Svědění po cévkování v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 21:19
Svědění po cévkování v těhotenství

Ahoj, prosím Vás mám dotaz a zároveň prosím o anonymizaci z důvodu intimního tématu díky. Trpěla jsem vždy více na záněty močového měchýře. Teď na začátku těhotenství (asi 4 měsíce zpět) mě cévkovali a nasadili antibiotika vše ok. Před dvěma dny jsem byla na urologii znovu s podezřením na ledvinovou koliku :roll: (naštěstí se nepotrvrdilo) dělali mi cévkování a samozřejmě první den mě trochu při čůrání pálelo ale ok, dnes už mě nic nebolí ani nepálí, ale svědí mě to kolem močové trubice :oops: Nechci zase plašit u doktora. U prvního cévkování jsem to třeba kvůli zánětu ani nemusela zpozorovat. Máte s tím někdo zkušenosti? Mám ještě počkat nebo valit na gynekologii, díky :hug:

Reakce:
bedrunka01
Závislačka 3760 příspěvků 09.09.18 23:41

Já bych nikam neběžela, jako proč? V těhotenství svědění často hlásí kvasinky= omezit cukr a pochopitelně může souviset s antibiotiky. A jak by ti pomohli? Další atb? Pokud máš strach z infekce (ne kvasinkové), doporučuji lichořeřišnici.

bedrunka01
Závislačka 3760 příspěvků 09.09.18 23:44

A ano, po cévkování může být pár dní podrážená moč. trubice. Zánět moč. ústrojí se neprojevuje svěděním.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 08:36

Díky :) Měla jsem podezření na ledvinový kámen a s ultrazvukem ledvin mi brali zároveň i moč jestli náhodou nemám zánět. Jen jsem se bála jestli se třeba něco při cévkování nemohlo pokazit, např. jestli mi sestřička nemohla nechtěně způsobit zánět. Přišlo mi zvláštní, že to takhle bylo po tom cévkování, každopádně díky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >