Svědění po souloži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 09:44
Svědění po souloži

Zdravím, dámy. Mám takový problém. Dohromady jsem měla už 3 sexuální partnery a po každém sexu se mi vždycky stalo, že mě to “tam dole” hrozně začalo vždycky svědit a měla jsem bílý výtok. S kvasinkovou infekcí jsem se taky už setkala. Hygienu dodržuji a můj současný partner je taky čistotný. Je možné, že jsem prostě jen hodně náchylná na sebemenší nečistotu, která se mi dostane při sexu do pochvy? Nevím, co s tím už dělat. Měla jsem to tak s každým partnerem. :D
Děkuji za rady.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 21.06.19 09:47

JUDr. MUDr. PUDr. Lexter: Vypadám jako doktor? :roll:

Příspěvek upraven 21.06.19 v 09:47

Paoloska
Echt Kelišová 8409 příspěvků 21.06.19 09:47

Spíše než kvasinky to budou bakterie. Dojdi si na výtěr. Rádo se to vrací a hlavně se toho člověk těžko zbavuje.

Marakuja
Kecalka 288 příspěvků 21.06.19 09:47

Myslím, že to není nečistotou. Pokud nepoužíváte ochranu a partner vyvrcholí do tebe, sperma změní PH ve tvé pochvě. Některé ženy jsou na to dost citlivé a chvíli trvá, než se vše zase vrátí do původního stavu. Zkus laktobacily - užívat orálně i vaginálně. Jsou volně prodejné v lékárně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 09:49
@Marakuja píše:
Myslím, že to není nečistotou. Pokud nepoužíváte ochranu a partner vyvrcholí do tebe, sperma změní PH ve tvé pochvě. Některé ženy jsou na to dost citlivé a chvíli trvá, než se vše zase vrátí do původního stavu. Zkus laktobacily - užívat orálně i vaginálně. Jsou volně prodejné v lékárně.

Součastný partner do mě už vyvrcholil, ale bývalý ne a bylo to úplně stejné :woman_ :nevim: shrugging_tone1:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 09:51
@Paoloska píše:
Spíše než kvasinky to budou bakterie. Dojdi si na výtěr. Rádo se to vrací a hlavně se toho člověk těžko zbavuje.

Teď jsem začala používat Jenamazol a situace se začala trošku zlepšovat, ale nevím no :think:

Paoloska
Echt Kelišová 8409 příspěvků 21.06.19 09:55
@Anonymní píše:
Teď jsem začala používat Jenamazol a situace se začala trošku zlepšovat, ale nevím no :think:

Hele, já to mám taky. Výtok normálně žádný a při souloži vždy. Doktor mi řekl při prohlídce, že nic nevidí a rozbor ukázal bakterie. A je to boj.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 10:14
@Paoloska píše:
Hele, já to mám taky. Výtok normálně žádný a při souloži vždy. Doktor mi řekl při prohlídce, že nic nevidí a rozbor ukázal bakterie. A je to boj.

bereš na to něco?

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 21.06.19 10:17
@Anonymní píše: bereš na to něco?

To co jí řekl doktor. DOKTOR. :roll:

azaleila
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 21.06.19 10:20

Nemáš reakci na kondom?

Paoloska
Echt Kelišová 8409 příspěvků 21.06.19 10:20
@Lexter píše:

Jo, přesně tak. Zakladatelko, dojdi si na gyndu, jinak to nevyřešíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 11:44
@azaleila píše:
Nemáš reakci na kondom?

Kondom nepouzivame

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 12:55
@Lexter píše:

Zřejmě s tím zkušenost nemáš, tak nechápu, proč to pořad komentujes. :zed:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 21.06.19 13:02
@Anonymní píše:
Zřejmě s tím zkušenost nemáš, tak nechápu, proč to pořad komentujes. :zed:

Protože nedokážeš pochopit, že zdravotní problém se řeší s doktorem. Nebo chceš doporučit bylinky? Odvar z dubového listí? Zaříkávání? Vykuřování vagíny? Výtok je vážná věc, a nikdo tady ti neřekne čím to může být. Hazarduješ se zdravím. Ale jak chceš, sklapnu a přidám omluvu. Sorry.

ekira5
Kelišová 7019 příspěvků 21.06.19 13:35
@Anonymní píše:
Zřejmě s tím zkušenost nemáš, tak nechápu, proč to pořad komentujes. :zed:

Tiež si myslím že by si to nemala brať na ľahkú váhu a radšej ísť k lekárovi. Môže to byť banalita ale aj niečo vážne..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama