Reklama

Svatební šaty velikost 44 a víc - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 09:11
Svatební šaty velikost 44 a víc Praha ???

Dobrý den,
prosím o radu - kde v Praze je svatební studio s většími velikostmi 44 a víc??? Kde by měli výběr a půjčovali? Děkuji :mavam:

Reklama

Reakce:

Peťuláková
Kecalka 147 příspěvků 12.04.18 09:14

Šaty go home…http://ww­w.satygohome.cz/po­bocka

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 12.04.18 09:22

Já si je nechala ušít, vyšlo to cca na osm tisíc (ale je to šest let zpět) - takže jsem měla šaty na míru (jsem nekonfekční a taky bych měla 44, 46 dle střihu) a za cenu půjčovného. Jen to chce dobře hledat švadlenu a nechtít asi něco extra náročného, já měla šaty v antickém stylu, k tomu správný účes a líčení a bylo to. Prý jsem vypadala jak Helena Trojská :mrgreen:

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 12.04.18 09:23

Já si objednávala vel. 44 v těhotenské verzi přes internet z UK, a stoprocentní spokojenost.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 3 inzeráty 12.04.18 10:29

Svatební salon Adina na Praze 4. Měli tam všechny velikosti a velikánský výběr šatů :palec: Kupovala jsem si tam šaty rok zpátky a přešili mi je na míru. Vybrala jsem si o 2 čísla větší. :lol: Umí je i nastavit, kdyby se ti líbily menší. Já byla moc spokojená :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama