Svědění a prasklinky na intimních partiích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucinnnka...
Stálice 77 příspěvků 24.10.14 14:58
Svědění a prasklinky na intimních partiích

Dobrý den, potřebovala bych poradit :( dnes jsem navštívila gynekologa a bylo mi sděleno, že mám zánět. Dostala jsem na 6 dní Polygynax. Doktor mi řekl že se nemusím nijak sexuálně omezovat, ale teď jsem četla na internetu, že by se měl přeléčit i partner. Nestačilo by, kdybych těch 6 dní neměla s partnerem pohlavní styk? Také se mi udělali malé prasklinky, které štípou. Myslela jsem si, že je to z ustavičného škrábání, ale dočetla jsem se, že to muže byt způsobeno tim zánětem :( pomůže mi ba to nějaka mast nebo mycí gel? Doktorem mi byl doporučen mycí gel CanestenGyn. Prosím o rady :( už jsem z toho zoufalá :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 24.10.14 15:02
@Lucinnnka… píše:
Dobrý den, potřebovala bych poradit :( dnes jsem navštívila gynekologa a bylo mi sděleno, že mám zánět. Dostala jsem na 6 dní Polygynax. Doktor mi řekl že se nemusím nijak sexuálně omezovat, ale teď jsem četla na internetu, že by se měl přeléčit i partner. Nestačilo by, kdybych těch 6 dní neměla s partnerem pohlavní styk? Také se mi udělali malé prasklinky, které štípou. Myslela jsem si, že je to z ustavičného škrábání, ale dočetla jsem se, že to muže byt způsobeno tim zánětem :( pomůže mi ba to nějaka mast nebo mycí gel? Doktorem mi byl doporučen mycí gel CanestenGyn. Prosím o rady :( už jsem z toho zoufalá :nevim:

partner by se měl přeléčit na 100% to rozhodně a sexuální abstinence je samozřejmost po dobu léčby..to slyším prvně, že by se mohlo při léčení zánětu normálně sexuálně žít.. to mi přijde divný :think:

Lucinnnka...
Stálice 77 příspěvků 24.10.14 15:08

Ptala jsem se jestli to přináší nějaké omezení a řekl, že ne. Tak to je to nejmenší, spíš by mě zajímalo čim se ma partner léčit? :( to mi doktor jaksi zapomněl říct :|

Karmeliona
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 24.10.14 15:20

@Lucinnnka… prodávají normálně volně v lékárně. Taky jsem partnerovi kupovala.. Ale sex se vynechává určitě po dobu léčby.

Lucinnnka...
Stálice 77 příspěvků 24.10.14 15:31

A nevzpomenete si na název mastičky? :(

andulik8
Kecalka 413 příspěvků 24.10.14 15:44

Muze pouzivat gynopevaryl masticku. V lekarne volne prodejna (ale v baleni s cipky) je to na lecbu i partnera.

Pratt
Kecalka 498 příspěvků 24.10.14 15:49

Gynopevaryl, Canesten, Clotrimatizol.. Je toho hafo. Osobne pouzivam nejradsi Clotrimatizol, Gynopevaryl mi nepomaha. Chce to vyzkouset.

Lucinnnka...
Stálice 77 příspěvků 24.10.14 15:51

Děkuju moc jste zlatý :hug:

Lucinnnka...
Stálice 77 příspěvků 24.10.14 16:16

A nevíte z čeho se to muze udělat? Muj doktor mi neřekl vůbec nic jen mate zánět tady je recept :nevim:

Karmeliona
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 24.10.14 17:27

No může to být z bazénu nebo střídáním partnerů, nedostatečná hygiena, taky z ručníku… Jednu dobu jsem se toho nemohla zbavit, zjistila jsem po pul roce že mě partner podvádí. V létě se to občas objevilo p návštěvě plavečáku..tak jsem přestala i chodit na veřejná koupaliště. Ted mám už mám klid.

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 24.10.14 17:27
@Lucinnnka… píše:
A nevíte z čeho se to muze udělat? Muj doktor mi neřekl vůbec nic jen mate zánět tady je recept :nevim:

proč ses ho nezeptala? :think: proč si necháš strčit recept a vypakovat?
asi si myslel že všemu rozumíš, když se neptáš.. víš ono je to hodně o tom jak seš aktivní ty.. musíš se ptát a ne si nechat vrazit recept - máte zánět nazdar..a pokud se chceš ptát a on neodpoví, tak je na čase popřemýšlet o jiném lékaři..v dnešní době jít od Dr bez informací je i o tobě..nesmíš se dát..

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 24.10.14 17:28
@Karmeliona píše:
No může to být z bazénu nebo střídáním partnerů, nedostatečná hygiena, taky z ručníku… Jednu dobu jsem se toho nemohla zbavit, zjistila jsem po pul roce že mě partner podvádí. V létě se to občas objevilo p návštěvě plavečáku..tak jsem přestala i chodit na veřejná koupaliště. Ted mám už mám klid.

já jenom doplním, že ani ne tak nedostatečná hygiena, ale kolikrát naopak přemrštěná hygiena nevhodným mýdlem, které naruší kyselé poševní prostředí a malér je hned

Příspěvek upraven 24.10.14 v 20:18

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 24.10.14 17:30
@Lucinnnka… píše:
A nevíte z čeho se to muze udělat? Muj doktor mi neřekl vůbec nic jen mate zánět tady je recept :nevim:

záleží na typu toho zánětu.. to ti tu nepoví nikdy co máš.. to ti musí říct Dr..víš fakt se musíš ptát a ne říct - on mi nic neřekl, za své zdraví seš odpovědná sama, měla by ses to naučit

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 24.10.14 18:01

Já to měla z koupání, a od té doby se mi to pořád vrací :-( Jak jedem sjíždět řeku, hned to mám zpět. Nebo v létě - hodně dělá i neprodyšné prádlo. Mám i ty štípající prasklinky :zed: Používám teda Jenamazol krém.

weyky
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 67 inzerátů 24.10.14 18:12

Může to být i po antibiotikách a rozhodně bych omezila sladkosti a cukry, tím se kvasinky živí, myla bych se vodou a po přeléčení klidně gelem na intim partie…partner se přeléčit musí a sexuální abstinence je důležitá, tvůj dr je zvláštní :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >