Svědění bradavek, můžu být těhule?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
_Kaczenkaa_
30.3.13 17:15
  • Citovat
  • Nahlásit
1666
30.3.13 17:18

Jeee devcatka zlaty jak jste me uklidnily… :-) dekujiii… a uvidime… ty bradavky mam opravdu zarudle, citlive, vystouple… no… ale jak rikam… budme nohama na zemi… na testik je jeste brzy, udelam tak 4-5.4 urcite vam pisnu… drzte mi palecky berunky! :-) a dekuju za vas optimismus!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
30.3.13 17:25

@_Kaczenkaa_ a proč to sem dáváš? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
_Kaczenkaa_
30.3.13 17:34

Aby ty co tvrdí, že to chřipkou být nemůže si o tom něco přečetli…
:nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
_Kaczenkaa_
30.3.13 17:37

@zdenicka77
jak jsem psala - selhávaly mi ledviny… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
_Kaczenkaa_
30.3.13 17:38

Jinak já samozřejmě nic takovýho zakladatelce nepřeju a ani nechci strašit, jen jsem chtěla sdělit svou zkušenost… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
29582
30.3.13 18:02

@_Kaczenkaa_ prosimtě. Nastuduj si vývoj embrya, posléze plodu, uvědom si také, že velikou roli hraje genetika, potom další vlivy a pak teprv straš.
Je sice smutné, že se ti to stalo, ale odpovědˇ tvého doktora vůbec nebyla profesionální a už méně je to, čím tady strašíš zakladatelku.
Je plno vlivů, kdy se prostě něco „pokazí“ už při samotném oplodnění, které nikdo ničím nemůže ovlivnit. Tak to prostě je. Podsouvat, že se to může stát i zakl. není na místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
4.4.13 08:17

Ahoj devcata, muzuv as poprosit jeste o jeden nazor na mou situaci? bradavky uz nesvedi ale celkem boli prsa celkove, v podbrisku me poboliva a uz tak 5 dni mam vytok, dost silny… myslela jsem si preed peti dny ze to je treba povulace, ale vytok porad trva a nezmenil se na poovulaacni, a dnesni namerena teplota taky odpovida ze uz jsem davno po ovulce… namerila jsem 37.takovy silny vytok nemivam. mesicky mam dostat kolem 7 nebo 9, mam v tom ted zmatek minulej cyklus jsem je dostala 13 mela jsem zpozdeni tak nevim kdy je ed ma cekat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1309
12.6.13 14:47
@Ja.JJu. píše:
Ahoj devcata, muzuv as poprosit jeste o jeden nazor na mou situaci? bradavky uz nesvedi ale celkem boli prsa celkove, v podbrisku me poboliva a uz tak 5 dni mam vytok, dost silny… myslela jsem si preed peti dny ze to je treba povulace, ale vytok porad trva a nezmenil se na poovulaacni, a dnesni namerena teplota taky odpovida ze uz jsem davno po ovulce… namerila jsem 37.takovy silny vytok nemivam. mesicky mam dostat kolem 7 nebo 9, mam v tom ted zmatek minulej cyklus jsem je dostala 13 mela jsem zpozdeni tak nevim kdy je ed ma cekat…

ahojky, jakpak to nakonec dopadlo? Podarilo se najit //? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
24.9.13 19:54

Prosím muže svedeni bradavek znamenat pocatek tehotenství? dekuju…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54335
24.9.13 19:56
@Gzuza píše:
Prosím muže svedeni bradavek znamenat pocatek tehotenství? dekuju…

muze.
Neni zac.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
24.9.13 19:57
@Baba píše:
muze.
Neni zac.
:D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
maca36
24.9.13 20:44

Pokud máš na testu dvě čárky tak jo :) hodně štěstí

• Citovat
  • Nahlásit
9.4.17 20:48

svědění a loupání bradavek

Ahoj svedela me leva bradavka a loupala se tak 15dnu… bricho si v klidu chytim cele muj spek a zataahnout ho umiim az moc… nezvracim nic mohla bych byt tak mesic.. a MS mam je to mozny? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat