Svědění kůže na stehnech

Anonymní
30.4.21 10:39

Svědění kůže na stehnech

Zdravím, potřebovala bych radu. Mám problém s dlouhodobým svěděním a pálením kůže na stehnech. Nejvíce to svědí v upnutých kalhotách nebo džínách. Začalo to minulý rok v létě, kdy jsem si poprvé oholila stehna. Oholila jsem si je celkem asi tak 5×. Od té doby jsem si je už neholila, ale to svědění pořád přetrvává. Žádnou vyrážku na kůži nemám. Jen pár červených pupínků. Nevíte, čím by to mohlo být? Je mi to divný, když už ničím tu kůži nedráždím. Děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
81
30.4.21 15:53

Zamerila bych se na material tech kalhot, praci prasek co pouzivate a i mydla na telo. Postupne zkus neco z toho vynechavat po delsi dobu aby telo stihlo zareagovat. Jinak ja se po kazdem sprchovani musim poradne namazat, jinak bych se udrbala. Tak i to zkus :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
2.5.21 20:47

Ahoj já před sedmi týdny měla nějakou třídenní zimnici neustále mi běžel mráz po zádech od té doby už sedm týdnů mám neustále husí kůži, stačí abych si na to jenom vzpomněla a hned mi naskočí chlupy na celém těle a nejvíc na stehnech. Udělala se mi z toho na celých stehnech červená vyrážka z té husí kůže, jakmile si dám elasťáky nebo upnuté džíny nemůžu v nich vydržet strašně to svědí jakoby až píchá když to pak sundám, mám to celé červené, vypadají celé nohy jak kůže oškubaneho kuřete. Nevím co s tím mám dělat promazávám to, ale nic nepomáhá. Beru i léky na alergii analergin neo měl by pomoct na kopřivku, ale přijde mi to že to kopřivka není. Měnila jsem prací gel, teď mám Frosch baby, je to ten nejlepší na trhu co se týče alergiků a ekzematiků ale vadí mi strašně jen ty kalhoty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 22:51

Ahojky, chtěla jsem se ještě zeptat, jestli je možné, že jsem si tu pokožku holením nějak podráždila, i když to je už asi půl roku od poslední holení? Je možné, že se ta pokožka ještě nezregenovala? Asi ji musím mít precitlivělou, protože nikdo jiný, koho jsem se na to ptala, takový problémy nemá.

• Citovat
  • Nahlásit
722
3.5.21 09:23

To z holení nebude, je to dlouho.Ja taky nevím proč mám pořád na stehnech husí kůži 😳

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat