Svatební závoj - účes?

KoTeFi
20.5.16 11:48

Svatební závoj - účes ?

Ahoj maminky, budoucí nevěsty a bývalé nevěsty.. :mavam: Za pár týdnů se vdávám a potřebuji poradit. Šaty již mám - s tenkými ramínky, jemňoučkým lemováním po celé oblasti hrudníku a zad a sukně je se spodničkou ale bez ozdob. Šperk budu mít stříbrné pecičky a k tomu ten samý náhrdelník - jemňoučký..dnes mi přišel závoj.. delší - těsně k zadku a jsou na něm jemné perličky. Vlasy mám hnědo - červené, sestříhané k ramenům na zádech trochu delší. Má otázka zní - jaký by jste udělali účes? A případně jaké ozdoby do vlasů? Samozřejmě jsem koukala na internet na obrázky a atd.. ale zajímají mě i další názory ( je mi jasné že takhle se to úplně lehce nedá ) jen mě zajímají názory těch které mají vlasy stejně dlouhé a řešili to samé.. :kytka: Pak jsem se chtěla zeptat - svatbu budeme mít na zahradě a někdo mi říká že závoj přes obličej se nosí jen u svatby v kostele.. Váš názor? Já ho chci normálně mít.. Ale jen mě to zajímalo :mavam: A co říkáte na korunku? Nebylo by to již přeplácané? Viděla jsem to na obrázkách. Děkuji za rady a třeba i nějaké " tipy"?
Jo a - jaká vás napadá vtipná hlavní cena v tombole? Chceme to pojmout vtipně ale bádáme furt nad hlavní cenou :think: :hug: Díky moc :mavam: :kytka: A za kolik by jste případně cenu lístku dali? Já chtěla dát 5 Kč aby jsme neposlouchali že to máme drahé ale přítel říká alespoň 20 Kč - protože něco budeme kupovat.. Mamka a kamarádka také říkali 20 Kč.. Že kdo nechce ať si lístek nekupuje.. :dance:

Příspěvek upraven 20.05.16 v 12:28

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
20.5.16 11:59

Nějak takhle jsem ho měla, je to blbě vidět, ale nechci dávat svojí fotku a právě touhle jsem se inspirovala. Závoj nad drdolem a čelenka, ale já to neměla přes obličej no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11617
20.5.16 12:08

Závoj si můžeš dát, kam chceš, je to tvoje věc. Nicméně tak jako se závoj nepřišívá k pasu, ale na hlavu, tak závoj přes obličej se dává jen v kostele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
20.5.16 12:09

@KoTeFi Ahoj, my měli svatbu v kostele, ale závoj jsem měla jen symbolicky (nebyl přes obličej). V tombole byla hlavní cena můj podvazek. A lístky jsme hostům dávali zadarmo jako poděkování, že přišli (stejně jsme od většiny z nich dostali jako svatební dar peníze).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15533
20.5.16 12:16

Závoj jsem přes obličej neměla - je to fakt tak do kostela. Jinak účes vycesany nahoru a závoj prichyceny na temeni květinou. Korunka se mi nelíbí, ale proc ne jestli chceš byt za princeznu. Lístky zadarmo, prodávat je by mi bylo trapné - stejně každy donesl svatební dar a často i finance

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.5.16 12:32
@Tichošlápek píše:
Závoj jsem přes obličej neměla - je to fakt tak do kostela. Jinak účes vycesany nahoru a závoj prichyceny na temeni květinou. Korunka se mi nelíbí, ale proc ne jestli chceš byt za princeznu. Lístky zadarmo, prodávat je by mi bylo trapné - stejně každy donesl svatební dar a často i finance

My teda tombolu neměli, ale souhlas. Nám jako dar dávali většinou peníze nebo se složili na nějaký věcný dar, bylo by mi hloupé z nich ještě peníze tahat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
20.5.16 13:34

Proboha lístky neprodávej, max za symbolickou korunu. Nedělej z toho byznys, všichni stejně daj peníze do obálky, tahat z nich další peníze je trapné, můj názor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
20.5.16 13:36

Určitě jsem pro drdol, vypadá to slavnostně, upraveně a vydrží ti to celý den bez poškození.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama