Svátky a rozpadající se manželství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 16:25
Svátky a rozpadající se manželství

Ahoj holky, jdu pro radu. S manželem se zřejmě asi rozejdeme. Bolí mne to moc, ale snažím se to alespoň kvuli vánoc nějak vše zkousnout a nic neřešit. Řekla jsem mu, že bych chtěla, aby po Novém roce odešel a on souhlasil. Domluvili jsme se tak kvuli dětí hlavně. už si prostě nerozumíme, každá řeč vede k hádce, on je uplně jinde než já. přestal mi se vším pomáhat, prostě na mě kašle. už jakoby ani sám nechtěl dál pokračovat. mě už vytáčí i to jak přijde z práce a svalí se na gauč. A tak si říkám, jestli by to nebylo lepší utnout prostě hned. Nebo je lepší si hrát na něco co není? stejně přijde konec… Bojím se, že o svátcích, kdy je člověk naměko, mi to vše přijde líto a budu litovat. nechci mu dávat falešnou naději. Pak, jak svátky odejdou, a všechna nostalgie a veselost odejde a budu chtit konec. Neřešíte taky něco podobného, některá zrovna? :,( :,( :,( omlouvám se za anonym, ahoj Lenka.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Bubla_Bučková
Závislačka 4105 příspěvků 29.11.18 16:28

No do Vánoc je daleko …a jestli jsi ses jistá a čekalo by se jen na.1.1 . a chlap tě nechá „bydlet doma“, tak bych ho už pakovala :mrgreen: spíš si asi jistá nejsi :nevim:

Demi
Závislačka 4112 příspěvků 29.11.18 16:28

Nepíšeš, jestli máte děti. Nešlo takové problémy řešit dříve a nenechat si je přerůst přes hlavu?

Lama Lama
Hvězda diskuse 49507 příspěvků 5 inzerátů 29.11.18 16:29

Tak já to chtěla mít za sebou. Kvuli dětem jsme udělali den předem jeden štědrý den společně. to bohatě stačilo, netřeba šaškovat společně ještě měsíc

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 29.11.18 16:31
@Demi píše:
Nepíšeš, jestli máte děti. Nešlo takové problémy řešit dříve a nenechat si je přerůst přes hlavu?

Píše, že má

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 16:31
@Bubla_Bučková píše:
No do Vánoc je daleko …a jestli jsi ses jistá a čekalo by se jen na.1.1 . a chlap tě nechá „bydlet doma“, tak bych ho už pakovala :mrgreen: spíš si asi jistá nejsi :nevim:

já právě stále uvažuju. někdy si jsem jista hned, že už dál nechci, protože vidím, že i on ztrátil zájem, ale pak zase udělá něco hezkého a je to na palici. :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49507 příspěvků 5 inzerátů 29.11.18 16:32
@Demi píše:
Nepíšeš, jestli máte děti. Nešlo takové problémy řešit dříve a nenechat si je přerůst přes hlavu?

K čemu to teď je řešit?
Dyť píše, že kvuli dětem…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 16:33
@Demi píše:

jo asi máš pravdu, jenomže on člověk pořád doufá a pokouší se něco opravovat a změnit. a po 11 ti letech, co jsme spolu, se to všechno strašně těžce zahazuje :-(

Lalelale
Závislačka 2704 příspěvků 29.11.18 16:35

Oba jste se shodli na tom, že nemá smysl pokračovat. Asi to vyzní blbě, ale oba mi stavem přijdete jako ve výpovědní lhůtě. Jen čekáte, až vyprší povinná doba, a oba se nemůžete dočkat, až konečně vypadnete za lepším. Asi bych si s ním sedla a probrala, jestli by měl kam jít, i když jste se původně domluvili jinak, a že by možná bylo lepší, aby šel hned.

Příspěvek upraven 29.11.18 v 16:35

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 16:35

zapomněla jsem napsat, že ho pořád miluju i když se zeptam jeho, odpoví mi, že mne taky. jen prostě jakoby to vše už měl na háku a bral mě jako samozřejmost. všechno to nějak vyprchalo a on o nápravu nemá absolutně žádný zájem. ja se mužu snažit jak trubka. prostě i když se teda oba dva pořád milujeme, nefunguje to.

Bubla_Bučková
Závislačka 4105 příspěvků 29.11.18 16:35
@Anonymní píše:
jo asi máš pravdu, jenomže on člověk pořád doufá a pokouší se něco opravovat a změnit. a po 11 ti letech, co jsme spolu, se to všechno strašně těžce zahazuje :-(

No tak nejdřív se rozhodni definitivně. Vhodná doba nebude nikdy, bořite rodinu… Jak to doma máte nebo je už někdo novej víš jen ty. Ale nějakou obezličku typu Vánoce fakt neřeš.

tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 29.11.18 16:36
@Anonymní píše:
já právě stále uvažuju. někdy si jsem jista hned, že už dál nechci, protože vidím, že i on ztrátil zájem,ale pak zase udělá něco hezkého a je to na palici.:

Ahoj.

Píšeš moc všeobecně.

Co přesně dělá Tvůj manžel tak hrozného, že to nemůžeš překousnout?

Kaileee
Kecalka 443 příspěvků 29.11.18 16:38
@Anonymní píše:
zapomněla jsem napsat, že ho pořád miluju i když se zeptam jeho, odpoví mi, že mne taky. jen prostě jakoby to vše už měl na háku a bral mě jako samozřejmost. všechno to nějak vyprchalo a on o nápravu nemá absolutně žádný zájem. ja se mužu snažit jak trubka. prostě i když se teda oba dva pořád milujeme, nefunguje to.

co jít do poradny?

Premek_Orac
Závislačka 4415 příspěvků 29.11.18 16:39

Já být tebou, tak bych byl pro, aby se odstěhoval hned. A kvůli děte ať přijde 24.12. na večeři a společné rozbalování dárků.
Jinak to nemá cenu. Pokud jste se shodli, že pokračovat nemá cenu a pokud se často hádáte, nemá cenu to prodlužovat. Nakonec tím ubližujete i těm dětem. Ony to vnímají.

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 1584 příspěvků 29.11.18 16:41
@Anonymní píše:
zapomněla jsem napsat, že ho pořád miluju i když se zeptam jeho, odpoví mi, že mne taky. jen prostě jakoby to vše už měl na háku a bral mě jako samozřejmost. všechno to nějak vyprchalo a on o nápravu nemá absolutně žádný zájem. ja se mužu snažit jak trubka. prostě i když se teda oba dva pořád milujeme, nefunguje to.

Ale kazdej člověk přirozeně chce jistoty a samozřejmosti… To jen ženy to neumí zkousnout. Nejde to mít pořád jako na začátku, všechno se vyvíjí. Fakt ženy by neměly chodit do manželství protože mají velký očekávání který se skoro nikdy nenaplni. A muži by to neměli dělat, protože ve výsledku je žena časem jen vysavač života a peněz a času.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >