Svědek u soudu - musím přiznat milenecky vztah?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.1.22 18:21

Svedek u soudu - musim priznat milenecky vztah?

Dobry den,

prosim vas v zivote jsem nebyla svedcit u soudu, vubec nevim, co muzu cekat.

Mam dotaz ohledne intimniho dotazu. S obzalovanym jsem v dobe, jdy jsme vypovidali u policie rekli, ze jsme meli pratelsky vztah. Protoze, jsme byli milenci a nechteli jsme aby to vubec nekdo vedel. Nicmene dnes jsme rozhadany az na pudu a dost se za to, ze tenhle clovek na me vubec kdy sahnul STYDIM. Tim chci rict, ze absolutne nechci pred soudem rikat, ze nekdy vubec mym milencem byl - uz jen, ze tam bude jeste par lidi.
Nejde o zadnou vaznou trestnou cinnost, spis se soudi se svoji matkou a ja se ten vecer ke vsemu pripletla jak slepa k houslim. Obzalovany se k cinnu jiz i davno doznal a proto taky nechapu, ze tam vubec musim.
Je mi z toho uplne zle, ze ho vubec po pul toce zase uvidim. Ach jo…
Tim jakou ma na me zlobu, se i bojim co jako z nej vypadne, protoze mi v minulosti i vyhrozoval apod… souzenymu je 17 - mne 24.

Diky za odpovedi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20323
16.1.22 18:27

No nesmíš lhát. To je trestný čin.

Takže pokud se tě někdo bude ptát přímo, tak nelži. Pokud se bude řešit něco jiného, tak to do toho necpi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 18:32

@Ou
No ja na netu cetla, ze se soud na intimity ptat nesmi. Nesmi se ptat na nic co nema spolecneho s tim co udelal. A tohle mi prave k veci neprijde. Dukazy pro to, ze jsme spolu nekdy neco meli absolutne neexistuji. To vim na 10000%. (Zadne zpravy, fotky atd..)
Mam v planu rict: meli jsme k sobe blizko hlavne z pohledu duvery, ale ne vztah jako takovy. Nyni jsme jiz nejakou dobu bez kontaktu.

• Citovat
  • Nahlásit
8748
16.1.22 18:38

Řekla bych: tehdy jsme se spolu přátelili, nyni už ne. Na nic vic by se te ptat nemeli

Mileneckym vztahum se rikaji i pratelske, nejde o sexualni TČ, tak by to melo fakt byt jedno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 18:44

@FlorenceF Jenkins
Jo tak to je asi nejlepsi odpoved, kterou bych pouzila. Dekuju

A dotaz: meli jste spolu intimni styk? Nebo ciste pratelsky? To doufam nepadne.
Mam pravo rict, ze nechci odpovidat? Nicmene tohle je primo zakazano, pokud to neni spojene s tou trestnou cinnosti. A to opravdu neni.

• Citovat
  • Nahlásit
28207
16.1.22 18:51

Tak jestli jsi s ním nebyla když mu bylo min jak 15 :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 18:52

@pikola
Neeee to urcite ne 😂 jzs

• Citovat
  • Nahlásit
2107
16.1.22 18:55
@Anonymní píše:
@Ou
No ja na netu cetla, ze se soud na intimity ptat nesmi. Nesmi se ptat na nic co nema spolecneho s tim co udelal. A tohle mi prave k veci neprijde. Dukazy pro to, ze jsme spolu nekdy neco meli absolutne neexistuji. To vim na 10000%. (Zadne zpravy, fotky atd..)
Mam v planu rict: meli jsme k sobe blizko hlavne z pohledu duvery, ale ne vztah jako takovy. Nyni jsme jiz nejakou dobu bez kontaktu.

Tohle bych nikdy netvrdil :lol: dneska si v obýváku prdneš a sousedka má důkaz že jsi celá pos.rana :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2214
16.1.22 19:06
@Anonymní píše:
Dobry den,

prosim vas v zivote jsem nebyla svedcit u soudu, vubec nevim, co muzu cekat.

Mam dotaz ohledne intimniho dotazu. S obzalovanym jsem v dobe, jdy jsme vypovidali u policie rekli, ze jsme meli pratelsky vztah. Protoze, jsme byli milenci a nechteli jsme aby to vubec nekdo vedel. Nicmene dnes jsme rozhadany az na pudu a dost se za to, ze tenhle clovek na me vubec kdy sahnul STYDIM. Tim chci rict, ze absolutne nechci pred soudem rikat, ze nekdy vubec mym milencem byl - uz jen, ze tam bude jeste par lidi.
Nejde o zadnou vaznou trestnou cinnost, spis se soudi se svoji matkou a ja se ten vecer ke vsemu pripletla jak slepa k houslim. Obzalovany se k cinnu jiz i davno doznal a proto taky nechapu, ze tam vubec musim.
Je mi z toho uplne zle, ze ho vubec po pul toce zase uvidim. Ach jo…
Tim jakou ma na me zlobu, se i bojim co jako z nej vypadne, protoze mi v minulosti i vyhrozoval apod… souzenymu je 17 - mne 24.

Diky za odpovedi.

Když se v den jednání soudu hodíš marod a pošleš s omluvou neschopenku, tak jestli Tvoje výpověď není nějak klíčová, tak jen kvůli tomu odročovat nebudou a třeba se z toho vykroutíš, jestli další jednání nebudou.
Podle okolností taky může soud přečíst Tvou výpověď z přípravného řízení a dál to neřešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
16.1.22 19:10
@catch-22 píše:
Když se v den jednání soudu hodíš marod a pošleš s omluvou neschopenku, tak jestli Tvoje výpověď není nějak klíčová, tak jen kvůli tomu odročovat nebudou a třeba se z toho vykroutíš, jestli další jednání nebudou.
Podle okolností taky může soud přečíst Tvou výpověď z přípravného řízení a dál to neřešit.

Koukám, musíš být u soudu jak doma. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
8748
16.1.22 19:21
@Floralys píše:
Koukám, musíš být u soudu jak doma. :mrgreen:

Anebo je to pravnik, ty troubo :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
16.1.22 19:22
@FlorenceF Jenkins píše:
Anebo je to pravnik, ty troubo :roll:

Nebo trouba. :mrgreen: Tady jsou vůbec všichni právníci, inženýři a doktorky. Fórum inteligence. :mrgreen:

Příspěvek upraven 16.01.22 v 19:24

• Citovat
  • Nahlásit
8748
16.1.22 19:24
@Anonymní píše:
@FlorenceF Jenkins
Jo tak to je asi nejlepsi odpoved, kterou bych pouzila. DekujuA dotaz: meli jste spolu intimni styk? Nebo ciste pratelsky? To doufam nepadne.
Mam pravo rict, ze nechci odpovidat? Nicmene tohle je primo zakazano, pokud to neni spojene s tou trestnou cinnosti. A to opravdu neni.

Ja nevim, kovana u vyslechu nejsem. Ale zeptala bych se: musim na tuto otazku odpovidat, kdyz nesouvisi s projednavanou veci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8748
16.1.22 19:24
@Floralys píše:
Nebo trouba. :mrgreen: Tady jsou vůbec všichni právníci, inženýři a doktorky. Fórum inteligence. :mrgreen:Příspěvek upraven 16.01.22 v 19:24

Ne, catch trouba neni :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2214
16.1.22 19:26
@FlorenceF Jenkins píše:
Ne, catch trouba neni :*
:kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit