Reklama

Svědění po cévkování v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 21:19
Svědění po cévkování v těhotenství

Ahoj, prosím Vás mám dotaz a zároveň prosím o anonymizaci z důvodu intimního tématu díky. Trpěla jsem vždy více na záněty močového měchýře. Teď na začátku těhotenství (asi 4 měsíce zpět) mě cévkovali a nasadili antibiotika vše ok. Před dvěma dny jsem byla na urologii znovu s podezřením na ledvinovou koliku :roll: (naštěstí se nepotrvrdilo) dělali mi cévkování a samozřejmě první den mě trochu při čůrání pálelo ale ok, dnes už mě nic nebolí ani nepálí, ale svědí mě to kolem močové trubice :oops: Nechci zase plašit u doktora. U prvního cévkování jsem to třeba kvůli zánětu ani nemusela zpozorovat. Máte s tím někdo zkušenosti? Mám ještě počkat nebo valit na gynekologii, díky :hug:

Reklama

Reakce:

bedrunka01
Závislačka 3752 příspěvků 10 inzerátů 09.09.18 23:41

Já bych nikam neběžela, jako proč? V těhotenství svědění často hlásí kvasinky= omezit cukr a pochopitelně může souviset s antibiotiky. A jak by ti pomohli? Další atb? Pokud máš strach z infekce (ne kvasinkové), doporučuji lichořeřišnici.

bedrunka01
Závislačka 3752 příspěvků 10 inzerátů 09.09.18 23:44

A ano, po cévkování může být pár dní podrážená moč. trubice. Zánět moč. ústrojí se neprojevuje svěděním.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 08:36

Díky :) Měla jsem podezření na ledvinový kámen a s ultrazvukem ledvin mi brali zároveň i moč jestli náhodou nemám zánět. Jen jsem se bála jestli se třeba něco při cévkování nemohlo pokazit, např. jestli mi sestřička nemohla nechtěně způsobit zánět. Přišlo mi zvláštní, že to takhle bylo po tom cévkování, každopádně díky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama