Svědění pochvy při zánětu močáku?

Anonymní
31.3.20 15:27

Svedeni pochvy pri zanetu mocaku?

Zdravim Vas, zeny.

Momentalne se lecim na zanet mocovych cest, byl mi gynekologem predepsan jednorazovy antibioticky lek Urifos. Brala jsem ho vcera vecer a dnes vymizelo paleni a rezani pri moceni, coz je naprosto super, protoze se to uz nedalo vydrzet. Lekar mi take sdelil, ze problemy vymizi kompletne do 2 dni, ze to hned tak dobre nebude, ze musim pockat. Ale… bolest a rezani pri moceni sice vymizely, ale pro zmenu me celkem hodne svedi v oblasti pochvy. Nemam vytok, teda aspon nema hustou konzistenci a nezapacha. Takze ted nevim jestli to jsou kvasinky nebo je to nejaka reakce na ATB nebo co. :nevim: Myslite, ze to je z toho zanetu mocaku? A zmizi to samo? Rikala jsem to doktorovi take, ze me svedi tam dole, ale on je stoprocentne presvedcenej, ze je to pouze zanet mocaku. Zajimalo by me, jestli je to svedeni v souvislosti s tim zanetem nebo ne. Jeste chci podotknout, ze to svedeni se objevilo v poslednich dnech, ale skoro mi to nevadilo… Obcas to zmizi, pak to zas prijde. Treba vcera to bylo uplne v pohode. :roll: Zajimal by me Vas nazor. Myslite, ze to ty ATB vyleci, a ze to uz za ty 2 dny bude v poho?

Moc dekuji za Vase reakce. Preji hezky den.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3696
31.3.20 15:37

To se ti nejspíš přemnožily kvasinky vlivem ATB. ATB narušila přirozené prostředí, které jinak přemnožení brání. Kup si na to něco v lékárně, Canesten, Candiben třeba a bude rychle pokoj..Taky jsem si tím dřív párkrát prošla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 15:48

@Konnny To jsem si myslela. Dekuji. :mrgreen: Do lekarny urcite skocim, ale nevim kdy, byla jsem tam vcera a jelikoz bydlim hodne daleko od mesta, tak tam asi pojedu az za par dnu. Nebo spise muj partner, ja ted kvuli korone nevychazim radsi ani z baraku kvuli slabe imunite. Je mozne, ze to nejak vymizi samo?

• Nahlásit
  • Citovat
3696
31.3.20 15:54
@Anonymní píše:
@Konnny To jsem si myslela. Dekuji. :mrgreen: Do lekarny urcite skocim, ale nevim kdy, byla jsem tam vcera a jelikoz bydlim hodne daleko od mesta, tak tam asi pojedu az za par dnu. Nebo spise muj partner, ja ted kvuli korone nevychazim radsi ani z baraku kvuli slabe imunite. Je mozne, ze to nejak vymizi samo?

To fakt stopro nevím. Ale řekla bych, že časem se to samo upraví samo, pokud jsi zdravá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
31.3.20 15:56

@Konnny Az na ten zanet, co momentalne lecim, tak ano. :mrgreen: Mam akorat tetanii no. Snad to ale nema velky vliv na to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3696
31.3.20 16:02

@annieaa Tak kdyžtak to vydržíš těch několik dní, než přítel pojede do lékárny. Nestresuj se.:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 18:38

Ahojky, já měla tohle v prosinci. Ten stejný lék a stejný problém jako ty. Koupila jsem si canesten 3 zaváděcí pilulky(myslím, že se to tak jmenuje) a zaváděcí lactibacylky a do toho výplachy rosalginem. Držím palce… Jo a do lékárny chodit nemusíš, můžeš si to objednat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
31.3.20 23:19

Jj je to z atb, take jsem tak mela. Me pomohl kokosovy olej, ktery mam stabilne doma-jsem exematik. Zmirnil to svedeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama