Svědění bradavek a 2dny křeče jako před ms

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21
9.1.22 20:00

Svědění bradavek a 2dny křeče jako před ms

Dobrý den :) chtěla bych se jen zeptat co to může být, svědí mě už druhý den levá bradavka a v práci při nošení něčeho těžkého mám v podbřišku jakobych měla dostat MS měla jsem to tak 2 dny a teď momentálně nic, v bývalé práci jsem tahala o dost těžší věci a nikdy jsem toto neměla, jen naposled v práci 3 roky zpět kdy jsem pak zjistila že jsem těhotná, děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3112
9.1.22 20:10

Těhotenské test jsi zkoušela? Kdy to mas dostat? Jak moc to boli? Já mám teď taky nějak citlivý prsa, bolí mě pořád podbrisek, ale mám tělísko, takže těhotenství ne. Objednám se na kontrolu, jeslti je v břiše vše ok. Sama asi těžko něco vyřeším, stejně jako ty. Pokud máš blízko do menstruace, může to být jen PMS. Může to být i těhotenství, cysta, hormonální nerovnováha… pokud je to jen nepříjemný pocit a nejsou žádné jiné potíže, neřešila bych to a zmínila se na příští kontrole. Pokud to bolí hodně nebo je to celkově obtěžující, objednala bych se hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
9.1.22 20:15

@Midaku právě že jsou to takové mírne křeče jako kdyby měla MS přijít ale nic, mám 2 týdny po MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3112
9.1.22 20:18

@SABA99 tak to jsi cca uprostřed cyklu, to klidně můžou být příznaky ovulace. To bych byla v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4725
9.1.22 21:10

@SABA99

Máš dva týdny po menstruaci??? A ptáš se, jestli to není příznak těhotenství? NE, není. Bolest břicha v půlce cyklu může souviset s ovulací, ale s těhotenstvím opravdu ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
10.1.22 00:15

@Whitedog já neříkám že jsem tehu ale že to tak bylo před 3 lety :) teď se jen ptám co by to mohlo byt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat