Svědění kůže po atb Furolin

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Šema
Echt Kelišová 9201 příspěvků 11.12.18 17:07
Svědění kůže po atb Furolin

Ahojky.
Ma tu někdo prosím zkušenost s atb Furolin? Brala jsem na bakterii v moci. Ve čtvrtek před týdnem jsem je dobrala. V neděli se mi začala dělat vyrážka ( viz.foto). V pondělí jsem byla u dr se ji ukázat :zed: Ona ze to je alergie na ty atb ze vyrážka zmizi. Me u toho ale svedi tělo. Ne na místě vyrážky ale prostě pocit štípání atd. Nic co by se nedalo vydržet ale znáte to… Člověk se necítí úplně OK. Nějaký lék na alergii se mi brát nechce. Popravdě už jsem uplně silena do sebe rvat jakékoliv léky :think: :zed: protože před tímhle Furolinem jsem brala ještě Clotrimoxazol a pak Unasyn což mi nepomohlo 8o tak teprve potom mi dr poslala moc do laborky :pocitac: a u výsledku nasadila ten Furolin. Jsem už zoufalá. Snažím se porad pit samotnou vodu at to ze sebe dostanu co nejdřív. Ma někdo stejnou nebo podobnou zkušenost? Za jak.dlouho to odezni?? Teda ne ze bych to někomu přála :,( :roll:

Díky moc

Reakce:
SAJ
Závislačka 4104 příspěvků 11.12.18 17:13

Zajdi si nechat udělat jaterní testy.

Případně nasaď samoléčbu - čaj z ostropestřece mariánského. Neuškodí, může pomoci.

Šema
Echt Kelišová 9201 příspěvků 11.12.18 17:16
@SAJ píše:
Zajdi si nechat udělat jaterní testy.

To me právě taky napadlo. Nejhorší ze naše dr je prostě :pocitac: Ja ji prosím už jakou dobu at me posle na utz močáku a ledvin. … Na co, mate atb. Když by to šlo tak si to zaplatim i někde jinde protože s ni je domluva… Jako nejsem ta co by neuznávala dr ale tady v tom případě teda :zed:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33971 příspěvků 11.12.18 17:25

Já se neskutečně osypala po Biseptolu svrab neskutecnej. Dr řekl vysadit a po pár dnech vše samo odeznělo. Chodím x let na TCM a tělo si opečovávám pravidelně tak jak je potřeba ;)

Šema
Echt Kelišová 9201 příspěvků 11.12.18 17:27
@Denisa76 píše:
Já se neskutečně osypala po Biseptolu svrab neskutecnej. Dr řekl vysadit a po pár dnech vše samo odeznělo. Chodím x let na TCM a tělo si opečovávám pravidelně tak jak je potřeba ;)

Dr mi řekla vemte si Xyzal, Fenistil atd. Jenže ja jsem prostě už alergická si něco brát 8o :roll: Žaludek už úplně k.o. takže se fakt snažím pit a nejist kysele. Prosím co to je to TCM … :think: vim asi jsem mimo ale netusim :roll: :lol:

SAJ
Závislačka 4104 příspěvků 11.12.18 17:33
@Šema píše:
To me právě taky napadlo. Nejhorší ze naše dr je prostě :pocitac: Ja ji prosím už jakou dobu at me posle na utz močáku a ledvin. … Na co, mate atb. Když by to šlo tak si to zaplatim i někde jinde protože s ni je domluva… Jako nejsem ta co by neuznávala dr ale tady v tom případě teda :zed:

Zkus ten ostropestřec.

Šema
Echt Kelišová 9201 příspěvků 11.12.18 17:40
@SAJ píše:
Zkus ten ostropestřec.

Zkusim. Zítra ve městě hned budu shánět. Dekuju :srdce:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33971 příspěvků 11.12.18 17:44
@Šema píše:
Dr mi řekla vemte si Xyzal, Fenistil atd. Jenže ja jsem prostě už alergická si něco brát 8o :roll: Žaludek už úplně k.o. takže se fakt snažím pit a nejist kysele. Prosím co to je to TCM … :think: vim asi jsem mimo ale netusim :roll: :lol:

To věřím některý prášky jsou hnus. Zkus odkyselení organismu a celkově to tělo zregenerovat. Atb oslabí imunitu a i tam bych se zaměřila. Tradiční čínská medicína ;)
Bylinky jsou dobrá věc,ale tady se vždy obracím na čínana každé tělo je jiné a chce to dávkování na míru aby to mělo ten efekt. Někdy stačí dát jehlicky a je to individuální. Tak ať je brzy lépe :kytka:

SAJ
Závislačka 4104 příspěvků 11.12.18 17:48
@Šema píše:
Zkusim. Zítra ve městě hned budu shánět. Dekuju :srdce:

Kterákoli lékárna.

https://cs.wikipedia.org/…%A1nsk%C3%BD

Šema
Echt Kelišová 9201 příspěvků 11.12.18 18:05

Holky jste zlatý. Moc dekuju za odpověď. Tady delam cukroví a porad se skrabu jak kdybych mela nejaky filcky nebo nejaky jiný materiál :pocitac:

verca1980
Povídálka 23 příspěvků 12.12.18 23:23

Ahoj, já se takhle jednou osypala po dobrání Atb Klacidu. Svědivý pupínky, který mi dokonce putovaly po těle, vždycky se někde objevily, pak zmizely a zase jinde, nejvic nohy a břicho, trup. Furt jsem se drbala. Ja si teda ten Xyzal vzala a už po prvním prášku úleva

Váš příspěvek
Reklama