojí půjčovné svatebních šatů a pánského obleku v půjčovně v Prostějově, Olomouci nebo v Přerově? Děkuji za případné odpověďi.

Příspěvek upraven 08.10.14 v 20:31

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Peczka
Nováček 08.10.14 19:51

Já doporoučuji Olomouc CAXA a ceny mají uvedené u fotek šatů/obleků. Mají nádherné šaty za malý peníz :)
Já se tam chystala, kdybych nesehnala u nás v Ostravě, ale nakonec jsem je našla hned v prvním salonu. Manželova sestřenice co se teď bude vdávat má právě z CAXA šaty nádherné a tuším za 6.000,–

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 19:55

Je to jak kde :-)
Já když si půjčuji jen plesové šaty, tak mi 6ka nestačí :-) Takže taky podle toho co očekáváš…
http://www.caxa.cz/ největší výběr asi tady… i když nechodím tam ráda. Arogantní a nepříjemný personál…

Když si projdeš tu stránku, tak u každých šatů máš cenu napsanou…

Ivčis
Závislačka 4397 příspěvků 08.10.14 19:57

Mě se c CAXE moc nelíbilo. Přišlo mi tam mnoho šatů už dost opotřebovaných a nehezkých. Byla jsem těhotná v 6 měsíci a domesla mi snad jen 4ry na vyzkoušení. Nakonec jsem si vybrala na Horním láně a dala za ně asi 8 tisíc. Je to nový salon a šaty tam jsou úplně nové, krásné, bílé a měla jsem je první na sobě. Po naší svatbě si tam jela vybrat šaty i švagrová. Oblek jsme kupovali- nepůjčovali.

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 19:59

S jednáním jsem byla velmi spokojena tady : http://www.pujcovna-popelka.cz/

Peczka
Nováček 08.10.14 20:00

My oblek taky kupovali. Jestli se vám to vyplatí, tak zajeďte do Polska. My za něho dávali něco málo přes 2.000,–
Jinak CAXA mě napadla, protože to je jediné co tam znám a sestřenice si nestěžovala, takže osobní zkušenost nemám.
Já měla štěstí na perfektní personál ve svojem salonu, al ejak jsem vybírala se segrou, když se vdávala taky jsem v jednom narazili na pipiny. Dali ji na vyzkoušení tež asi jen 3-4 šaty a tím to skončilo 8o

shellmyska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 20:00

Za me caxa mizerie… saty z neprijemnych materialu, nekvalitni siti, vse na jedno brdo, ceny neumerne predkladanemu. Bohuzel v olomouci ani prostejove sem nenasla. Nechala sem si sit na miru dle meho a staly me 7500. Nejde to zkusit touto cestou?

Peczka
Nováček 08.10.14 20:03

Moje segra si taky nechala šít v Mikulově Madora myslím se to jmenovalo? A taky ji to vyšlo na málo a měla je podle svých představ.

shellmyska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 20:03

Jinak oblek mame christian berg koupeny ve vidni ve sleve. Tmave cokoladove hnedy a stal 3500, k tomu kosile na manzetove knoflicky od berga za 1000 a hedvabna vazanka. Celkem 5000. Boty od bati ve sleve za 1500. Vse uzije dodnes. ;)

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 20:04
@Peczka píše:
My oblek taky kupovali. Jestli se vám to vyplatí, tak zajeďte do Polska. My za něho dávali něco málo přes 2.000,–
Jinak CAXA mě napadla, protože to je jediné co tam znám a sestřenice si nestěžovala, takže osobní zkušenost nemám.
Já měla štěstí na perfektní personál ve svojem salonu, al ejak jsem vybírala se segrou, když se vdávala taky jsem v jednom narazili na pipiny. Dali ji na vyzkoušení tež asi jen 3-4 šaty a tím to skončilo 8o

V Caxe takový pindy :roll: :roll: :roll: :roll: Nelze říct jinak. Navíc obě co tam byly měly velikost, tak max 36… A na velikost 40-42 se koukaly jak kdyby tejden nežraly :roll: Takže já tam byla jednou a řekla jsem si, že již nikdy víc. Nějaká nevěsta si tam zkoušela šaty a ony na ní koukaly znuděně, přežvykovaly jak krávy :roll: No šílený…

Romanetka
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 08.10.14 20:07

@shellmyska Ahoj, kde jste si saty prosi nechali sit? Ja se budu vdavat v zari a taky bych si radsi nechala usit, ale za prve nevim kde a za druhe bych chtela aspon nejakou zkusenost, idealne pozitivni:-) diky za odpoved

Peczka
Nováček 08.10.14 20:10

@Krasavicaa takt o jsem měla štěstí, že jsem tam nešla. To by bylo něco na moje nervy 8o

@Romanetka já můžu dát jeden kontakt. Mají samé výborné recenze i segra si je tam enchala šít. Je to ten Mikulov a segře se oplatilo jezdit z Ostravy. http://www.madora.cz/domu/

shellmyska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 20:11

@Romanetka ve fancy v olomouci na pekarske. Byla tam luxusni krejcova - majitelka bylaneprijemna krava. Ovsem krejcovou bych zulibala, jak mela ruky zlaty. Saty byly za 7 (!) dni a naprosto perfektni. Majitelka to prodala, ale je tam zamestnana :nevim: :zed: a doufam, ze je tam i krejcova. Je to uz dva roky. Sili mi i kabaty a tehotensky kabatna zimu. Byla skvela. Nebyla sem tam rok. Ale zkus, jsou (byli) vyborni. :mavam:

Lucii92
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 08.10.14 20:12

Holky a nemáte některá zkušenost z Přerovem? :)

Romanetka
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 08.10.14 20:17

@shellmyska @Peczka Dekuji, ja to jeste neresim uplne aktualne, docela se mi ted dari hubnout, tak pockam kam se az dostanu:-) ale kontakty si urcite ulozim, jsem z Prostejova, ale je pro mne realna v podstate cela Morava…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >