Svědění bradavek, můžu být těhule?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
1666
30.3.13 14:28

@Alickaaa no prave… jak tohle vsechno sladit dohromady??? vzdyt to je na palici… a trp bolesti kdyz nemusis… zrovna ted u me nereknu kdyby to byla jen nejaka lehka bolest… ale ja malem vyletela z kuze… v tu chvili jsem opravdu na pripadne tehu nemyslela.. zvlast ted kdyz jsme to uplne vypustili… :nevim: co chces delat no… a jak dlouho se snazite o prcka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1309
30.3.13 14:29

@_Kaczenkaa_ uff tak to je mazec :( já jsem teď po operaci kolene a láduju se paralenem od rána do večera..je to jediné, co mi gyndarka povolila a koukám, že i to je nah… :zed: zatím těhu nic, tak doufám, že to tělo odstraní ještě než se nám to povede..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
30.3.13 14:33

Kaczenkaa no tak taky se ted necitim dvakrat nejlip… je jasne ze se na to takhle divas kdyz s tim mas takovou zkusenost… tohle je taky logicke… nerikam ze delam spravnou vec… jestli jsem tehotna budu se mlatit do hlavy, ale urcite nebudu premyslet uz ted nad tim jak jsem plodu ublizila a jak nebude zdravej… verim tomu ze i pres to ze ted atb mam a byla bych prip. tehotna, nic mu nebude a bude naprosto zdravej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1309
30.3.13 14:34

@Ja.JJu. no tak to máme uplně stejné! Jakmile vím, že zrovna teď stejně těhotná nejsem a můžu se bolestí ukousat, tak to sebe ten prášek hodím :,( o mimčo se snažíme od loňského května (když si nahoře zapneš - zapnout podpisy, tak uvidíš popisky..). Ze začátku jsme testovali, hledali ovulaci a nic..tak mi jednou dr píchla injekci asi z hormonama a od te doby chodí pravidelně, takže ani netestuju - prostě ji mám tak bolestivou, že ji nemůžu přehlídnout :) píchá mě v podbříšku a občas mám právě i citlivé prsa.. ale zatím se nám nepodařilo.. ikdyž dle všech testů je všechno v pořádku, tak tomu chci zatím dát ještě chvilku čas :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
30.3.13 14:37

@Alickaaa tak to uz mate taky za sebou nejaky snazenicko… no ono se rika ze rok je normalni doba pro poceti zdraveho paru a pak az se zacina resit… ale ja bych urcite jeste pockala s laparo… zkousela jsi treba iui? nebo neco podobneho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
30.3.13 14:41

Kaczenkaa a jeste neco, je mi lito co tebe a tvou holcicku potkalo… snad uz je vse za vama a mala je v poradku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
30.3.13 15:47

@Ja.JJu. neboj,antibiotika ti ted opravdu neublizi, navic jsi jeste pred terminem ms a plod neni jeste v deloze :palec:

@_Kaczenkaa boze,kdo ti poradil, ze muzes salvej v 1.trimestru :jazyk:,tu muzes jem max kloktat a ne cumlat a polknout :zed:,to byl zrejme chytrak, co :think: _

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
594
30.3.13 15:54

@_Kaczenkaa_ myslím si, že zakladatelku zbytečně strašíš. Vzdálený příbuzný taky mají rozštěp a celé těhu ani nekýchla.

Zakladatelko nějakých 7 - 10 dní trvá než se oplodněné vajíčko uhnízdí v děloze. Do té doby si z tvého těla nic nebere, takže bych zavolala doktorovi a domluvila se s ní a nenechala se zbytečně plašit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
30.3.13 15:58

@_Kaczenkaa_ rozstep patra je ciste geneticka vada, stejne jako DS, spatne jde diagnostikovat na UTZ a genetici radi blafuji, co se tyce svadeni vseho na chripku, protoze sami nevedi, jak tato vada vznika.Ano,mozna je chripka spoustec nemoci, ale az po narozeni a urcite ne z Paralenu :cert: -Proc jsi mela tolik antibiotik???Ty mas spatnou imunitu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
30.3.13 15:59
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
30.3.13 16:01

@Alickaaa neboj,Paralen ti nic neudela, nenech se vystrasit, hlavne necumlej salvej :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
30.3.13 16:08

@_Kaczenkaa_ proč proboha zakladatelku tak nesmyslně strašíš? Jestli VŮBEC těhotná je, tak maximálně týden a to znamená, že se oplodněné vejce ještě ani pořádně neuhnízdilo, natož pak aby se spojilo s tělem matky placentárně, to se děje až tak kolem 6 tt. Tudíž do této doby nemá jak a čím zakladatelka ovlivnit vývoj plodu. Ten se vyživuje sám, ze žloutkového váčku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14856
30.3.13 16:17

Šmarja holky nešilte! Ted se pripadne oplodnene vejce teprv kouli do delohy.
Kolikrat zensky provadej horsi veci, nez to vubec zjisti ze jsou tehotny.

radsi ty atb dober, at to dolecic, s nedolecenym zanetem nadelas vic skody.

Zakladatelko: drzim palce, ja si nevzpominam, ze by me svedely, ale asi jo, me hlavne bolel podbrišek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
30.3.13 17:06

Ahoj, tak mě teda svědily, a to fakt strašně :) Tak držím palce, ať to vyjde :))) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1309
30.3.13 17:07

@Ja.JJu. tak vidíš, všichni říkají, že ikdybys těhotná byla (tfuj, tfuj, tfuj, aby to tak bylo! :* ), tak atb nic nezkazíš. Jasně, že to je většinou svinstvo pro tělo a já už se teď budu taky bránit zuby nehty, až mi zase někdo bude chtít nějaké dát, ale občas to bez nich nejde.. pak dej vědět, jak jsi dopadla a jestli jsi našla // :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat