Svatební šaty z internetu

Anonymní
8.10.19 10:21

Svatební šaty z internetu

Ahoj holky, po dvaceti letech vztahu mě chlap požádal o ruku. A moje hlavní starost je teď co si vezmu na sebe. Upřímně řeknu, že se mi nechce utrácet několik tisíc za to, že si půjčím na tři dny šaty ( v našem okolí nabízí cca za 10.000,– + 200 za zkoušku 8o ) Tak bych si rada objednala nějaké levnější (3000-4000,–) šaty z internetu. Je mi jasné, že to nebude nějaká extra kvalita a budou nejspíš dovezené z Číny. Měla jste některá taková šaty? Jak jste byly spokojené. Vydrželi alespoň ten jeden den? Prosím o zachování anonymu, ještě o naší svatbě neví ani nejbližší.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8.10.19 10:28

Ahoj ja mela šaty z bonprixu a Velká spokojenost. Za pár kaček a hodně muziky :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
8.10.19 10:30

Já měla značku EverPretty. Když to zadáš do googlu vyjede ti několik stránek. Stáli mě asi 2000,– byli jednoduché a naprostá spokojenost. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21623
8.10.19 10:30

Já jsem si koupila šaty z bazarku na beremese.cz. Velikost jsem naštěstí trefila dobře ( u šatů z Číny bych se hodně bála, i o kvalitu a zpracování), šlo ale o Evropskou značku ( Chi chi London). Nechtěla jsem totiž dlouhé šaty, ani moc přezdobene. Vyšly mě na 1500 myslím. Takže já bych klidně koupila, ale opatrně. A pokud možno tak předem vyzkoušet. Hodně se šaty prodávají na fb ve svatebním bazarku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6405
8.10.19 10:33

Koukla bych po bazarech, svatebních šatů nabízejí všude hromady. Z Číny bych neobjednávala, kamarádce sice přišly krásné, ale ve skutečnosti úplně jinak šité, než byly na obrázku. Naštěstí jí po malých úpravách padly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
229
8.10.19 10:33

Ahojky. Měla jsem šaty z internetu (z Číny), přesněji tyto:

https://images.app.goo.gl/…aujGLcPx2wQ9

Stály mě myslím necelé 2.000,– a vypadají naprosto přesně jako na obrázku. Vůbec nejsou průhledné a látky je tam opravdu hodně. Nechávala jsem si je jen zkrátit a chtěla jsem je nechat vyčistit, ale v čistírně mě odmítli s tím, že je to z více druhů materiálů a netroufnou si. Tak jsem to vyprala v pračce a nechala jsem je jen nažehlit. Jsou opravdu kvalitní. Dodnes je mám schované. S nákupem jsem měla taky obavy, prošla jsem několik webů, na kterých jsem je našla (za různou cenu) a nakonec jsem je našla i přes Aukro. Trvalo tedy měsíc, než přišly, takže si dej určitě časovou rezervu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 10:37

Upřímně, raději bych koukla po bazarech. Třeba na tom beremese je spousta krásných šatů, u kterých nekupuješ zajíce v pytli. Do Číny bych v tomhle případě nešla. Bála bych se, že vyhodím 4 tis. z okna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13480
8.10.19 10:39

Já bych z internetu neobjednávala, hlavně ne něco z Číny, to je o průšvih a ani tady u nás se nemusíš trefit do velikosti, ne každému sedí každý střih a sluší. Minimálně bych si někde nějaké zkusila, co ke mě půjdou a pak teda objednala z ověřené stránky. Taky to budu řešit za chvíli. Půjčovat si je nechci, za cenu co bych si šaty půjčila, si je koupím, nepotřebuju teda vyloženě svatební, prostě společenské v nějaké světle barvě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
8.10.19 10:44

Tak já jsem si pořídila šaty z Alliexpresu za 3500 :) ještě mi je sili dle mého prani :) šaty krásne seděly, látka nádherná. Vše bylo jak na fotkách. Šla bych do toho znovu. Na svatbě se ptali všichni odkud jsou a nikdo mi pak nevěřil. Samozřejmě u šatů z Činy se musí hodně koukat na recenze. Netvrdím, ze to nebyl risk, ale u mě se vyplatil :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21088
8.10.19 10:45

Pro úspěch nákupu oblečení přes internet záleží, jak máš konfekční postavu. Jak už tu padlo, šla bych spíš do Evropských značek, ale třeba u nás je v lepších sekáčích (outletech) slušný výběr společenských šatů včetně svatebních. Kolem dvou tří tisíc…Já bych šla touto cestou, i proto, že nemám konfekční postavu (velká prsa) a jen tak něco mi nesedí.
Nebo se koukni do inzerce v místě bydliště, třeba narazíš na něco, co by se ti líbilo a pasovalo na tvé tělo.
A jinak, gratuluji, že se ten tvůj po letech rozhoupal :palec: :mrgreen: :kytka:

Příspěvek upraven 08.10.19 v 10:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1860
8.10.19 10:46

Zkus obejít salóny a poptat se na šaty z minulých sezón. Já jsem si původně chtěla šaty na svatbu také jen půjčit (za nějakých 12 tis.), ale narazila jsem právě na výprodeje šatů z minulého roku, všechny za 3333,– :palec: Ty šaty byly úplně normální, krásné, ne žádné zbytky. Paní v salónu říkala, že takhle každý rok vyprodávají za pár korun ty z předešlého roku, aby měli místo pro nové šaty. Mezi nimi jsme si vybrala (byly o dvě velikosti větší). V ceně bylo i přešití na míru, 2 zkoušky, půjčení spodničky a čistírna. :kytka: Takže jsem koupila nádherné šaty přímo ze salónu za pár tisíc. Z internetu bez zkoušení nekupuj. Já, ikdyž jsem si zkoušela x šatů v mé velikosti, tak mi prostě neseděly. Proto jsem si radši vybrala ty, které se mi opravdu líbily a nechala si je upravit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.10.19 10:48

Holky díky. Já se samozřejmě nedívám prioritně na Čínu, ale ono se to z těch webů špatně pozná. Každopádně dík za typy. @BublinaL už sjíždím EverPratty a mají tam fakt pěkný, žádný princezny ( to fakt nechci) a navíc mám za pár dní cestu do Prahy.

• Nahlásit
  • Citovat
25334
8.10.19 10:48
@Anonymní píše:
Ahoj holky, po dvaceti letech vztahu mě chlap požádal o ruku. A moje hlavní starost je teď co si vezmu na sebe. Upřímně řeknu, že se mi nechce utrácet několik tisíc za to, že si půjčím na tři dny šaty ( v našem okolí nabízí cca za 10.000,– + 200 za zkoušku 8o ) Tak bych si rada objednala nějaké levnější (3000-4000,–) šaty z internetu. Je mi jasné, že to nebude nějaká extra kvalita a budou nejspíš dovezené z Číny. Měla jste některá taková šaty? Jak jste byly spokojené. Vydrželi alespoň ten jeden den? Prosím o zachování anonymu, ještě o naší svatbě neví ani nejbližší.

Neblbni, použitých svatebních šatů máš všude milion :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
8.10.19 10:59

Kamarádka měla šaty z Číny a když dorazily, musela si je nechat u švadleny upravit. I v konfekci u nás seženeš moc hezké a slušivé šaty, které lze použít jako svatební - záleží na termínu svatby, ale kolem léta se jich dá hodně najít v HM, Orsay apod. A nebo mrkni na Vinted a jiné bazárky, tam se podle mne taky dá vybrat, záleží, co přesně hledáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3192
8.10.19 11:02

Taky bych se bala. Jednak kvality a jednak velikosti. Sjela bych bazar na bereme se.

A eveŕeetty taky muzu doporucit. Tam si je muzes objednat, pak vyzkouset na prodejne a vzit ssi jen ty co ti padnou. Ja mam odtamtud svatebni i plesove.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama