Nic nezabírá na kvasinkovou infekci

Anonymní
21.10.20 17:17

Svědění, kvasinky..nic nezabírá..vitamíny jaké použít?

Prosím o radu, k lékaři docházím již jsem byla několikrát, jedná se o svědění pálení pochvy, výtok nemám. Vždy na chvíli přejde a zase nic. Stěry ukážou kvasinky, pak po lécích na chvíli přejde a zase je to tu znovu. Prosím poradíte mi, např. koupele, vitamíny, atd. atd.Je mi 52 let :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.10.20 17:32
@Anonymní píše:
Prosím o radu, k lékaři docházím již jsem byla několikrát, jedná se o svědění pálení pochvy, výtok nemám. Vždy na chvíli přejde a zase nic. Stěry ukážou kvasinky, pak po lécích na chvíli přejde a zase je to tu znovu. Prosím poradíte mi, např. koupele, vitamíny, atd. atd.Je mi 52 let :cert:

No já trpím na to samé. Taky furt chodím k doktorovi a furt mě přeléčuje. Radí mi nenosit kalhoty, žehlit kalhotky, dělat výplachy, brát vaginální probiotika. Ovšem jestli ti nic nepomáhá tak za mě jeden tip nad kterým momentálně taky hodně uvažuju. A nebýt tý situace s covidem tak už běhám po všech doktorech ale zatím jsem to měla potvrzené jen od jednoho a řešení bude dál. Podívej se jestli u tebe nesedí „Lichen sclerosus“
https://www.dermaestet.cz/…n-sclerosus/
je to asi málo známé protože když jsem s tím přišla za gynekologem tak se na mě díval jako na blázna, a docela mě odbyl s tím že jsou tam kvasinky. Jenže to se nevylučuje, když to máš tak ty kvasinky tak často tak to může být právě tím. Mě na to upozornil zubař protože to mám v ústech a to je něco co postihuje sliznice a může to být po celém těle. Mě utvrdilo to že mám v ústech časté takové záněty a někdy na kůži „exemy“. Ale může to být i jen na intimních místech.

• Citovat
  • Nahlásit
47
21.10.20 17:36

Autovakcína (příprava trvá, funguje až po čase, ale dlouhodobě), vaginální probiotika (zabírají hned) a protikvasinková (nesladká) dieta ( je to taky na déle, ale dost to pomáhá systémově).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8643
21.10.20 18:35

Souhlasím - autovakcína, vyrábí ji Bulovka na základě stěru u gynekologa na požadavek imunologa. Protikvasinková dieta. Ověřit stěrem, zda se jedná pouze o kvasinky, nebo jiné infekce. Ráda se přemnoží E coli nebo nějaký Enterococcus a umí se rychle dostat do vaginálního prostředí. Výplachy Clogin a střídat se zaváděním probiotik - Gynocaps.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15906
21.10.20 18:36

Low carb strava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
22.10.20 23:17

Omezit cukry ve stravě a užívat probiotika. Třeba candistop.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11430
5.11.20 23:04

Teda jsem na tom podobně. Začalo to asi před půl rokem a mám to už počtvrté. Pálení, svědění, bolest, jakobych to tam dole měla rozškrábané, nateklé a bolavé. Zpočátku se to tváří povrchově, ale později se to dostane až dovnitř. POmůžou vždy na chvíli globule a mast z lékárny, ale fakt jen na chvíli. Probiotika beru, měla jsem Gynokaps i polykací. Mám rok po sterilizaci ( třetí císař) a je to teď očistec teda. Je to hrozně otravné. Prádlo nosím bavlněné, žehlím ho, cukr teda jím, ale snažím se dost omezovat, pečivo jedno denně. Manžela nic netrápí, když ho chci přeléčit jak? jen mazat mastí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.20 23:22

Měla jsem podobný problém, začalo to po dlouhodobém užívání atb minulý rok, potom když jsem ty kvasinky léčila pozdě, vznikl pokaždé zánět, tenhle problém jsem řešila tento rok asi 3 měsíce celou zimu, pořád koloběh kvasinky-zánět-atb-kvasinky.. Někdy ty čípky ani nepomohly.. Mně pomohl až Wobenzym, sice je drahý, ale od té doby a to už je půl roku, jsem bez těchto problémů :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 12:41

Palčivá bolest klitorisu a pysků

Dobrý den, mám intimní problém. Před týdnem jsem dostala clotrimazol a vaginální mast na infekci. Vypadalo to slibně ale momentálně mě začalo po čuraní trašně palčivá bolest klitorisu a pysků nemůžu po tom pomalu ani chodit mám je napuchle.
Zajímá mě zda to může být reakce na ten clotrimazol nebo co to může být děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama