Svatební šaty v těhotenství

128
21.3.16 13:02

Svatební šaty v tehotenství

Princesi Ahoj holky, budu se vdávat v cca 31tt a zajímalo by me, jestli mate nejake zkusenosti s výběrem svatebních šatů pro těhotnou? Idealně bych porad chtěla co nejvic princeznovske/korzetove, aspoň na tu chvilku v kostele. Pujde to jeste? A nemáte tipy na salony v Praze, které by dokázaly poradit? A hlavne kdy začít s výběrem, ted jsem v 12 tt a bříško jeste skoro nemam…tak to je asi brzoemoticon a pokud mate fotky svatebních šatů s bříškem, budu rada kdyz se pochoubite :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

563
21.3.16 13:07

Ahoj,
já jsem se vdávala ve 21. týdnu, šaty jsem měla princeznovské korzetové a byla to velká chyba, zkoušela jsem je naposledy asi 3 týdny před svatbou, chtěla jsem původně nějaké těhotenské, ale paní v půjčovně mě přesvědčila, že klasické ještě půjdou, a mě samotnou překvapilo, že jsem v nich vypadala velmi dobře, takže jsem je zamluvila. Když mně je manžel za tři týdny přivezl, byla to katastrofa, bříško neskutečně vyrostlo a necítila jsem se v nich vůbec dobře - kostice se jaksi lámala mezi břichem a prsy, což jsem si pořád musela upravovat a hned po obědě jsem je sundala, protože se v nich nedalo vydržet, opravdu lituju, že jsem neměla nějaké volné vzdušné šatky, ve kterých bych si svatbu určitě víc užila. Takže radím spíš volnější střih.

Příspěvek upraven 21.03.16 v 13:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
21.3.16 13:14

Já se vdavam v 7 měsíci a mám korzetove, zkoušela jsem je dopředu s břichem vycpanym polštářky, paní mo ke krásné přizpůsobila na tělo a sice zbytečně netlačí, ale nejsem v nich volná, což je pochopitelný… Zkus taky ty polštářky, dá ti to trošku představu. Ale můj názor - 33 týden už je dost, mela by ses cítit dobře a i když chápu, ze chceš vypadat jako princezna, tak s břichem to kdovi jaká krása nebude… Promin upřímnost :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.16 13:19

Já se vdávala v 30.týdnu letos v lednu a šaty jsem měla zamluvené od konce října, volné přes břicho a přes prsa mi byli na v lednu už na maximum, rodím za měsíc a mám o 3 čísla větší prsa :roll: Určitě bych nešla do korzetových šatů a šaty vybírala pár měsíců předem s velkou velikostní rezervou. Pro inspiraci přikládám foto :D [* *]

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
21.3.16 13:19

Myslím, že krásná nevěsta může být klidně i s velkým bříškem, ale spíš bych ho v těch šatech určitě přiznala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.16 13:21

@Evca.St Šaty vycpané poltářky jsou fajn, ale já se do těch šatů nevešla přes prsa, což nikdo předem nevěděl :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
21.3.16 13:21

Možná jsem to napsala špatně, samozřejmě bude nevěsta krásná, ale cpat se do korzetovych šatu za každou cenu je hloupost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
21.3.16 13:22

@magdickakocicka no taky pravda :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
21.3.16 13:23
@Evca.St píše:
Možná jsem to napsala špatně, samozřejmě bude nevěsta krásná, ale cpat se do korzetovych šatu za každou cenu je hloupost

Přesně to si myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.16 13:24
@Evca.St píše:

Souhlas :potlesk: Svatební šaty s břichem jsou prostě šaty s břichem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3767
21.3.16 13:25

V tomto týdnu těhotenství bych se na korzetové šaty opravdu vykašlala. Účelem korzetu je zvýraznit štíhlý pas a to 31. týdnu fakt mít nebudeš :mavam: Měla bych strach, že budu vypadat jako matróna. Volila bych šaty střižené pod prsy z lehčího materiálu. Hlavně aby ti v nich bylo příjemně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.16 13:25

@Mumugirl Zakladatelko, proč se nebere dříve, dokud bude břicho malinkatý a vleze se všude, když svatba je stejně v plánu :think:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3193
21.3.16 13:34

Ahoj, taky jsem se vdávala z kraje těhotenství, byla jsem v 5 měsíci, bříško tak moc nebylo, ale byla jsem zatraceně ráda, že jsem měla šaty bez korzetu, původně jsem zkoušela korzetové, bříško taky z ničeho nic „vykouklo“ a šaty nebyly vůbec pohodlné, i když jsem se v nich 2 týdny předtím cítila dobře. Nakonec jsem zvolila volné šaty od prsou splývající dolů s krajkovým dekorem a cítila jsem se jako 100% princezna, hlavně nic netlačilo, neškrtilo a já v nich bez problému vydržela až do večera, než si je ze mě sundal manžel.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3193
21.3.16 13:35

Edit: odeslán 2× stejný příspěvek :nevim:

Příspěvek upraven 21.03.16 v 13:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
21.3.16 13:35

Je to trochu slozitejsi, driv to moc nejde:D na svatbě musí byt moje nejlepsi kamarádky, které jsou az do července pryc a nemůžou přijet, v červenci ma svatbu sestra, tak ji ji nechci ukrast, takže az v srpnu:D

Na korzetovych netrvám, ale nerada bych takové ty beztvare saty. Proste jsem celkové takový princeznovsky typ, tak bych tak rada vypadala i na svatbě:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama