Svědění celého těla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MattoniUzNeni
Kecalka 277 příspěvků 27.07.19 22:16
Svědění celého těla- je to něco s porodem?

Ahoj.
Mám roční dceru a 4 letého syna. Před porodem prvního jsem se hodně drbala. Dostala jsem na to magnesium. V druhém těhotenství bylo další drbání co způsobilo druhý předčasný porod v obou případech se v porodnici nelibilo jaterní testy.
Teď jsem tedy rok a měsíc po druhém porodu a už druhý večer se drbu. Těhotenství mohu vyloučit již 3 dny krvácím navíc o 2 dny dříve a na vyšetření rok po císaři půjdu až skončí krvácení.
Co by mohlo být to svědění? Jdu se teď osprchovat nebo se udrbu a v týdnu se vydám k lékařům pro rady oč jde. Jestli to nohou být opět játra? Vykoupání? Jiné kožní či vnitřní onemocnění, ale s tím neporadí té tu nikdo. Pokud to do pondělí nepřejde jdu k doktorovi pro vyšetření. No těhotenství to nemusí být vždy se udělal mimo dáváme si pozor…jen mluvím o těhotenství právě z toho důvodu že vždy při svědění jsem rodila.
Co to může být… :,( :,( :,(
Nebo jsem zase stloustla a je v tom sladké… Tak uberu jídlo.
No bez lékaře tu budu spekulovat s vámi akorát a hádat se…achjo pomoc
Dík za tipy

Reakce:
monique1112
Stálice 71 příspěvků 27.07.19 22:21
@MattoniUzNeni píše:
Ahoj.
Mám roční dceru a 4 letého syna. Před porodem prvního jsem se hodně drbala. Dostala jsem na to magnesium. V druhém těhotenství bylo další drbání co způsobilo druhý předčasný porod v obou případech se v porodnici nelibilo jaterní testy.
Teď jsem tedy rok a měsíc po druhém porodu a už druhý večer se drbu. Těhotenství mohu vyloučit již 3 dny krvácím navíc o 2 dny dříve a na vyšetření rok po císaři půjdu až skončí krvácení.
Co by mohlo být to svědění? Jdu se teď osprchovat nebo se udrbu a v týdnu se vydám k lékařům pro rady oč jde. Jestli to nohou být opět játra? Vykoupání? Jiné kožní či vnitřní onemocnění, ale s tím neporadí té tu nikdo. Pokud to do pondělí nepřejde jdu k doktorovi pro vyšetření. No těhotenství to nemusí být vždy se udělal mimo dáváme si pozor…jen mluvím o těhotenství právě z toho důvodu že vždy při svědění jsem rodila.
Co to může být… :,( :,( :,(
Nebo jsem zase stloustla a je v tom sladké… Tak uberu jídlo.
No bez lékaře tu budu spekulovat s vámi akorát a hádat se…achjo pomoc
Dík za tipy

Dobry den. Rekla bych, ze to muze byt prekyselenim organismu, zkuste zasadite potraviny. Prvni pomoc voda s citronem napriklad.

fotze
Kecalka 318 příspěvků 27.07.19 22:24

Muzou to byt opet jatra

sediza
Závislačka 2731 příspěvků 27.07.19 22:26

Pravdepodobne jatra. Hned v pondeli k lekari…

monique1112
Stálice 71 příspěvků 28.07.19 06:48
@fotze píše:
Muzou to byt opet jatra

Ale proc jsou to ta jatra???, pokud to jsou. Hledala bych pricinu. Reagujou, protoze…urcite k lekari jak pisou holky, ale zkuste i stravu popravit + ostropestrec

lucinka126
Nováček 1 příspěvek 28.07.19 07:03

Dala bych si vyšetřit cukr, aby to nebyly příznaky cukrovky

Kaci89
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 28.07.19 07:59

Muzou to byt jatra ale taky nemusi.mela jsem to taky a jatra ok. s dr jsme dospeli k tomu, ze to svedi jak se natahuje kuze.

Adnel
Povídálka 35 příspěvků 29.07.19 19:53

@MattoniUzNeni
Určitě si nechte udělat jaterní testy, mně náhodou při odběrech krve zjistili PBC jater, a taky mě dost svědělo tělo, bylo to neúnosné a ještě šílená únava. :(

MattoniUzNeni
Kecalka 277 příspěvků 03.08.19 11:35

Až budu chodící tak tam dojdu, musela jsem dát přednost operaci zarůstajícího nehtu palce na chirurgii. Jinak svědění přešlo3 dny nic a pak zase :,( a palec au boli :(
Už mi 3 dny po císařském řezu operovali zarůstající nehet na opačné noze. S těmi nehty jsem marná

Adnel
Povídálka 35 příspěvků 03.08.19 13:04

@MattoniUzNeni
Tak to mě mrzí, ale snad bude líp. Přeji brzké uzdravení a dejte vědět jak jste dopadla, třeba je to jen stresový. I když všechny nemoci jsou způsobené i stresem. Ale určitě to nenechte dojít jako já, kdy mi paní doktorka řekla, že už je pozdě a měla jsem přijít dřív, teď už se to nezlepší a jen udržuje léky. Ale nebudu Vás strašit, nejdřív vyšetření a pak uvidíte. :wink:

MattoniUzNeni
Kecalka 277 příspěvků 05.08.19 15:48

@Adnel děkuji :kytka:

Jessie_james
Kelišová 5362 příspěvků 05.08.19 15:51

Doporučuji hematologii a vyšetření lymfatických uzlin. Nezvětšují se Vám? Na krku v podpaždí, v tříslech?

Adnel
Povídálka 35 příspěvků 05.08.19 22:07

@MattoniUzNeni
Není za co. :kytka: ;)

Váš příspěvek
Reklama