Svatební šaty vel. 44-46, Praha a okolí

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
_Kája_90
Stálice 66 příspěvků 05.03.17 14:38
Svatební šaty vel. 44-46, Praha a okolí

Prosím nevěsty z okolí Prahy jaké mají zkušenosti s různými salóny, kde půjčují za rozumnou cenu a mají výběr i z větších velikostí. Případně bych šaty i koupila, či si nechala ušít, pokud víte o nějaké šikovné švadleně. Moje představa je na fotkách, snad mi nevěsty odpustí za půjčení fotek.

Reakce:
xjuklickova
Kelišová 5249 příspěvků 1 inzerát 05.03.17 15:05

@_Kája90 svatebni salon rubin Budyne nad Ohří

Zkus to…

Paola21
Závislačka 3685 příspěvků 05.03.17 15:53

https://www.salondobroviz.cz/ doporučuju, moc milá paní. Šaty jsem si tam nechávala šít.

Marketka25
Ukecaná baba ;) 2034 příspěvků 05.03.17 16:10

@_Kája90 svatební salon Barborka v Roudnici nad Labem. Vím, že když jsem si tam půjčovala saty, tak tam měli i víc od větších velikostí ;) Jsou tam moc milý a ochotný.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >