Svědění kůže - červené tečky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 15:21
Svedeni kuze - červené tečky

Ahoj mamimy, prosím mám dotaz, zda někdo nemá podobny problém. Už skoro 14 dní mě docela dost svědí kůže, i obličej..celé tělo. Potom mi vyskočí takové červené až fialové tečky, nejsou to puchyrky ani vyrážka bych rekla, teď to mám na stehne, viz foto.. Jindy na rukách apod.. Cca za den to vymizí.. Nevíte z čeho by to mohlo být?
 Dekuji

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14361 příspěvků 28.04.19 15:31

A nedrbes se? Mne se takhle dělají podlitinky, když se skrabu nebo i když se utru hrubým ručníkem po horké koupeli. Vypadá to stejně

nozu
Extra třída :D 12434 příspěvků 28.04.19 15:42

Také bych to viděla na minimodriny od drbání se. To svědění výš měla řešit. Může to být obyčejná alergie nebo dost zásadní problém s játry…

sisi898
Povídálka 26 příspěvků 28.04.19 16:05
@Tichošlápek píše:
A nedrbes se? Mne se takhle dělají podlitinky, když se skrabu nebo i když se utru hrubým ručníkem po horké koupeli. Vypadá to stejně

Drbu práve :D nikdy se mi to neudělalo, tak nevím právě, je to možné.. Vyskakuje mi to až po škrábání, ale na hodně místech.. Nikdy se mi modřiny moc nedělaly, tak mě to ani nenapadlo.

sisi898
Povídálka 26 příspěvků 28.04.19 16:09
@nozu píše:
Také bych to viděla na minimodriny od drbání se. To svědění výš měla řešit. Může to být obyčejná alergie nebo dost zásadní problém s játry…

Děkuji, játra by asi měly být ok. Krevní testy mi dělaly minulý měsíc a 14 dní zpět ultrazvuk, protože mi našly ledvinovy kamen, tak si zas říkám, že s tím to asi spojitost mít nebude.

Váš příspěvek
Reklama