Svědění celého těla

27.7.19 22:16

Svědění celého těla- je to něco s porodem?

Ahoj.
Mám roční dceru a 4 letého syna. Před porodem prvního jsem se hodně drbala. Dostala jsem na to magnesium. V druhém těhotenství bylo další drbání co způsobilo druhý předčasný porod v obou případech se v porodnici nelibilo jaterní testy.
Teď jsem tedy rok a měsíc po druhém porodu a už druhý večer se drbu. Těhotenství mohu vyloučit již 3 dny krvácím navíc o 2 dny dříve a na vyšetření rok po císaři půjdu až skončí krvácení.
Co by mohlo být to svědění? Jdu se teď osprchovat nebo se udrbu a v týdnu se vydám k lékařům pro rady oč jde. Jestli to nohou být opět játra? Vykoupání? Jiné kožní či vnitřní onemocnění, ale s tím neporadí té tu nikdo. Pokud to do pondělí nepřejde jdu k doktorovi pro vyšetření. No těhotenství to nemusí být vždy se udělal mimo dáváme si pozor…jen mluvím o těhotenství právě z toho důvodu že vždy při svědění jsem rodila.
Co to může být… :,( :,( :,(
Nebo jsem zase stloustla a je v tom sladké… Tak uberu jídlo.
No bez lékaře tu budu spekulovat s vámi akorát a hádat se…achjo pomoc
Dík za tipy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27.7.19 22:21
@MattoniUzNeni píše:
Ahoj.
Mám roční dceru a 4 letého syna. Před porodem prvního jsem se hodně drbala. Dostala jsem na to magnesium. V druhém těhotenství bylo další drbání co způsobilo druhý předčasný porod v obou případech se v porodnici nelibilo jaterní testy.
Teď jsem tedy rok a měsíc po druhém porodu a už druhý večer se drbu. Těhotenství mohu vyloučit již 3 dny krvácím navíc o 2 dny dříve a na vyšetření rok po císaři půjdu až skončí krvácení.
Co by mohlo být to svědění? Jdu se teď osprchovat nebo se udrbu a v týdnu se vydám k lékařům pro rady oč jde. Jestli to nohou být opět játra? Vykoupání? Jiné kožní či vnitřní onemocnění, ale s tím neporadí té tu nikdo. Pokud to do pondělí nepřejde jdu k doktorovi pro vyšetření. No těhotenství to nemusí být vždy se udělal mimo dáváme si pozor…jen mluvím o těhotenství právě z toho důvodu že vždy při svědění jsem rodila.
Co to může být… :,( :,( :,(
Nebo jsem zase stloustla a je v tom sladké… Tak uberu jídlo.
No bez lékaře tu budu spekulovat s vámi akorát a hádat se…achjo pomoc
Dík za tipy

Dobry den. Rekla bych, ze to muze byt prekyselenim organismu, zkuste zasadite potraviny. Prvni pomoc voda s citronem napriklad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
27.7.19 22:24

Muzou to byt opet jatra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3472
27.7.19 22:26

Pravdepodobne jatra. Hned v pondeli k lekari…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.7.19 06:48
@fotze píše:
Muzou to byt opet jatra

Ale proc jsou to ta jatra???, pokud to jsou. Hledala bych pricinu. Reagujou, protoze…urcite k lekari jak pisou holky, ale zkuste i stravu popravit + ostropestrec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.7.19 07:03

Dala bych si vyšetřit cukr, aby to nebyly příznaky cukrovky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
28.7.19 07:59

Muzou to byt jatra ale taky nemusi.mela jsem to taky a jatra ok. s dr jsme dospeli k tomu, ze to svedi jak se natahuje kuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
29.7.19 19:53

@MattoniUzNeni
Určitě si nechte udělat jaterní testy, mně náhodou při odběrech krve zjistili PBC jater, a taky mě dost svědělo tělo, bylo to neúnosné a ještě šílená únava. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.8.19 11:35

Až budu chodící tak tam dojdu, musela jsem dát přednost operaci zarůstajícího nehtu palce na chirurgii. Jinak svědění přešlo3 dny nic a pak zase :,( a palec au boli :(
Už mi 3 dny po císařském řezu operovali zarůstající nehet na opačné noze. S těmi nehty jsem marná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
3.8.19 13:04

@MattoniUzNeni
Tak to mě mrzí, ale snad bude líp. Přeji brzké uzdravení a dejte vědět jak jste dopadla, třeba je to jen stresový. I když všechny nemoci jsou způsobené i stresem. Ale určitě to nenechte dojít jako já, kdy mi paní doktorka řekla, že už je pozdě a měla jsem přijít dřív, teď už se to nezlepší a jen udržuje léky. Ale nebudu Vás strašit, nejdřív vyšetření a pak uvidíte. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.19 15:48

@Adnel děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jessie_james
5.8.19 15:51

Doporučuji hematologii a vyšetření lymfatických uzlin. Nezvětšují se Vám? Na krku v podpaždí, v tříslech?

• Citovat
  • Nahlásit
48
5.8.19 22:07

@MattoniUzNeni
Není za co. :kytka: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
25.2.20 22:13

Přidávám se také.
Od prosimce mě trápí stěhovavý svědění těla, nemám však žádnou vyrážku a po poškrábání se na kůži objeví jen červené rýhy.
Obvodní mi na to dala xados na alergii ale změna ani po měsíci žádná, takže alergií to evidentně nebude…
I na obličejí cítím sem tam jako by po mě furt něco lezlo, nebo jako bych cítila každičké smítko prachu. Snažím se nedrbat, ale upřímně je to šílené. Není to klasický svědění ale spíš šimrání až píchání.
Máte někdo zkušenosti, :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60080
25.2.20 22:15

@Domiiina dělali testy? Napadá mě svrab.. To chytis i v MHD.. Já mám jakousi alergii na dotyk a to je mazec.. Projevuje se mi to stejně, poškrábáne místo pak natece, ale víc svědí.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama