Svatební šaty šité na míru - České Budějovice

22.7.15 09:13

Svatební šaty šité na míru - České Budějovice

Ahoj všechny,

přidávám se s druhým dotazem ohledně plánované svatby v příštím roce. Tentokrát se jedná o svatební šaty a jejich ušití. Rozhodla jsem se, že si je raději nechám ušít na míru, než bych si je půjčovala. Sháním tedy tipy na nějakou šikovnou paní či firmu, která by mi ušila svatební šaty na míru v Českých Budějovicích či okolí. Určitě nejsem typ, který někam přijde a přesně si řekne, co si chce nechat ušít, takže opravdu, aby to byl někdo, kdo vám vkusně poradí i vzhledem k vaší postavě (nemám žádné ideální proporce). Samozřejmě také záleží na cenové relaci, ráda bych se pohybovala cca kolem 10 tisíc Kč (když méně, tak samozřejmě líp). Tak prosím o rady a tipy. Děkuji předem, Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

brko
22.7.15 09:25

Ahoj, zrovna včera jsem šla kolem jednoho salonu, kde paní šíje, ale nevím, jak moc je dobrá, nevím. Bylo to v Borsovske ulíci-myslim. nebo L.Kuby…

• Nahlásit
  • Citovat
5147
22.7.15 09:45

Ahoj, bohužel reference na ně nemám, ale uvažovala jsem, že si nechám své šaty ušít zde: http://www.spolecensky-salon.cz/, chtěla jsem typ Rockabilly. Ale nakonec jsem si je zvládla ušít sama, takže jsem jejich služeb nevyužila. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Omiii
22.7.15 09:48

Ahoj, na tyto otázky a inspiraci je možná lepší web bereme.cz, tam jsem chodila já.
Nicméně pro šaty jsem neváhala zajet až do Trhových Svinů k paní Graňové, je skvělá.
https://www.facebook.com/pages/Krejčovstv%C3%AD-Jitka-Graňová-a-Aneta-Plánková/308100349249056?ref=ts&fref=ts

• Citovat
  • Upravit
5192
22.7.15 10:05

Nechala jsem si šaty ušít v salonu šik v Hradci - fakt nelituju, jestli chceš, tak pošlu foto do sz. Šaty byly podle mých představ. Měli jsme svatbu v Terčině údolí u Nových Hradů. Vše v okolí penzionu lázničky. Hostina luxusní, prostředí na jedničku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5192
22.7.15 10:06

@Omiii u té paní ve Svinech jsem byla taky. Slyšela jsem samé dobré reference. Nakonec vyhrál Hradec, protože tam měli velký výběr látek vč. krajky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
22.7.15 10:42

@verca215 jestli mas Fb tak si najdi: Věra Laťka je moc sikovna a ma svůj salon na Mají ve zdravotnim stredisku sije na miru cokoliv i krasny nanozniky kocarky spravuje potrhany potahy at fakt sikovna a levna :palec:

• Citovat
  • Upravit
46668
22.7.15 11:08
@verca215 píše:
Ahoj všechny,přidávám se s druhým dotazem ohledně plánované svatby v příštím roce. Tentokrát se jedná o svatební šaty a jejich ušití. Rozhodla jsem se, že si je raději nechám ušít na míru, než bych si je půjčovala. Sháním tedy tipy na nějakou šikovnou paní či firmu, která by mi ušila svatební šaty na míru v Českých Budějovicích či okolí. Určitě nejsem typ, který někam přijde a přesně si řekne, co si chce nechat ušít, takže opravdu, aby to byl někdo, kdo vám vkusně poradí i vzhledem k vaší postavě (nemám žádné ideální proporce). Samozřejmě také záleží na cenové relaci, ráda bych se pohybovala cca kolem 10 tisíc Kč (když méně, tak samozřejmě líp). Tak prosím o rady a tipy. Děkuji předem, Verča

Já si nechávala šít u této paní http://www.mateffy.cz/. Neměla jsem klasické svatebky (korzet, obří sukně), jen takové splývavé z hedvábí. Moc hezky zpracované, pohodlné, stály kolem 5000,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.15 13:22

Ahoj všechny,

moc děkuji za dosavadní tipy, které sem umisťujete. ;) Na server beremese.cz jsem dala také dotaz, ovšem zatím bez odpovědi, zatímco tady to opravdu jede. No koneckonců tento tip mi dal přítel, že prý tady na emiminu najdeš odpověď opravdu na vše. :lol: Takže určitě sem dávejte své tipy dál, budu ráda. Díky, Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.15 13:24
@Honska píše:
Nechala jsem si šaty ušít v salonu šik v Hradci - fakt nelituju, jestli chceš, tak pošlu foto do sz. Šaty byly podle mých představ. Měli jsme svatbu v Terčině údolí u Nových Hradů. Vše v okolí penzionu lázničky. Hostina luxusní, prostředí na jedničku ;)

Ahojky, za fotku šatů budu ráda. Prosím tě, napíšeš mi ještě cenovou relaci šatů z tohoto salonu. Díky moc, Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.9.15 10:32

Ahojky holky,

potřebuji oživit diskusi ohledně šatů na míru. Pořád sem dávejte své tipy, budu ráda. Zatím mě zaujala paní v Trhových Svinech, kam bych se případně teď na podzim zajela podívat. Každopádně tipy sem!!! :lol: Díky, Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
713
12.8.16 10:30

@Honska ahojky, je to sice rok stará diskuze, ale třeba se mi tě takto podaří zkontaktovat. Chtěla bych se zeptat, kde jste si tu svatbu v Terčině údolí zařizovali? Jsem celkem z daleka, tak vůbec nevím, na který úřad jít a jak to vůbec funguje, chtěli bychom svatbu přímo v přírodě, jestli to tam teda vůbec jde mimo Lázničky třeba u vodopádu nebo jinde. Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5192
12.8.16 21:23

@Jomimi ahoj, určitě to jde kdekoliv. Nejlíp si zavolat na matriku v nových hradech a domluvit se s paní oppolzerovou. Hodně štěstí. Kdyby cokoli, ráda poradim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama