Svědění pochvy zvenku i zevnitř

Anonymní
3.9.21 17:29

Svědění pochvy zvenku i zevnitř

Ahoj.. dnes jsem si všimla že mám zarudlou pochvu a svědí mě u poševního vchodu. Nevíte prosím co by mi z lékárny mohlo zatím ulevit než půjdu v pondělí ke gynekologovi? Už jsem jednou takhle něco koupila a akorát se to zhoršilo, proto se tady ptám. Máte s něčím volně prodejným zkušenosti co aspoň trochu pomohlo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1263
3.9.21 17:36

Za mě canesten.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2184
3.9.21 17:42

Podle příznaků to je vaginální mykóza (kvasinky). Takže cokoliv na kvasinky. Už tu byl zmíněn canesten, já nedám dopustit na clotrimazol - buď ve formě mastičky nebo vaginálních tablet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 17:55

@werajsik Ano jsou to kvasinky, už od puberty se mi to vrací, měla jsem snad milion antibiotik, diety…
Clotrimazol jsem zkusila minulý rok ty tablety a zhoršilo se to :(

• Citovat
  • Nahlásit
2184
3.9.21 18:02
@Anonymní píše:
@werajsik Ano jsou to kvasinky, už od puberty se mi to vrací, měla jsem snad milion antibiotik, diety…
Clotrimazol jsem zkusila minulý rok ty tablety a zhoršilo se to :(

Aha… Tak mě to zabralo vždy - ťuk ťuk… Když cítím příznaky, namažu se mastičkou a ta vždy zafunguje. Tak se zkus v lékárně zeptat, co ti řeknou.. Je toho fakt dost kdysi jsem měla i Gyno-pevaryl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 18:02

@Oliverka28 Děkuji vyzkouším ten Canesten krém

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 18:05

@werajsik No zkusím zatím Canesten krém a potom co mi dá doktor.. Tohle se mi vždy objeví zrovna když mám dostat MS. Už mě to fakt nebaví :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
2184
3.9.21 18:11
@Anonymní píše:
@werajsik No zkusím zatím Canesten krém a potom co mi dá doktor.. Tohle se mi vždy objeví zrovna když mám dostat MS. Už mě to fakt nebaví :zed:

Asi je zbytečné se ptát, když s tím bojuješ dlouho, ale tak zkusím to. Nějaké tablety typu Candivac jsi zkoušela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1942
3.9.21 18:26

Dobrý je Gyno pevaryl prodává se i s mastí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 19:07

@werajsik O tom jsem slyšela ale ještě jsem nevyzkoušela. Hodně doporučejte ten gyno pevaryl, má dost dobré recenze. Tak asi vyzkouším to :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
1706
3.9.21 20:12
@Anonymní píše:
Clotrimazol jsem zkusila minulý rok ty tablety a zhoršilo se to :(

Pokud se to horší po klotrimazolu, tak to bude spíš bakteriální zánět. To bych ti spíš doporučila rosalgin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
4.9.21 14:06

Canesten, jak krém tak tabletu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu